Halo 3: ODST Remaster به صورت رایگان برای دارندگان Halo: MCC منتشر خواهدشد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ماه گذشته بازی Halo: The Master Chief Collection برای کنسول Xbox One منتشر شد. عنوانی که شامل چهار قسمت اصلی بازی Halo می شود و مایکروسافت آن را به عنوان "چهار بازی موثر و بزرگ (Blockbuster) در قالب یک مجموع" نام می برد. اما در زمان عرضه این مجموع دارای اشکالی بزرگ بود و آن هم مربوط می شود به مشکلات سرور های بخش چند نفره و آنلاین بازی مه به بازیکنان اجازه نمی داد از این بخش استفاده کنند. این مشکل تا هفته گذشته ادامه داشت و بعد از عرضه چند آپدیت مختلف سرانجام سازندگان بازی موفق شدند، مشکلات این بخش را بر طرف کنند.

8c5qlj5z6jt1gs577t2p.jpg

اما استودیو 343 Industries قصد دارد به منظور عذر خواهی از دارندگان بازی، یک ماه اشتراک گلد رایگان، محتویات منحصر به فرد داخل بازی شامل nameplate و آواتار رایگان، عنوان remaster شده Halo 3: ODST و نقشه the Relic بازی Halo 2: Anniversary را در اختیار کسانی که از تاریخ 11 ماه November تا امروز (19 ماه December) عنوان Halo: The Master Chief Collection را بازی کرده اند، قرار دهد.
Halo 3: ODST و نقشه the Relic بازی Halo 2: Anniversary هر دو به صورت 60 فریم و 1080P بر روی Xbox One اجرا خواهند شد. بهار امسال تاریخی است که Halo 3: ODST و نقشه the Relic بر روی Xbox One منتشر خواهند شد.

Bonie Ross مدیر استودیو 343 Industries گفت: "رضایت و خوشنودی طرفداران ما برای تمام کسانی که در استودیو 343 Industries حضور دارند، یک امر حیاتی است و ما از این که شما این مشکلات را تحمل کرده اید، پشیمان هستیم. ما واقعا متاسفیم و از شما به خاطر صبر و پشتیبانی که از از فرناچایز Halo کرده اید، تشکر می کنیم."

منبع

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بهرام لپ مطلبو ادا کرد . با اینکه ONE داره بی طرفانه همیشه نظر میده . مشکلات آنلاین توی این نسل زیاد بوده چون سرویسها حالت تست رو دارن میگذرونن و تا توسعه کاملشون این وضعیت در آینده باز هم اتفاق میوفته .
به هر حال این مشکلات به نفع اونوریا نشده باشه به نفع منو شما که تا به اینجا شده . حداقل تا اینجا چند تا DLC رایگانی ٰ بازی رایگانی نصیبمون شده . من از خدامه هر چند وقت یکبار این اتفاق بیوفته .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من اشتباهى اومدم تو تاپيك درايو كلاب ؟ :-/
آخه من زدم ببينم داستان Halo 3 Odst Remaster چيه ، نگو دستم خورده رو درايو كلاب ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من اشتباهى اومدم تو تاپيك درايو كلاب ؟ :-/
آخه من زدم ببينم داستان Halo 3 Odst Remaster چيه ، نگو دستم خورده رو درايو كلاب ...

برادر الکی جو ندین. در کنار این بازی، که به علت مشکلاتش مورادی مجانی در نظر گرفته شده، توضیحاتی در مورد موارد مجانی که دیگر شرکت ها هم دادن داده شد. اگه صفحه قبل رو بخونید میبینید. بهرام هم کامل توضیح داد. دوستان شما هستن که سعی در خراب کردن جو دارن و بعدش هم دیگران رو مقصر میدونن.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
خودتون دارید این بحث چیپ و بچه گانه رو شروع میکنید بعدش شاکی میشید که تاپیک به بیراهه رفت. برادر گرامی من بیخوایم از تفاوت های این دو بازی بگم باید یه مقاله بنویسم برات. دیگه برای من از فورتزا نگو که یه نسل تمام رو با این سری سپری کردم و به اندازه کل دیگر بازی های نسل قبل، فورتزا بازی کردم من.

چطور شد تعداد ماشین تا دیروز مهم نبود در مقابل سری GT الان شده مهم؟ نمیخوام حرفایی رو بزنم اینجا که جنگ و دعوا راه بندازید اما دیگه خدایی حرفای مسخره نزنید.

@R3D_R4N9ER

منم understand you bro وقتی کانتنت های 20 گیگی دانلود میکردید :)

یکم از بهرام یاد بگیرید، با اینکه هیچ کودوم از مشکلات داخل ایران رو نداره اما هیچ وقت هم این مسخره بازی ها رو در نیاورده و البته یکم بزرگ شید. ;)

والله كسي بحث رو شروع نكرد جز شما كه توهم توطئه داريد.
من خودم به شخصه مستر چيف كالكشن رو ديجيتالي خريدم و نزديك ٧٠ گيگ دانلودش كردم،اين حجم ها براي من يكي عادي شده حالا شما رو نميدونم.

Last edited by a moderator:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
والله كسي بحث رو شروع نكرد جز شما كه توهم توطئه داريد.
من خودم به شخصه مستر چيف كالكشن رو ديجيتالي خريدم و نزديك ٧٠ گيگ دانلودش كردم،اين حجم ها براي من يكي عادي شده حالا شما رو نميدونم.

توهم توطئه چی بابا :| طرف اومد یه حرف چند پهلو زد، نه تنها DC بلکه خیلی دیگر از شرکت های دیگه رو هم شامل میشد. من توضیح DC ـش رو دادم، بهرام هم توضیح باقی شرکت ها رو. حالا اینکه شماها خودتون هی میخواید الکی کش پیدا کنه قضیه، موضوعی است دیگر.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
اینا رو ول کنید یکم بیشتر قشار بیارید شاید Reach و Halo wars ازشون در بیاد :d

به نظر من مايكروسافت و ٣٤٣ كل هيلو رو ميارن روي وان،فقط من موندم با اين همه حجم بازسازي و ريمستر چ طوري دارن هيلو ٥ رو ميسازن؟!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
عارضم خدمتتون و تماما کسانی که الان قصد اینجور تیکه انداختن ها رو دارن.

DriveCLub هم سرورهاش مشکل داشت که بعد از رفع مشکلات سرور، 2 تا DLC مجانی با 5-6 تا ماشین مجانی رو برای همه در نظر گرفتن و 2 هفته پیش هم دادنشون. :)

دستش درد نکنه سونی ولیکن forza horizon 2 هم 200 تا ماشین داشت هیچ مشکلی هم نداشت ولی Dlc رایگان هم دادن همون روزه اول 7 8 تا ماشین داشت.

....................................

خداییش هیلو مستر چیف کالکشن تبدیل شده به با ارزشترین کالشن که تو تاریخ عرضه شده واقعا فکر نمیکنم با 60 دلار 4 تا از بهترین شوتر های تاریخ به صورت کاملا ریمستر شده + 120 تا مپ انلاین + یک بازی رایگان دیگه wow

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
من موندم نسل قبل که به مراتب تکنولوژی ها و تعداد سرور ها کمتر بود این مشکلات زیاد به چشم نمیخورده اما ماشالله این نسل از دو بازی یکیشون مشکل سرور دارن

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
به نظر من مايكروسافت و ٣٤٣ كل هيلو رو ميارن روي وان،فقط من موندم با اين همه حجم بازسازي و ريمستر چ طوري دارن هيلو ٥ رو ميسازن؟!

Out Source میکنن یا به عبارت دیگه میدن به استدیوهای دیگه، هر چند امیدوارم مشکلات خود MCC رو نداشته باشه. من فکر میکنم حتی اگر این مشکلات هم پیش نمیومدن این بازیهایی رو که نام بردید بروی XB1 میدادن (به عنوان DLC برای MCC، یا یه بازی جداگانه). با این حساب اصلاً بعید نیست که HW و Reach رو هم برای XB1 پورت کنن بخصوص HW که نسخه جدیدش رو هم تلویحاً توی تریلر Phantom Dust تأیید کردن. فقط کاش Ensemble رو نبسته بودن و میتونست یه بازی بهتر رو تحویل بده.

من حتی امیدوار هستم که با بودن هیلو 4 روی 360 و XB1 بتونیم اپیزودهای جدیدتر از Spartan Ops رو هم روی هر دو کنسول ببینیم (قاعدتاً تا قبل از هیلو 5). احتمالش کمه (چون تا حالا چیزی ازش نگفتن) ولی اگر این کار رو بکنن میشه داستان بین هیلو 4 و 5 رو هم بیشتر و بهتر و با جزئیات بالاتر توضیح بدن.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
الان آدم با خودش میگه کاش بازی ها بخش آنلاینشو مشکل داشته باشه 1 ماه بعد درست بشه یه DLC مجانی هم بدن به آدم :D :))
کم کم عادی میشه و به زودی پولم میگیرن برای آپدیت :D از یوبی که بعید نیست ... بعد از 8 گیگ آپدیت هنوز بازیش مشکل داره !

DLC و بازی رایگان بخوره تو سرشون مشکل بازی رو حل نمی کنن چرا !؟

از محتوای رایگان برای عذر خواهی بگذریم ، خوشحالم که مشکلات بازی حل شد ، هیچ لذتی بالاتر از این نیست که یک بازی رو بعد از آپدیت حجیم درست و بهتر از قبل بازی کنی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر