Halo 2

با سلام خدمت دوستان عزیز...........
من بعد از یه وقفه کوتاه دوباره برگشتم و با اجازه دوستان تاپیک Halo 2 رو ایجاد کردم.......
خوب بریم سر اصل مطلب:
اول از همه اینکه بازی Halo 2 اگه تاخییر نخوره در تاریخ 8 می مطابق با با سه شنبه 18 اردیبهشت ریلیز میشه.
اما از نکات این بازی میتوان به بهبود گرافیک نسبت به نسخه ایکس باکس اشاره کرد و اضافاتی نظیر ساخت مپ و.........
نکته دیگه این بازی این هست که به احتمال قوی به دو صورت ریلیز خواهد شد یکی مخصوص ویستا و یکی دیگه مخصوص سیستمهای دیگه که البته ممکن هم هست که در حد شایعه باشه.ولی به هر حال این بازی رو میشه انحصاریترین بازی برای ویستا تا به الان دونست.........
از نکات دیگه این هست که در نسخه مربوط به ویستا شما قابلیت این رو دارید که بازی رو مثل کنسول اجرا کنید یعنی دیویدی بازی رو بزارید داخل دیویدی رام و بازی رو بدون نصب اجرا کنید........
البته اینجا یه سری سوال پیش میاد که ایا میشه این بازی رو کرک کرد ؟ و ......
در انتها تقاضا میکنم از دوستان عزیز که در این تاپیک هم اگه دوست داشتن یه سر بزنن و ما رو به فیض برسونن.......
در پایان یه سری اطلاعات در مورد این بازی رو که من از سایت: http://halo2pc.org/misc/halo2-pc-faq گرفتم رو براتون میزارم....

Q: When did this talk about Halo 2 for PC get started?

A: On February 9, 2006 Microsoft send out a press release that a PC version of Halo 2 was in development. (press release)

Q: When will Halo 2 for PC be released?

A: May 8th (link).

Q: Will I need Windows Vista to play Halo 2 on the PC?

A: Yes. At this time, Halo 2 is going to be exclusive to the Windows Vista operating system. You'll need Vista to play this game. Don't expect it to come out for any other OS anytime soon.

Q: Who is developing the game?

A: Halo 2 for PC is being developed in-house at Microsoft by in the Microsoft Game Studios Tools and Technology team known as Hired Gun. Bungie will be providing "executive producers and technology consultants". (More info)

Q: Why keep the development of this game in-house?

A: "The first game was a big success and it was handled by an outside studio. We felt that by developing the title internally we could get better and closer collaboration with Bungie Studios and produce a game that we and our gamers would be very pleased with." - MSG TnT team

Q: What are the system requirements for this game?

A: We don't have specifics yet. However, since you'll need to run Window Vista to play this game, your system will need to be able to run Windows Vista. The chances are that your PC can already run Windows Vista.

Windows Vista Minimum Requirements:
Processor: modern at least 800 MHz (Intel, AMD, Via)
System memory: 512 MB
Graphics processor: SVGA (800x600)
Graphics memory: suggested 128 MB
Hard drive space: 20 GB
Hard drive free space: 15 GB
Optical Drive: CD-ROM

Windows Vista Premium Requirements:
Processor: 1 GHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
System memory: 1 GB
Graphics processor: Windows Aero Capable, WDDM driver, Pixel Shader 2.0, 32 bits per pixel (Intel, ATI, NVIDIA, S3, Via)
Graphics memory: 128 MB
Hard drive space: 40 GB
Hard drive free space: 15 GB
Optical Drive: DVD-ROM

Halo 2 for PC system requirements will be release as development of the game nears completion.
Q: Will I need a DX10 card to play Halo 2 for the PC?
A: No, but may look or play better. Halo 2 for PC will run on a DX9 card.
Q: How will Halo 2 for the PC be different than Halo 2 on the XBOX.

A: Hmm - a quick run down: Graphically, the game will look better in a higher resolution. There will be new maps exclusive to the PC version of Halo 2. There will be a built-in map editor and modding system. The aiming system has been changed to balance the mouse and keyboard input devices. More later.

Q: What are the details about the map editor and modding system?
A: Everything you need to map and mod will be shipped with the game. These modding tools are going through Microsoft's QA program so expect themt to be reliable, easy to use and for Microsoft to support them. These mapping tools are practically the same tools used for Halo Custom Edition. Some former Gearbox Software employees are helping with the mapping tools. Check here for more details: http://halo2pc.org/node/95.

Q: How will community-produced maps and mods be released?

A: That information has not been released at this time. rapture's hoping for a "Steam-like" content distribute back-end on this game. Also, Halo2PC.org will host a maps directory where you'll at least be able to learn about a map, if not download it. End shameless plug.

Q: Why is the aiming system going to be different in the PC version of Halo 2.

A: In the XBOX version of Halo 2, there was a noticable auto-aim that came into effect when your reticle was around an enemy. While no details about the auto-aim system in Halo 2 has been released, we suggest that the auto-aim feature that was present in the XBOX version of Halo 2 will be removed in the PC version. We can understand that. With the precision of keyboards and mice, this makes sense.

Q: Will Halo 2 for PC support gamepads or the XBOX 360 controller?

A: Yes. H2V will support the XBOX 360 controller.

Q: Will dedicated servers be available for H2 Vista?

A: Yes. Bungie has stated that HALO 2 for Vista will run on dedicated servers.

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
اگه کرک نشده پس چرا بازیشو بیرون میفروشه بازی یه مرحله ایبه چه درد میخوره؟
شما وقتی بازی رو دارید هر وقت کرکش اومد یا کد اکتیو سازیش دیگه نیاز نیست دوباره بازی رو تهیه کنی از سایت های مربوطه اکتیو میکنی
مثل اینکه قانون کپی رایت جدا باید تو ایران هم رعایت بشه احتمال هست که نتونن crack کنن پس باید اورجینال تهیه کنیم
قیمتی که amazom میده $44.99 اگه تا 20 خرداد کرک نشد حتما اورجینالش رو میگیرم ارزشش رو داره

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,985
نام
Behzad
سلام دوستان

ببخشید یک سوالی برام پیش اومده اقا این بازی halo2 هست خوبی تو اول صحفه سایت زده به تاخیر اوفتاده الان چی هست این بازی اومده جریان چی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام دوستان

ببخشید یک سوالی برام پیش اومده اقا این بازی halo2 هست خوبی تو اول صحفه سایت زده به تاخیر اوفتاده الان چی هست این بازی اومده جریان چی
بهزاد جان ...یه عمره تو ایران زندگی میکنی.... نمیدونی اینجا چه خبره ;)

شما وقتی بازی رو دارید هر وقت کرکش اومد یا کد اکتیو سازیش دیگه نیاز نیست دوباره بازی رو تهیه کنی از سایت های مربوطه اکتیو میکنی
مثل اینکه قانون کپی رایت جدا باید تو ایران هم رعایت بشه احتمال هست که نتونن crack کنن پس باید اورجینال تهیه کنیم
قیمتی که amazom میده $44.99 اگه تا 20 خرداد کرک نشد حتما اورجینالش رو میگیرم ارزشش رو داره
کپی رایت تا 100 سال دیگه هم تو ایران نمیتونه اجرا بشه.... دلایلش رو هم خودتون بهتر از من میدونید.... ;)
سیمر جان این بازی ارزش 49 دلار رو اصلا نداره.... چون تاریخ مصرفش گذشته..... یعنی بازی واسه 3 سال پیش هست ولی هیچ بروز رسانی از لحاظ گرافیکی نداشته.... اگر 29 دلار میذاشتن باز یه کاریش میشد بکنی...
من خودم میخام Re4 رو اریجینال بگیرم... چون واقعا ارزش داره.... حیف این همه زحمت نیست که پول بالاش نره....

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بهزاد جان ...یه عمره تو ایران زندگی میکنی.... نمیدونی اینجا چه خبره ;)

کپی رایت تا 100 سال دیگه هم تو ایران نمیتونه اجرا بشه.... دلایلش رو هم خودتون بهتر از من میدونید.... ;)
سیمر جان این بازی ارزش 49 دلار رو اصلا نداره.... چون تاریخ مصرفش گذشته..... یعنی بازی واسه 3 سال پیش هست ولی هیچ بروز رسانی از لحاظ گرافیکی نداشته.... اگر 29 دلار میذاشتن باز یه کاریش میشد بکنی...
من خودم میخام Re4 رو اریجینال بگیرم... چون واقعا ارزش داره.... حیف این همه زحمت نیست که پول بالاش نره....
آخه اگه تا یه مدت دیگه نصف بازی ها بخواد فقط با ویستا اجرا بشه و این جور بازی ها رو نشه اکتیو کرد که دیگه مجبوریم بازی اورجینال بگیریم
واقعا از این halo 2 خوشم اومده gameplay خوبی داره ولی خوب 49دلار برای کسانی که مثل من شاغل نیستن یکم زیاده ولی خوب باید کنار بیایم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سمیر جان 2 ماه تحمل کنی ... هک میشه.... اون استار فرس با اون عظمت رو کرک کردن

خوب gs بازی رو بهش نمره داده...
نمره بازی 7... فکر نمیکنم نمره جالبی باشه برای این بازی
169.gif

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سمیر جان 2 ماه تحمل کنی ... هک میشه.... اون استار فرس با اون عظمت رو کرک کردن
البته استارفورس قفلی نبود که به اکتیویت اینترنتی احتیاج داشته باشه و تقریبا هیچ کدام از قفل هایی که برای اکتیو شدن به اینترنت نیاز دارن هک نشدن اگه اینطوری بود الان بازی ها رو خیلی راحت می شد رفت آنلاین و تو سرور های اصلی بازی کرد ولی نمی شه چون سریال نامبری که برای اکتیو شدن برای آنلاین نیاز داره رو نمی شه هک کرد.

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
من این بازی گرفتم توی همین یک مرحله که میشد بدون کرک بازی کرد
بازی گرافیک ان چنان بالایی نداره کنترل بازیم واقعا ادم اذیت میکنه صدای شلیک ها خیلی می تونست بهتر باشه
با این گرافیک نسبتا معمولی بازی خیلی کند بنظر میاد شاید باید خیلی زود منتظر پج بازی باشیم چون بنظر بخاطر باگ زیاد بازی در بعضی مواقع هم هوش مصنوعی بازی به طور کامل از بین میره در کل بازی کاملا معمولی که هیچ نوع خلاقیتی درش به کار نرفته
امتیاز 7 به نظر امتیاز منصفانه براش هست
دوستان اگر کسی کرک بازی دید حتما تو سایت قرار بده;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
دوستان تو یکی از سایت ها دیدم که کسی این راه رو پیشنهاد کرده
Go to the folder Halo 2/maps
Make a backup copy of the maps starting with a number/letter. Thus, make a backup of “01b_spacestation.map” all the way to “08b_deltacontrol.map” (Beware, pretty big)
rename the map you want to play to “01b_spacestation.map”
Start the game
Go to campaign -> Click “Yes” for not being connected to Live (they’re sorry ) -> Select mission -> Another “Yes”
Select the mission “Cairo Station”
Select Legendary, or a more wimpy difficulty.
Play the mission
When you finish the mission, you will be prompted to activate. Click through it
When back in the main menu, Alt-tab out of halo2.
Delete the level “01b_spacestation.map”
Go to step 3.

از این 2 map رو دسکتاپ کپی کردم 01b_spacestation.map 08b_deltacontrol.map
بعد ام این 2 map بدون .map منظورم 08b_deltacontrol با 01b_spacestation اسمشون روی map های دیگه گزاشتم و اسمشون رو تغییر دادم البته رو مپی که اولش 0 باشه بعد خلاصه خیلی ور رفتم فکر کنم یکی از این 2 map رو کلا پاک کردم
تو قسمت select level دومی که اسمش armory هست وقتی واردش میشم یه مرحله جدید میاد که شخصیت اولی که باهاش بازی میکنم از اون موجودات بازی هست اولش تو برف هست
خلاصه مرحله طولانی ای بود و وقتی که تموم شد بعد خارج نشد رفت تو مرحله armory ولی مرحله دوم که قبلا مینوشت اکتیو کنید و مرحله یک که تو قسمت select level پایین مرحله 2 هست دیگه نمیان خلاصه دقیق نمیدونم چیکار کردم ولی از این راه حتما میشه مرحله های دیگه هم بازی کرد شما هم امتحان کنید

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
خدا كنه همچين كاري شركتهاي ديگه نكنن بيچاره ميشيم

------------------------------------------------------------------------------------------------->

اتفاقآ من بیشتر پایم که همه شرکتها این کار رو بکنن!!!!!!!!!!

چون اون موقع من حاضر میشم بازی اورجینال بخرم!!!!!!!!!!

ببینم تا حالا کدوم یکی از شما برای بازی پول داده و اور جینال خریده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

خوب این نظر من و بقول بعضی از شما حماقتی هست که من میکنم خودمونی ترش میشه خریت!!!!!!!!

باب من با این کارم میدونم حد اقل اینکه پول پی دادم و واقعآ از تولید کننده اون همایت کردم!!!!!!!!!

باور کنید من خودم تا حالا بازی اور جینال خریدم!!!!!!! نه که همش بازی اورجینال خریده باشم ها نه!!!!!!!!

میگم اگر بازی میدیدم که اور جینال بود و قبلآ هم بازی کرده بودمش حتی اگر مال تیر کمون شاه هم بود خریدمش!!!!!!!!!!!!!

نمونش بازی comix من بازی اورجینال اون رو برای pc دارم!!!!!!!!!!!!! میدونی مال کی؟؟؟؟؟

خلاصه که به نظر من این کار پول ور ریختن نیست!!!!!!!!!!!

من تمام سیستم عاملهام تا به الان اورجینال بودن!!!!!!!!!!!!!! از 98 گرفته تا الان که ویستا هستش!!!!!!!!

نه مطمعن باش اون قدر ها هم بچه پول دار مرفح بی درد معتاد نیستم!!!!!!!!!!!!

خدا رو شکر دستم توی خیبمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من برای بازی کردنم عرضش قائل هستم!!!!!!!!! نمیخوام به خاطر باگی که توی بعضی از کرک ها هست اعصاب خودم رو خورد کنم فعلآ هم منتظر هستم بسته halo2 البته اورجینالش به دستم برسه!!!!!!! تا بازی کنم!

الان بیشتر تون مطمعن هستم که دارین مسخرم میکنین!!!!!!!!!

خوب بکنین!!!!!!! مگه از من چیزی کم میشه یا چیزی به شما ازافه میشه!!!!!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
فکر نمیکنم این فروم جای پُز دادن و از این حرف ها باشه ;) پس این حرف ها خاله زنکی رو جمع کنید که من دستم تو جیبم میره.... نه پس من دستم تو جیب بغل دستیم میره :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر