شایعه Half life 3 آیا؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
شمارش معکوس آغاز شد

به تازگی سایت به نام Black Mesa Research Facility website افتتاح شده که بر روی صفحه ی آن یه شمارش معکوسی نمایان شده. شمارش به ترتیب از سمت چپ به صورت رور، ساعت و دقیقه است. تصاویری از G-man به عنوان پس زمینه نیز نشان داده میشوند. شمارش معکوس در تاریخ 5 می تمام میشود. در روزی که گوردون فریمن برای اولین بار کار خود را به عنوان دانشمند در Black Mesa آغاز کرد. گمانه زنی های زیادی شده ولی دقیقا معلوم نیست. ممکن که شماره سوم Half Life باشد یا شاید بازسازی نسخه ی های قدیمی بازی. به هرحال باید دو روز دیگر صبر کنیم تا متوجه این سوپرایز باشیم. امیدوارم خبر یا تریلری از 3 Half -Life باشد.

knza_1.jpg

vv1s_2.jpg

منبع

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
ینی انققد اسم half life 3 رو تو این سایت شنیدم، انقد در موردش آرزو و شایعه خوندم، دیگه اگرم بیاد نمیتونم بازیش کنم، همچین یه آلرژیه خاصی نسبت بهش پیدا کردم :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تایید شد همون Black Mesa: Source هست که سال 2012 بصورت ماد منتشر شد(کامل نبود اون موقع) ولی الان بصورت بازی مستقل روی Steam Early Access منتشر میشه.
بازی Campaign کامل،multi player و mod support کامل داره و امروز با قیمت حدود 20$ منتشر میشه.
نمیدونم سایت ها گذاشتن خبرش رو یا نه اما این یوتیوبر داره استریم میکنه:
https://youtu.be/wKTvp7naj68

ویرایش: 9 ساعت کل Campaign رو لایو استریم کرد :d

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بازی توی استیم منتشر شد:
Black Mesa on Steam
Early Access - $20

من خودم کل لایو استریم رو دیدم و به نظر کار این تیم فوق العاده بوده توی ریمیک کردن بازی.
خود Half Life هم که level design و AI خیلی بهتری داره نسبت به خیلی از بازی های حدید،به نظرم 100% ارزش خرید داره.
امتیاز های بازی هم کم کم دارن میان:
http://www.metacritic.com/game/pc/black-mesa

+
عجب حوصله ای داشتی ولی . کل 9 ساعت یک ریمیک رو نشستی دیدی ؟
yahoo_13.gif

ولی چیز خوبی در اومده

20-30 نفر با اونی که استریم میکرد توی Team Speak بودیم :d
زود گذشت :d

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
عجب حوصله ای داشتی ولی . کل 9 ساعت یک ریمیک رو نشستی دیدی ؟:-o
ولی چیز خوبی در اومده
باور کن از 80 درصد شواترای امروزی لول دیزاین و طراحی و داستان بهتری داره....در نتیجه تماشا کردنش می ارزه به بازی کردن خیلی از شوترای امروزی

تو هر سبکی چند تا بازی هست که جاودنه هستن و 20 سال بعدم بری سراغشون ارزش دارن

.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
باور کن از 80 درصد شواترای امروزی لول دیزاین و طراحی و داستان بهتری داره....در نتیجه تماشا کردنش می ارزه به بازی کردن خیلی از شوترای امروزی

تو هر سبکی چند تا بازی هست که جاودنه هستن و 20 سال بعدم بری سراغشون ارزش دارن

.
تصحیح کنم از 100 درصد شوترای امروزی ! فکت . HL2 یه بازی تمام کمال هست یه بازی فوق العاده کامل که اگه یه گرافیک امروزی هم براش بچسبونی باز دهن همه شوترای امروزی را اسفالت میکنه .

هنر از دونه دونه لوکیشن و طراحی مراحل و گیم پلی این بازی میباره . همون یدونه GRAVITY GUN بازی شرف داره به کل شوترها .

اشتباه نکنم هم سال پیش بازیه دهه هم انتخاب شده بود که البته انتخاب خیلی راحتی هم بود .

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
تصحیح کنم از 100 درصد شوترای امروزی ! فکت . HL2 یه بازی تمام کمال هست یه بازی فوق العاده کامل که اگه یه گرافیک امروزی هم براش بچسبونی باز دهن همه شوترای امروزی را اسفالت میکنه .

هنر از دونه دونه لوکیشن و طراحی مراحل و گیم پلی این بازی میباره . همون یدونه GRAVITY GUN بازی شرف داره به کل شوترها .

اشتباه نکنم هم سال پیش بازیه دهه هم انتخاب شده بود که البته انتخاب خیلی راحتی هم بود .

این که کاملا درسته ولی من در مورد Halflife 1 بیشتر صحبت می کردم
در مورد درصد هم راستش خواستم بنویسم 100 درصد ولی دیدم باز دو سه نفر معلوم الحال که همیشه به نوعی درباب این بازی آمادن میان گیر میدن نوشتم 80 درصد وگرنه یه بازی کامل همیشه کامل:d

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد

صد در صد شامل Bioshock ها هم میشه ؟ :-/99 درصد بگیریم بهتره :d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
صد در صد شامل Bioshock ها هم میشه ؟ :-/99 درصد بگیریم بهتره :d
بایوشاک و هف لایف مثه قورمه سبزی و فسنجون هستن:dهر کدوم یه جواهر هستن به نوبه خودشون و نمیشه یکی رو از اون یکی برتر دونست
ولی هف لایف یکم از لحاظ نوآوریهای تکنیکی و گرافیکی برتر از بایوشاک بود تو زمان خودش

.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بایوشاک و هف لایف مثه قورمه سبزی و فسنجون هستن:dهر کدوم یه جواهر هستن به نوبه خودشون و نمیشه یکی رو از اون یکی برتر دونست
ولی هف لایف یکم از لحاظ نوآوریهای تکنیکی و گرافیکی برتر از بایوشاک بود تو زمان خودش

.

صد در صد درست میگی ، ولی میگم کلا نباید بازی هایی مثل بایوشاک نادیده گرفته بشن! و درکنار شوترهای مزخرف دیگه توی یه رده یکسان قرار بگیرن :d

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
اگه شماره 3 هم نباشه با همون بازسازیش به شدت موافقم . هنوز هم از لحاظ گیم پلی شوتری نزدیکش نمیتونه بشه .

همیشه این واسم سوال بود. چه چیز این بازی گیم پلیشو با بقیه شوترها متمایز کرده؟
منم تمام نسخه هاشو بازی کردم. ولی چیز خیلی متفاتی نسبت بقیه شوترها درش ندیدم.
میشه واضح تر، دقیقتر و جزیی تر اختلافات این بازی با همسبک هاشو بگید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر