Multi Platform Hades

با زاگرس (Zagreus)، پسر خدای مردگان و از دست رفتگان، هیدس (Hades) راهی سفری کوه افکن برای فرار از چنگال دنیای زیرین شوید و در این راه از خدایان المپوس و متحدان اسطوره ای خود کمک بگیرید تا ارواح باقی و نگهبانان این قلمرو ها را از سر راه برداشته و به حقیقت اندکی نزدیک تر شوید. از مرگ نترسید. مرگ و هیدس تنها خانواده شما هستند. هر دو به شما انگیزه می دهند تا هر بار هم را می بینید قدمی محکم تر برای سفر خود بردارید.

راهنمای جامع بازی
به قلم خودم :D

راهنمای بازی Hades

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
اره اون هیدن اسپکت نیزه که جونتو میکنه ۳۰ تا هر ارتقا جونی هم که تو مسیر بگیری به جای ۲۵ تا ۷ تا اضافه میکنه اسم اسپکتشم گوان یو هستش یکی از داداشیای افسانه سه برادر
توی ارلی اکسس انقدر بخشنده نبود برای تایتان بلاد و الماس و ..‌.
چون خیلی نیزه دوست میداشتم با هزار هایپ اینو گرفته...
و بعدش: :| :| :|
اصلا نتونستم باهاش بازی کنم:))

• Like
Reactions: Z-fan and ashe

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
توی ارلی اکسس انقدر بخشنده نبود برای تایتان بلاد و الماس و ..‌.
چون خیلی نیزه دوست میداشتم با هزار هایپ اینو گرفته...
و بعدش: :| :| :|
اصلا نتونستم باهاش بازی کنم:))
منم اصلا از نیزه خوشم نمیاد اون ران هم به خاطر یه تروفی رفتم .بیشترین سلاحی که دوست دارم fist هستش.جالبه تو نظر سنجی ریست آرا دیدم بیشترین سلاحی که رای اورده تیرکمون هست از اونم خوشم نمیاد.اصلی ترین علتشم اینکه که در حالت دیفالت با گرفتن دکمه مربع تیر نمیندازه باید دکمه را هی بزنی سخت میکنه بازی رو.البته یه ارتقا هست که بگیری میتونی با گرفتن مربع تیر بزنی اگه بهت بده

• Like
Reactions: Z-fan

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
منم اصلا از نیزه خوشم نمیاد اون ران هم به خاطر یه تروفی رفتم .بیشترین سلاحی که دوست دارم fist هستش.جالبه تو نظر سنجی ریست آرا دیدم بیشترین سلاحی که رای اورده تیرکمون هست از اونم خوشم نمیاد.اصلی ترین علتشم اینکه که در حالت دیفالت با گرفتن دکمه مربع تیر نمیندازه باید دکمه را هی بزنی سخت میکنه بازی رو.البته یه ارتقا هست که بگیری میتونی با گرفتن مربع تیر بزنی اگه بهت بده
Aspect سومش خیلی خوب، تیر میزنی دشمن مارک میشه، تیرهای اسپیشالت همش میره سمت طرف>:)

در حالت عادی هم روی اسپیشالش دفلکت آتنا ببندی خیلی جوابه، هرچی تیره برمیگرده به خود دشمنا>:)

تیرکمون خوبه... حال میده!
ولی فعلا Fist جارو میکنه به معنای واقعی کلمه:))

• Like
Reactions: ashe and Z-fan

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,943
نام
نـــــــویـــــــــد
تیرکمون خیلی خوبه خدایی مخصوصا با Aspect of Chiron و آپگریدای خوبی مثل Twin Shot یا Explosive Shot یا Flurry Shot. ولی خب با نیزه موافقم مخصوصا بعد دیدن هر ۴تا اسپکتش دیگه با اقتدار رفت آخرین اسلحه برای من :D الان یه ران هم با Aspect of Gilgamesh که برای توئین فیست هستش رفتم و خیلی حال داد. استفاده ازش ریسک هم داره ولی اگه اوکی بشید باهاش نابود میکنه قشنگ. خودش ۲تا دش هم میده، ۲تا هم خودمون داریم، ۳تا هم از هرمیس گرفتم و با ۷تا دش+بلید ریفت نابود کردم همه رو :D سومین فرم تسئوس هم دیدم و wow. خیلی خر تو خر و مریض میشه فایتش تازه یه فرم دیگه هم مونده :D

• Like

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
حالا من اماتورم و کلا ۲۰ تا اتمپ رفتم بازیو ولی یه نکته ای که فهمیدم اینه که تو بازی نباید در مقابل تغییر مقاومت کنی. این که میگید با فلان سلاح نمیتونم بازی کنم مقاومت ذهنتون در مقابل تغییره :D
همه سلاح های بازی و همه بیلدای بازی کار را بندازن :D

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

• Like
Reactions: Red Ѵ and Z-fan

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,807
نام
حامد
لعنتی برای این aspect گیلگمش 10 ران رو دارم میرم این گاوه رو گیر نمیارم باهاش صحبت کنم. اون درهایی که مینی باس دارن رو هر سری میرم اون پروانه ها و یا یه چیز دیگه ست.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,594
نام
Alireza
چقدر این اسپکت آرتور خوبه!
اول کار کند بودنش دلمو زد ولی از وقتی فهمیدم میشه بین ضربات Dash زد بدون ریست شدن کمبو عاشقش شدم، مثل تریلی هم دمیج میده لامصب.

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
به طرز اعجاب اوری تو اولین رانم با تفنگ (Adamant Rail) اولین اسکیپم و تجربه کردم :D
البته با کمک قابل توجه Stubborn root به این صورت که تو اخرین جونت هر ۰.۸ ثانیه یه اچ پی ریکاور میشه :D به همه توصیه میکنم این بون رو :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
پایان بازی یه حرفی برای گفتن داشت اونم اینه که:

فرمودند: با بستگان و خویشان صله رحم کنید، هر چند با سلام کردن باشد.

:D
در مورد پایان

یا بهتر بگم بهانه ی بعد از پایان که دارن دنبال باگ های سیستم امنیتی میگردن...

بزرگترین باگش سربروسه:))

• Like

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,943
نام
نـــــــویـــــــــد
خب ۵۰بار تموم شد :D
و البته خیلی دیگه هم باید تمومش کرد تا لااقل یکم راضی کنیم خودمونو! هر چی میری جلوتر بیشتر خرتو پرت کازمتیک با قیمتای عجیب غریب میاره واست و هم دلت میخواد داشته باشیشون هم اینکه خیلیییی گرونن. ولی خب برا اونایی که دوس دارن خیلی واسه بازی وقت بذارن همیشه یه دلیلی وجود داره. هیچوقت آیتمای قابل خرید تموم نمیشن. نظرم رو در مورد هیدن اسپکت‌ها بخوام بگم اینطوریه که Arthur و Gilgamesh و Rama که به ترتیب برای شمشیر و دستکش و تیرکمون هستن بهترینا بودن برای من. بازی باهاشون خیلی لذتبخشه و شدیدا هم دمیج میدن و راحت میشه جلو رفت. ازونور اسپک شیلد که Beowulf هستش رو دوس نداشتم چون تمرکز اصلیش روی بول راش هستش و سرعت اتک هم کمتر شده با اینکه دمیج اسپشال زیاد شده. برای شیلد از همون اسپکت اول استفاده میکنم. Aspect of Lucifer که برای رایفل هستش هم اصلا خوب نبود و نتونستم درک کنم که چرا باید ازین استفاده کرد! فقط یه بار باهاش بازی رو تموم کردم که پرافسی کامل شه. ولی ازونور Hestia فوق‌العادس. فول آپگریدش کردم پورد میکنه رسما. هیدن اسپکت نیزه یا همون Guan Yu که عجیبترین اسپکت بازی هستش ایده‌ی جالبی پشتشه اما اصلا اونطوری که انتظار داری باشه، نیست. ۷۰٪ هلث و ریکاور کردنش رو میگیره ولی در مقابلش هیچی نمیده! با اسپین اتکش میشه لایف استیل انجام داد اما واقعا به درد نمیخوره. خیلی سریع از توی انمی‌های رد میشه و به اون صورت هیل نمیکنه. لااقل میتونستن سرعت شارژشو زیاد کنن یا کاری کنن که انمی‌هارو تعقیب کنه! ظاهر نیزه تو این حالت شدیدا خوشگله و به مقدار زیادی هم دمیج میده اما بازی باهاش غیر از حالت عادی (با Pact of Punishment) خیلی سخت و ریسکیه! خودم با اسپکت هیدیز بازی میکنم وقتی نیزه رو برمیدارم.
و اما در مورد ۳تا هیدن اسپکت مورد علاقم. با آرتور شروع کنم که علاوه بر ظاهر شدیدا خوشگلش، خیلی خیلی کاربردی و پرفکته. اتک رو کُند میکنه اما دمیج خیلی خیلی زیادی میده. کُند بودن اتک رو میتونید با اتک اسپید هرمیس رفع کنید. وقتی اسپشال میزنید اون Aura که رو زمین میاد هم انمی‌هارو اسلو میکنه هم وقتی فول آپگرید شده ۴۰٪ دمیج کمتری میخورید! حالا اینو با چارم آفرودایتی مخلوط کنید! برسیم به تیرکمون که اسمش Rama هستش و خیلی خیلی خووبه. اولا که ظاهرش خیلی خوشگله. دوما شکل اتکش عوض میشه و دیگه تیر ساده شلیک نمیکنه. سوما اسپشالش شدیدا کاربردی میشه! شما اسپشال رو میزنید به انمی A و به انمی B اتک میزنید. در حالت فول آپگرید انمی A هم ۷۰٪ اتک میخوره :D حالا این اسپشال رو میتونید به همه بزنید و هم اتک اصلی رو میخورن هم دمیجی که به بقیه میدید! در آخر دستکش که Gilgamesh نام داره رو به خاطر ۲تا دشی که بهم میده خیلی دوس دارم! و اینکه میتونید دش+اتک رو نگه دارید به طور مداوم اتک میده به انمی‌ها. با Dash-Upper هم میشه انمی‌هارو Maim کرد که بعد ۴ ثانیه در حالت فول آپگرید شده ۴۰۰تا دمیج میخورن و البته تو این ۴ثانیه ۵۰٪ بیشتر بهتون دمیج میدن!

شخصیت مورد علاقم بدون شک Megaera هستش و خیلی سریع هم رابطمو باهاش بهبود بخشیدم :D و البته کامپنیونش هم خیلی دوس دارم و رنکشو ۵ستاره کردم. دمیج خیلی خوبی میده برای باس‌ها. مخصوصا اگه Aid آرتمیس یا آفرودایتی رو هم داشته باشید. تمام روابط رو اوکی کردم برای شخصیتا و تو این مدت واقعا جذب گذشتشون و داستانی که داشتن شدم. دیالوگا خیلی خوبن. صداگذاری عالیه. همیشه دوس داری بدونی چی میشه یا قبلا چی شده. هر شخصیت و بعضی وقتا هر جفت شخصیتا داستانای خیلی جالب و خوبی دارن. میشه به طور خاص اسم همه رو آورد و توضیح داد ولی واقعا حسش نی. فقط اینکه Dusa و Hypnos و Cerberus خیلی باحالن :D

امروز ۲تا ران با ۱۶هیت داشتم که یکیش خوب بود و یکیش جر خوردم قشنگ. بعضی ازین پانیشمنتا به طور اساسی بازی رو سخت میکنن. ولی بازم اسحله و آپگریداش و بونی که گیرت میاد خیلی تاثیر دارن.

خوبیه این سبک اینه که کلا مرگ نداره مخصوصا اگه روگ‌لایت باشه. هیدیز کاملا استاندارد جدیدی برای روگ‌لایت ایجاد کرده که فکر نمیکنم کسی بتونه بهشون برسه. شاید یه روزی یه بازی بیاد که گیم‌پلی و مبارزاتش جذابتر ازین باشه اما محتوا و داستان و شخصیتا خیر! واقعا خوشحالم که بالاخره رضایت دادن و بازی رو از انحصار پی‌سی و سوئیچ خارج کردن و دقیقا همونقدر که انتظار داشتم عاشق بازی شدم. بدون شک یکی از بهترین خریدای عمرم بود این بازی و نوش جونشون.

موفق باشیم

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,833
نام
مهراد
بلاخره با تلاش 27ام و با استفاده از سپر موفق شدم اولین خروج رو تجربه کنم ولی یک اتفاقی امروز افتادم ک فهمیدم باس آخر خر کیه بابا... همین بغل دستمون یکی هست مثل "چی میخری غریبه" تو رزیدنت ۴ که اصلا جونش تموم نمیشد :/

و الان سوالاتم که ممنون میشم جواب بدید:

1-بعد از خروج، اولین تلاش برای بیرون رفتن یک لیست قرارداد میاره، یک اسلایدر God gouge هست و چندتا + و -! من یک گاد گاج پر کردم و این ینی چی؟ اگه مثلا تعدادشون ببرم بالا بازی سخت میشه اینو میدونم ولی نتیجه نهایی چیه؟ آیتم بیشتر میده؟

2-اون کلید های توی کیپ سیک چیه؟ یعنی زیر اون گیفت ها چندتا قفله اونا چجوری باز میشن؟

3-هیدن اسپکت رو چجوری میشه بدست آورد؟

مرسی ❤️

• Like
Reactions: majidred2011

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
بلاخره با تلاش 27ام و با استفاده از سپر موفق شدم اولین خروج رو تجربه کنم ولی یک اتفاقی امروز افتادم ک فهمیدم باس آخر خر کیه بابا... همین بغل دستمون یکی هست مثل "چی میخری غریبه" تو رزیدنت ۴ که اصلا جونش تموم نمیشد :/

و الان سوالاتم که ممنون میشم جواب بدید:

1-بعد از خروج، اولین تلاش برای بیرون رفتن یک لیست قرارداد میاره، یک اسلایدر God gouge هست و چندتا + و -! من یک گاد گاج پر کردم و این ینی چی؟ اگه مثلا تعدادشون ببرم بالا بازی سخت میشه اینو میدونم ولی نتیجه نهایی چیه؟ آیتم بیشتر میده؟

2-اون کلید های توی کیپ سیک چیه؟ یعنی زیر اون گیفت ها چندتا قفله اونا چجوری باز میشن؟

3-هیدن اسپکت رو چجوری میشه بدست آورد؟

مرسی ❤️

1. با هر سلاحی که بری جلو خودت دیدی که بهت یک الماس ، یک امبروسیا ، دو تا تایتان بلاد میده
هر هیتی که پر کنی، این جایزه ها رو دوباره میتونی با اون سلاح بگیری!
مثلا با تیرکمون تموم گردی و 4تا جایزه رو گرفتی، 1هیت پر میکنی و دوباره میری 4تا جایزه رو میگیری... 2 هیت پر میکنی و الی آخر... (توجه: یک تروفی داره که باید با 16 هیت تموم کنی، یه تروفی هم داره که باس سوم رو با اون هیتی که روی باس ها تاثیر میزاره باید بزنی... و کلا اون هیت از نظر داستانی هم تاثیر میزاره :-" )

2. با چندتا از کاراکترها وقتی درجه عرفانت(دوستیت) بره بالا، بهت یه آیتم جدید میدن... من دقیق نمیدونم کیا...نگاه هم نکردم:-" فقط اسکلی، مگ ، دوسا و تاناتوس رو میدونم:D

3. اگر اشتباه نکنم باید اول دو اسپکت دیگه ی نیزه رو فعال کنی، بعد آشیل بهت یه چیزی میگه و حالت سوم نیزه فعال میشه... بعدش بقیه ی سلاح ها به همین صورت، رندوم دیگه باید جملاتی از بقیه ی کاراکترها بشنوی تا باز بشن(حالت های قبلشون رو باز کن)
آها یادم رفت... گویا باید حداقل 5تا تایتان بلاد روی بقیه ی Aspectهای غیر از زاگرئوس(پیش فرض) برای آپگرید کردن هم خرج کنی:-"

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
فرار دهم رو هم انجام داده و داستان بازی رو به پایان رسوندم. اهنگ تیتراژ اخر بی نظیر بود :D
این سلاح شمشیر رو یکم دیر کشف کردم، بسیار او پی تشریف داره :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر