Guitar Hero

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
من از:
Free bird
Woman
Carry on My Wayward son
war pigs
crazy on you
بیشتر خوشم اومد.البته هیچ کدوم بد نبودن.
++++++
یکی این گیتارش رو میشه توضیــــح بده چه مدلیه؟؟؟

آخرین ویرایش:

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
گیتارش شبیهه گیتار های معمولیه با این تفاوت که به جای سیم 5 تا دکمه رنگی به رنگ Fret های خود بازی و یه Bar Button داره...[
[]
ps2-guitar.jpg
[/url]
SPOILER]]

آخرین ویرایش:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
با سلام خدمت White_Gandalf
اگه راستشو بخواهی من این آهنگ رو که گفتی (Jordan) رو فکر می کردم زده بوم چون فقط چند آهنگ Bonuse ها رو نزده بودم . :blushing:رفتم که آهنگ رو بزنم تا 65% را رفتم ولی باختم :(، البته پیله نکردم . اگه رکورد زدم خبرت می کنم .
DMC001%7EDevil-May-Cry-Posters.jpg

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
با سلام خدمت White_Gandalf
امیر هستم:cheesygri
اگه راستشو بخواهی من این آهنگ رو که گفتی (Jordan) رو فکر می کردم زده بوم چون فقط چند آهنگ Bonuse ها رو نزده بودم . رفتم که آهنگ رو بزنم تا 65% را رفتم ولی باختم
تعجب کردم که گفتی زدم آهنگو...:eek:
آهنگش فوق سخته...فکر نکنم خود کسی که آهنگو زده بتونه بیاد اینجا اینو بتونه بره:-"

پ.ن:تموم کردن این آهنگ رو 360 یه آچیومنت داره:eek:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
با سلام !
White_Gandalf عزیز من رفتم و درجه Hard آهنگ Jordan رو زدم با رکورد 149512 البته دست گرمی زدما و قبل رفته بودم و این آهنگ رو در قسمت تمرین زدم ! :eek: هی بد نبود ولی حیف که 71% نت هاشو بیشتر نزدم !:-"

Devil_May_Cry__Dante_by_starxade.jpg

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
بابا این که کاری نداره من سیستم هارد این اهنگو روز اول که بازی رو خریدم 90% زدم:confused::confused::confused:
حالا می خوای باور کن می خوای باور نکن:evil:
جل الخالق من روی expert تازه با گیتار 93 درصد زدم
بیاین با هم بازی کنیم خونمون بارتون شه

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
با گیتار چقدر فرق میکنه ؟ چون با کنترل خود 360 حالت Expert عرق آدمو درمیاره ! :biggrin1:
معلومه عرق درآره تازه با گیتار اشک دارآر هم هست ولی با training اگه slowestبری به بالا خیلی راحت میتونی بزنی ولی تمرین میخواد شدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر