Guitar Hero: World Tour

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
بالاخره بعد از هزاران مشقت و سختی در ساعات 1:30 ظهر روز جمعه 25/11/87 GUITAR HERO :WORLD TOUR رو EXPERT تموم کردم ! آهنگ HOT FOR TEACHER قسمت TEmpretur's risingش خیلی سخت بود !!! فکر کنم یه 30 باری رفتم تا تونستم ردش کنم !
کسی رو EXPERT بازی رو تموم کرده ؟ البته با گیتار ها !

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
آقا بالاخره satch boogie رو روی Expert زدم ! بچه ها دو روز دیگه فیلم من به نام سیا گیتاری میاد بیرون ! ( مثله علی سنتوری !) فکر می کنم رکورد گیتار هیرو بازی کردن رو تو خاورمیانه زده باشم ! من اگه یه شب گیتار هیرو بازی نکنم خوابم نمی بره ! !
تو گیتار هیرو یه رنک به مقدار پولی که کلن در آوردی میده . من رنکم رسیده به 26 ! کسی بالاتر هست ؟
(می خوام وخامت خورگی خودم رو نشون بدم !)

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
احسنت به شما
می خواستم بدونم که satch boogie رو چقدر امتیاز آوردید؟ ضمنا اگر امکان دارد اچیومنت های خود را نیز update کنید تا ببینیم چقدر اچیومنت هم گرفتید.
من هم فکر کنم رنکم 22 اینا باشه.
با تشکر

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
احسنت به شما
می خواستم بدونم که satch boogie رو چقدر امتیاز آوردید؟ ضمنا اگر امکان دارد اچیومنت های خود را نیز update کنید تا ببینیم چقدر اچیومنت هم گرفتید.
من هم فکر کنم رنکم 22 اینا باشه.
با تشکر

در زمینه اچویمنت که شما متخصصی ، ولی من 350 تا گرفتم ( فقط با گیتار و بدون LIve )
Satch رو هم در بهترین حالت 215323 روی هارد زدم که الان دارم روش کار می کنم واسه اچیومنتی که واسش گذاشتن .
آپدیت هم می کنم ولی اول می خوام GH3 رو هم رو EXPERT برم .
الان توی BAtlle آخرش موندم .
یه سوال : یکی از اچیومنت های GH3 اینه که با گیتار روی HArd یا expert بازی کنی ولی به من اینو نمی ده ! چی کار کنم؟

آخرین ویرایش:

love music

کاربر سایت
Aug 2, 2007
53
نام
سینا
من مهارتی در زدن گیتار ندارم میتونم این بازو بازی کنم بعد با دسته هم میشه بازی کرد ؟
گیتارشو از کجا تهیه کنم ؟
دیشب یک فیلم میدیدو ذاشتن این بازو بازی میکردن بازی جالبیه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,010
نام
آریا
من مهارتی در زدن گیتار ندارم میتونم این بازو بازی کنم بعد با دسته هم میشه بازی کرد ؟
گیتارشو از کجا تهیه کنم ؟
دیشب یک فیلم میدیدو ذاشتن این بازو بازی میکردن بازی جالبیه
نیازی به مهارت در گیتار زدن نداره :D توی نسخه چهارم یعنی World Tour با دسته نمیشه بازی کرد و فقط با گیتار ! ولی توی نسخه های قبلی با دسته هم میشد.
گیتارش رو هم اگه جایی پیدا کردین که بفروشه به منم یه PM بزنین بی زحمت :D
اگه تا حالا Guitar Hero بازی نکردی هم به نظرم بهتره اول بری سراغ GH III و اگه خوشت اومد بعدآ گیتار تهیه کنی و WT رو بگیری.

syaleni

کاربر سایت
Aug 30, 2008
202
نام
سیاوش
بالاخره دانلود پک Death magnetic تموم شد و همشون رو روی Expert زدم . بهتون پیشنهاد می کنم حتما دانلود کنید ! خیلی عالیه

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
آقا بالاخره satch boogie رو روی Expert زدم ! بچه ها دو روز دیگه فیلم من به نام سیا گیتاری میاد بیرون ! ( مثله علی سنتوری !) فکر می کنم رکورد گیتار هیرو بازی کردن رو تو خاورمیانه زده باشم ! من اگه یه شب گیتار هیرو بازی نکنم خوابم نمی بره ! !
تو گیتار هیرو یه رنک به مقدار پولی که کلن در آوردی میده . من رنکم رسیده به 26 ! کسی بالاتر هست ؟
می خوام وخامت خورگی خودم رو نشون بدم !)

من خودم همین امروز ظهر رسیدم به 26 ولی هرچی فکر میکنم میبینم باید سبط کرد تو تاریخ خدایی رو اکسپرد اهنگ ستریانی زدنت رو !!:D

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
پك

سلام.
آقا من كلافه شدم.
مي خوام يه پك كامل بخرم ولي نيست كه نيست.
به west game گفتم گفت ارشاد نمي زاره!!!
به next gen گفتم گفت هر هفته يه بار زنگ بزن!!!
آقا قيمتشم اصلا مهم نيست.
تا 600 تومان موافقم.
فقط يكيتون آدرس بديد.
منتظرم;)

آخرین ویرایش:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
سلام.
آقا من كلافه شدم.
تا 600 تومان موافقم.
فقت يكيتون آدرس بديد.
منتظرم;)

اگه یکی از فامیلا داره میاد یا میخواد بیاد دبی بهش سفارش کن برات بیاره که البته فکر نکنم بتونه!(خیلی گندس)
قیمتش 260 یا 270 هزار تومنه و پک کامله. (بازی, گیتار, اون طبله, میکروفون)

3epehr

کاربر سایت
Apr 16, 2008
64
سلام.
آقا من كلافه شدم.
تا 600 تومان موافقم.
فقت يكيتون آدرس بديد.
منتظرم
آقا پیام داره میاره, برات PM زدم!

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
اگه یکی از فامیلا داره میاد یا میخواد بیاد دبی بهش سفارش کن برات بیاره که البته فکر نکنم بتونه!(خیلی گندس)
قیمتش 260 یا 270 هزار تومنه و پک کامله. (بازی, گیتار, اون طبله, میکروفون)

ممنونم.ولي كسي نمياد.
چارهي ديگه اي مي خوام:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر