GTA V VS WATCH DOGS

کدام بازی؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    249
  • نظرسنجی بسته شده است .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,644
واقعا لینکی که nms گذاشت خودش بازگو همه چیه ولی باز دمه یوبی گرم زیاد گند نزد در کل سرور بازیسازهای دنیا Rockstar ـه؟ در هر ورت wd به iv هم نرسید ولی واسه تجربه اولش خوب بودذ

dste2

کاربر سایت
Mar 7, 2012
27
کلا توی رانندگی که اصلا به گرد GTA V هم نمیرسه . خیلی موقع رانندگی گرافیکش میاد پایین .فقط تنها جایی که گرافیکش بالاست توی سینماتیک های بازی هست. در کل گرافیک گیم پلی خصوصا موقع رانندگیش افتضاحه . این امتیازها هم زیادیشه . کسایی که gta بازی کردن میفهمن چی میگم . خصوصا موقع تصادف با یه ماشین دیگه خیلی مصنوعیه.:-&

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
اصلا این دو بازی قابل مقایسه نیستند.تو همه زمینه ها gta v سر تره
اون 27 نفر هم نمیدونم به چه دلیل به watch dogs رای دادن:|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
اهیانا شما میدونید که مقایسه گرافیکه نه خود بازی؟:|
خوب آخه از نظر گرافیکی هم نباید مقایسه بشه!

باید به وضعیتی که ساخت بازی داشته باشه دقت کرد نه شبیه بودن گرافیک این دو باهم!
بله همینجوری رو هوا میشه گفت توی فلان جا گرافیک GTA V به WD میرسه ولی شرایطی که WD داشته GTA نداشته!
بازی Cross-gen ـه و روی کنسولای نسل قبلی عرضه شده و روی کنسلای نسل بعدی عرضه شده روی WiiU هم میخواد بیاد معلومه از یک عنوان Cross-gen نباید انتظار گرافیک ده برابر GTA داشته باشید!
منم مقایسه ویدئویی رو دیدم و فکر میکنم با اینکه GTA روی کنسولای نسل قبل هست تا حدودی خیلی به WD نسل بعدی نزدیکه اما جزئیاتی که WD که توی محیط داره خیلی بیشتره اما کلا نمیشه مقایسش کرد!

اگه فقط مقایسه کنن خوبه! اینجا مقایسه میشه و میگن اوه اوه GTA روی PS3 چقد به WD روی PS4 نزدیکه و خاک تو سر یوبی سافت که یاد نداره گرافیک بسازه! و اینو در نظر نمیگیرن که بازی Cross-gen هست و واسه شونصد تا پلتفورم دیگه هم عرضه شده!
اگه هم مشکلی از یوبی سافت باشه سر پول پرستیش هست که واسه کنسولای نسل قبل هم عرضه کرده!

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اصلا این دو بازی قابل مقایسه نیستند.تو همه زمینه ها gta v سر تره
اون 27 نفر هم نمیدونم به چه دلیل به watch dogs رای دادن:|
wd میتونه یه رقابت در حد gta v داشته باشه ولی نه در نسخه ی اول و نه در بازی که برا n تا پلتفرم میاد
به نظر من وقتی میتونیم بازی های نسل بعدی (نه در حد بازی های الآن) تجربه کنیم که این ubi و ... دست از سره این نسل قبل ور دارن تا تمرکز فقط رو این نسل باشه که فکر کنم 2 یا 3 سال دیگه این اتفاق بیفته
ولی در کل من به wd خیلی امید دارم تا بتونه یه رقابت خیلی عالی داشته باشه با gta

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
دادا این تاپیکو جمع کن بره، یهو دیدی این 120 نفر یه خاور گرفتن رفتن ریختن 34 نفرو زدنا...;) حالا از ما گفتن بود...
همه gta fans باهم: پیپیپ هورررا ،پیپیپ هوررررا ،پیپیپ هوررررا...

آخرین ویرایش:

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
اصلاً مقایسه این دو بازی کاملاً غلطه ... Watch Dogs یه بازی ترکیبی Stealth و Open World هست مثل بازی Assassin Creed دارای خلاقیت و نو آوری های جالبیه تنها مشکلش ضعف در طراحی شخصیت های اصلی بازی و قسمت ماشین سواریش هست ! ولی از نظر موفقیت و فروش باید بگم اگر Ubisoft هم مثله RockStar ... شش سال واسه ساخت یه بازی وقت میذاشت , با اون بودجه هنگفت و تبلیغات مطمئن باش ... امتیازش کمتر از 10 نمیشد !

AmR

کاربر سایت
Jun 8, 2007
88
نام
AmiR
من با GTA كاري ندارم، فقط اينو بگم اولين باري كه تريلر بازي واچ داگز رو ديدم با خودم گفتم اين همون بازيه كه مدت هاست منتظرش بودم. اين مسله كه گرافيكش بالا يا پايينه هم برام اصلا مهم نيست. به شخصه هم با سري GTA هيچ وقت حال نكردم.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ii26y8gbewi0b3te7zra.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر