PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
اقا این چش شده؟
کلا وصل نمیشه کلکسیون ارورهارو میده!
گاهیم اصلا ارور میده پلاس لود نشده!
جالبه تو سایت سوشیال که میرم، کلا انلینک کرده اکانتمو، اینک میکنم، مجدد درست میشه!
اما امروز اینکارم کردم نشد!!!!
شما دوستان هم این مشکلاتو دارید؟

Hossein.A

کاربر سایت
May 3, 2013
42
نام
حسین
اقا سلام
شما از چه شرکتی اینترنت سرویس میگیرید؟

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری :D
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D
اقا سلام
شما از چه شرکتی اینترنت سرویس میگیرید؟

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
[شاهکار من در جی تی ای 5 وینگ سویت انگشت شمار افراد هستن اینکارو انجام داده باشن

[video=aparat;oTsUb]http://www.aparat.com/v/oTsUb[/video]

چه جالب بود! آخرش فقط داغون کردی :d

اگه میشه لوکیشن دقیقشو رو نقشه معلوم کن ما هم یه تستی بکنیم

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
دوستان اگه میشه یه سایتی مورد اطمینان برای پ.خ کنید برای خرید اکانت gta v با ظرفیت 2 یا 3
راستی سرورا مسکلی ندارن؟
من قبلا که داشتم درست بودن ولی میگن الان مشکل داره :|

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
دوستان اگه میشه یه سایتی مورد اطمینان برای پ.خ کنید برای خرید اکانت gta v با ظرفیت 2 یا 3
راستی سرورا مسکلی ندارن؟
من قبلا که داشتم درست بودن ولی میگن الان مشکل داره :|
من از این اکانتا سر در نمیارم ولی سرورا مشکل ندارن و مث ساعت کار میکنن

كيانوش

کاربر سایت
Jun 3, 2014
22
با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری :D

اقا سلام
من تازه با اين قسمت آشنا شدم و اميدوارم بتونين كمكم كنين
ببينيد من حدود ١ ماه پيش gta v رو خريدم و انلاين بازى ميكردم با نت مخابرات وهيچ مشكلى نداشتم ولى الان دو هفتس ك ارور معروف rockstar services unavailable ميزنه ولى جالب اينجاس ك امرو با نت همراه اول تست كردم وبراحتى بازى كردم!!!! اينم بگم با نت مخابرات pes destiny driveclub بازى ميكنم و مشكلى نيس. حالا ب نظر شما چيكا كنم درست بشه. اينم بگم ى نگا ب lp address ك انداختم واسه مخابرات ١٩٢.١٦٨.١.٥ واسه همراه اول ١٧٢.٢٠.١٠.٥ فك ميكنين ب اين ربطى داشته باشه؟ فقط خاهشن زودتر جوابمو بدين ممنون

NAVNA71

کاربر سایت
Oct 23, 2014
10
اقا سلام
من تازه با اين قسمت آشنا شدم و اميدوارم بتونين كمكم كنين
ببينيد من حدود ١ ماه پيش gta v رو خريدم و انلاين بازى ميكردم با نت مخابرات وهيچ مشكلى نداشتم ولى الان دو هفتس ك ارور معروف rockstar services unavailable ميزنه ولى جالب اينجاس ك امرو با نت همراه اول تست كردم وبراحتى بازى كردم!!!! اينم بگم با نت مخابرات pes destiny driveclub بازى ميكنم و مشكلى نيس. حالا ب نظر شما چيكا كنم درست بشه. اينم بگم ى نگا ب lp address ك انداختم واسه مخابرات ١٩٢.١٦٨.١.٥ واسه همراه اول ١٧٢.٢٠.١٠.٥ فك ميكنين ب اين ربطى داشته باشه؟ فقط خاهشن زودتر جوابمو بدين ممنون

بچه ها مشکل منم همینه کمک کنید لطفا

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
سلام

من به همراه دو تا از دوستام gta online بازی می کنیم، یعنی 3 نفر هستیم. برای انجام ماموریت های heist (که پول میلیونی ده!) نیاز به نفر چهارم داریم.
ما معمولا بین ساعت های 6 عصر تا 12 شب هستیم. دنبال کسی هستیم که تو این حدود بتونه آنلاین شه، بازیش متوسط باشه، هدست و میکروفن داشته باشه (حتما). خلاصه اینکه پایه باشه دیگه ;) ما خودمون هم کار و زندگی داریم ولی روزی 2 3 ساعت وقت می زاریم بازی می کنیم...

اگه کسی پایه هست به من اطلاع بده ممنون می شم

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
سلام

من به همراه دو تا از دوستام gta online بازی می کنیم، یعنی 3 نفر هستیم. برای انجام ماموریت های heist (که پول میلیونی ده!) نیاز به نفر چهارم داریم.
ما معمولا بین ساعت های 6 عصر تا 12 شب هستیم. دنبال کسی هستیم که تو این حدود بتونه آنلاین شه، بازیش متوسط باشه، هدست و میکروفن داشته باشه (حتما). خلاصه اینکه پایه باشه دیگه ;) ما خودمون هم کار و زندگی داریم ولی روزی 2 3 ساعت وقت می زاریم بازی می کنیم...

اگه کسی پایه هست به من اطلاع بده ممنون می شم
من پایه ام

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
سلام دوستان منم همه روزه از ساعت 5 عصر تا 5 صبح در خدمتم بیایید بزنیم
Navid__niki
2 تا _ هست
داداش کارت درسته ولی 5صبح کی با micمیتونه حرف بزنه؟ :D
من خودم الان دارم GTA Vمیزنم با دوستام همه خفه تشریف دارند :D