PlayStation GTA V Online | PS4

با سلام خدمت شما دوستان بازیسنتری
این بخش رو زدم تا از این به بعد ، بحث های مربوط به آنلاین بازی GTA V در این تاپیک ادامه داده بشه . دوستان هم می تونند IDهای خودشون رو تو این تاپیک بنویسن و هم دیگر رو اد کنن تا موقعی که بازی منتشر شد ، بتونند تو آنلاین برن حال و حول :D

آخرین ویرایش:

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
حالا من یک هویی میپرسم وسط ولی برای منم بدون هیچ مشکلی وصل میشه گفتم جواب سوالاتت رو بدم:
رجین یک
رجین اکانت هم یک و کنسول هم یک!
TP-LINK
پارس آنلاین نامحدود 512

پارس انلاینی ها انگار کمتر مشکل دارن

- - -ویرایش - - -

سلام
یه سوال داشتم
یه رمز پول به همراه gta5 عرضه شد باید این کد رو کجا وارد کنیم منظورم اینکه اگر بازی ریجن 2 باشه باید حتما یه اکانت ریجن 2 بسازی و رمز پول رو وارد کنی یا نه؟

در مورد ریجن خیلی مطمئن نیستم ، ولی کد رو باید بری توو استور ، اون پایین Redeem Codes وارد کنی !!

parsa_frn

کاربر سایت
Aug 10, 2014
69
نام
Parsa
ریجن آل
ریجن یک و ریجن یک
مخابرات و 2ئگابیت 3 گیگ در ماه
Huawei HG532e
در خدمت شما

- - -ویرایش - - -

سلام
یه سوال داشتم
یه رمز پول به همراه gta5 عرضه شد باید این کد رو کجا وارد کنیم منظورم اینکه اگر بازی ریجن 2 باشه باید حتما یه اکانت ریجن 2 بسازی و رمز پول رو وارد کنی یا نه؟
داداش میتونی یه اک ریجن 2 بسازی و پول بزنی ولی دیگه اون آدمی که تو اون یکی اک زدی توش نمی یاد و باید یه آدم از نو بسازی
اگه ترنسفرم کرده باشی دیگه نمیتونی ترنسفر کنی

سلام به همه
1-برای جواب سوال اول احتمالا مودم شما به آخرین آپدیت و بروز نشده است و نمیتواند به خوبی اینترنت را پخش کند
برای این کار شما میتوانید با زدن IP خودتان در جای که سایتهایی مانند google.com میزنید بزنید و با وارد کردن یوزر نیم (USER NAME) و پسوور (PASSWORD) که میتوانید با زنگ زدن به ISP خود هم یوزرنیم و هم پسوورد و هم iP را دریافت کنید
2-اگر در این روش به نتیجه ای نرسیدید میفهمید که سرعت اینترنت یا پینگ یا تایم اوت به شدت خاب است و از جایی که کمپانی ROCKSTAR گفته است که به سرعت بالایی و پینگ پایینی نیاز مند است بازی به شما ارور میدهد پس شما باید صد در صد ISP خود را تغییر دهید
3- کسانی که میگن رو بازیهای دیگر اصلا مشکل نداریم بدانند که این بازی OPEN WORLD است و به اینترنت خوبی نیاز است ولی بازی های دیگر در محیطی کوچک هستن و به اینترنت خوبی نیاز ندارند

نکته: اگر قصد عوض کردن ISP خود را عوض کنید با اینکه هزینه ی بیشتری دارد اما اگر اینترنت محدود بگیرید هم سرعت بهتری دریافت میکنید و هم کیفیت بهتر

Last edited by a moderator:

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
دوست عزيز به isp خوب چى بگم ? من زنگ زدم ميگن پورت باز كنيم هك ميشيم

چی گفتید که درست شده بگید ما هم به اون اقایون قسنگ بگیم.

من ای پی استاتیک خریدم ازشون ، بعد گفتم که دقیقا با سرور های راک استار مشکل دارم ، یه تغیراتی دادن درست شد !

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
سلام دوستان
توجه داشته باشین که مشکل وصل نشدن به سرور فقط مربوط به ISP شما میشه و ربطی با آپدیت و سرورهای راک استار نداره .
کاری که من کردم و مشکلم حل شد رو مینویسم دوباره چون دوستان سوال کردی بودند:

اول از ISP خودتون درخواست یک Static IP کنید ، بعد از بخواین که IP شما رو یک بار در استاتیک روت یا روتر بین راه خودشون ریستارت کنن و ای پی شما رو بصورت unlimited port معرفی کنن و یکبار هم Uncash کنن .
این کاری بود که پشتیبانی من انجام داد و مشکل حل شد
احتمالا این روتر بین راه منظورشون بین ISP و Provider بوده .

امیدوارم مشکل بقیه دوستان با این روش حل بشه .

( دوستان عزیز من از لحاظ فنی و شبکه اطلاعاتی ندارم و دقیقا نمیدنم چیکار کردن ، چیز هایی که نوشتم رو از صرفا طرف پشتیبانی نقل قول کردم )

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
دوستان منم زنگ زدم isp مشکل رو گفتم ، درست شد ، الان میتونم آنلاین بشم

سلام داداش منم اد کن تا چند روز دیگه بازی میگیرم اگه دوست داری انلاین مستفیض بشیم :d
iman136938

- - -ویرایش - - -

دوست عزيز به isp خوب چى بگم ? من زنگ زدم ميگن پورت باز كنيم هك ميشيم
سلام داداش منم اد کن تا چند روز دیگه بازی میگیرم اگه دوست داری انلاین مستفیض بشیم :d
iman136938

veyoos

کاربر سایت
Jun 22, 2011
8
نام
Moein
مشکل از نته. ولی به نظره من چندین بار retry رو بزن . من یکبار 14 بار زدم تا وصل شد;;)

هزار بار هم بزنم وصل نمیشه . . .
.
امروز با نت گوشیم ( ایرانسل ) وصل شدم رفت تو بازی ولی با نت مخابرات نمیره . . .
.
چکار کنم با نت ADSL هم بتونم برم ؟
.
مشخصات : مخابرات
2m
ترافیک ماهی 5
کرمان

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
هزار بار هم بزنم وصل نمیشه . . .
.
امروز با نت گوشیم ( ایرانسل ) وصل شدم رفت تو بازی ولی با نت مخابرات نمیره . . .
.
چکار کنم با نت ADSL هم بتونم برم ؟
.
مشخصات : مخابرات
2m
ترافیک ماهی 5
کرمان

هر وقت اینجوری میشه اول بازی رو Story mode برین ، از اونجا از طریق منوی آپشن برین تو آنلاین و go online رو بزننین وصل میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر