GTA V و بودجه ساخت 170 میلیون پوند و مساحت نقشه بالغ بر 79 کیلومتر مربع

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Grand-Theft-Auto-5-a-spot-of-tennis-1024x574.jpg
بازی Grand Theft Auto V از شرکت Rockstar احتمالا بزرگترین بازی امسال و همچنین موفق ترین عنوان در این سری خواهد بود.
GTA V پنج سال در دست ساخت بوده و بودجه این عنوان مبلغ ساختی برابر یک فیلم بسیار بزرگ و گران قیمت دارد.
این مورد چیز زیاد دور از ذهنی هم نبود اما واقعا 170 میلیون پوند مبلغ بسیار هنگفتی است.
به نظر می‌رسد این عنوان در سال اول خود، با فروش 25 میلیون نسخه حدود 1 میلیارد پوند را برای شرکت سازنده به ارمغان آورد.
همچنین این طور که از شواهد پیداست؛ نقشه بازی 49 مایل مربع (78.8 کیلومتر مربع) وسعت داشته که وقتی به کار هایی که می‌توان در این دنیای بزرگ انجام داد فکر کنیم قطعا هیجان زده خواهیم شد.
GTA V تنها 8 روز دیگر برای Xbox 360 و PS3 منتشر خواهد شد.
منبع

آخرین ویرایش:

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
دوست عزیز شما داری متر طول حساب میکنی مثل فاصله دو شهر
ولی این متر مربع هست مثل زیر بنای خونه که مثلا 200 متره یا مثلا زمین چمن آزادی تقریبا 7000 متر مربع هست که پس محیط بازی 10,000 تا زمین آزادی هستش:)
نحوه محاسبه توی پست صفحه بعد هستش
اتفاقا من ریاضی بلدم 8.8 کیلومتر در 8.8 کیلومتر که میشه 78 کیلومتر مربع.اون دوستمون که فرمودن با یه جذر ساده ابعاد بازی در میاد درست گفتن.هر چند که میدونیم طول و عرض بازی یکی نیست.منظور این دوستمون و من در مورد همین طول و عرض هست در مورد قطر بازی نیست. که اگه حساب کنیم تقزیبا یک نهم شهر تهران میشه که این از نظر من ابعاد زیادی نیست با این همه کوهو کمر و دریاچه و....just cause 2 ازین ابعاد بیشتر بود کاری با شماره های قبلی بازی ندارم و در بهترین بودن بازی هم شکی ندارم.منظور ما این بود میشد بازی بزرگتر از این هم بشه. هرچند که این نظر شخصی هست و اساتید *Rبهتر از من میدونن بازی رو چطوری درست کنن.

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
اتفاقا من ریاضی بلدم 8.8 کیلومتر در 8.8 کیلومتر که میشه 78 کیلومتر مربع.اون دوستمون که فرمودن با یه جذر ساده ابعاد بازی در میاد درست گفتن.هر چند که میدونیم طول و عرض بازی یکی نیست.منظور این دوستمون و من در مورد همین طول و عرض هست در مورد قطر بازی نیست. که اگه حساب کنیم تقزیبا یک نهم شهر تهران میشه که این از نظر من ابعاد زیادی نیست با این همه کوهو کمر و دریاچه و....just cause 2 ازین ابعاد بیشتر بود کاری با شماره های قبلی بازی ندارم و در بهترین بودن بازی هم شکی ندارم.منظور ما این بود میشد بازی بزرگتر از این هم بشه. هرچند که این نظر شخصی هست و اساتید *Rبهتر از من میدونن بازی رو چطوری درست کنن.
آقای ریاضی بلد منکه نگفتم اون جذر اشتباهه فقط مقایسه کردم با یه چیز قابل درک
در ضمن مقایسه شما با سایر بازی ها اشتباهه اون بازیا با درختو بیابونو یه سری آیتم تکراری مپ ساختن ولی اینجا هیچ خیابونی شبیه دیگری نیست

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
آقای ریاضی بلد منکه نگفتم اون جذر اشتباهه فقط مقایسه کردم با یه چیز قابل درک
در ضمن مقایسه شما با سایر بازی ها اشتباهه اون بازیا با درختو بیابونو یه سری آیتم تکراری مپ ساختن ولی اینجا هیچ خیابونی شبیه دیگری نیست

شما هنوز منظور من رو متوجه نشدی و اون چیزی که تو ذهنت هست رو داری هی توضیح میدی مقایسه هم یک موضوع تکراری هست و لازم به توضیح دوباره نیست.برای من هم قابل درک هست.توی بازی هم هر وقت تونستید به تمام ساختمونهای بازی وارد بشید اون وقت حرفتون درست هست.در غیر اینصورت اونها با کوه و کمر هیچ فرقی ندارن.در ضمن 70 درصد بازی فضای آزاد و خیابون و غیره هست که فضای پرت محسوب میشه و کارآیی نداره.خود من هم میدونم راک استار نمیخواست بیخودی بازی رو بزرگ کنه که الکی وقت گیر باشه.بنابراین بحث در این مورد بی فایده هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر