GTA V در مراحل پایانی ساخت به سر میبرد

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
gtav_30107_screen.jpg

منابع نزدیکی به Rockstar games خبر از این دادن که بازی هم اکنون در مراحل پایانی ساخت به سر میبره و شایدم عرضه این بازی در 2012 اتفاق بیفته !

درباره ی اینکه بگیم راک استار داره رو این بازی کار میکنه چیزه خاصی نیست اما منابع نزدیکی که در T2 بودن به Gamespot خبر این رو دادن که بازی "درحال آمدن" است. درواقع در حال حاضر مینی گیم های بازی رو درش جا میدن و همچنین این منبع گفته که به "احتمال زیاد" بازی در 2012 عرضه خواهد شد و از همه مهم تر بازی خیلی وسیعه !

" این همون گُنده هست ! " ( طرف گفته)

متاسفانه این منابع اطلاعات بیشری رو درباره ی این پروژه ندادن که چیز بسیار مهمی بود. بازی هم در شهری به شکل LOS Angeles قرار هست اتفاق بیفته که صدا پیشه ها ی بسیاری هم از کالیفورنیا در حال کار روی بازی هستن. در شایعه های قبلی سخن از این بود که بازی در شهری شبه Miami (مثله VICE city ) قراره باشه.

R* درباره ی این خبر ها هیچ نظری نداد ، حتی درباره ی ساخت بازی.
هرجا که GTA بعدی باشه انتظار های زیادی ازش میره ! نسخه ی قبلی این بازی GTA IV یکی از موفق ترین بازی های این نسل و تاریخ بازی ها بود با فروشی نزدیک به 20 میلیون کپی که در لیست پرفورش ترین بازی های تاریخ قرار داره.

منبع

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
اصلا استراتژی راکستار همینه که مثل Activision نشده که هر سال یه COD میده اینم هر سال یه GTA بده هر چند که اگر همینکار هم میکرد فروشش تضمین بود ولی راکستار خیلی به کیفیت بازی فکر میکنه تا کمیت.و با این روند همیشه بازیهای عالی ای رو مشاهده میکنیم! مثل RDR و GTA و LA Noire و...
امیدوارم این نسخه از قبلی هم بهتر بشه

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
باو !! هنوز در حد شایعه است !! بذارین یه تایید بکنن بعد جشن بگیرین :d :| !!
من شک دارم !! یه جورایی بازی در مراحل پایانی ولی هیچی در موردش نگفتن !! البته باید به این نکته هم اشاره کرد که *R اصلا دهن لق نیست !!:d

• Like
Reactions: Blaugrana

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
باو !! هنوز در حد شایعه است !! بذارین یه تایید بکنن بعد جشن بگیرین :d :| !!
من شک دارم !! یه جورایی بازی در مراحل پایانی ولی هیچی در موردش نگفتن !! البته باید به این نکته هم اشاره کرد که *R اصلا دهن لق نیست !!:d
نه چرا دیر شده واسه سال دیگه میخوان ریلیز کنن هنوز GC و TGS مونده تازه VGA Spike هم هست طبق تاریخ ریلیز تو هرکدوم از این نمایشگاه ها معرفی کنند تمومه 5-6 ماه هم بکوب تبلیغ کنه بسه دیگه باو:d

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
بهتر نبود این خبر توی بخش شایعات قرار بگیره ؟!؟ چون اصلا همچین بازی ای تایید نشده که بخواد مراحل پایانی رو بگذرونه ...

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
با امید به در و دیوار تو لس آنجلس نیست ! خسته شدم از این آمریکا !
اگه سمت آمریکا جنوبی یا آسیا بیاد خیلی خوب میشه ,

جاش مهم نیست چون همین liberty city رو ببین چند بار تغییرش دادن هیچ وقتم ناراضی نبودیم.. بودیم ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
منم از آمریکا خسته شدم - البته اگه تو لاس وگاس باشه خوبه !:d ولی جدا منم با دوستمون که گفت تو آمریکای جنوبی خیلی موافقم - پره خلافکارو بزهکارو - آدم الاف و دربه داغونه که کلا

حیجان بازی رو به اوج خودش میرسونه ! ...

به نظرم روی داستان هم باید واقعا کار بشه - حقیقتش زیاد با داستان IV حال نکردم.

ولی همیشه به راک ایمان داشتم - و الان هم همینطور . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر