GTA V اوایل سال بعد برای PC منتشر خواهد شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
GTA V سه ماهه اول 2014 برای PC منتشر خواهد شد

wallpaper-gta5-v_michael_with_sign_1920x1080-600x300-550x250.jpg

انتظارها به پایان رسید ، Eurogamer با استناد به چند منبع مختلف اعلام کرده که GTA V در سه ماه اول سال بعد برای pC منتشر خواهد شد . شایعات زیادی در این باره منتشر شده بود و بارها اعلام شده بود این نسخه برای PC خواهد آمد و بالاخره منابع متعددی اعلام کردند که این بازی برای PC در اوایل سه ماهه 2014 منتشر خواهد شد . همچنین در ماه August مدیر ارشد انویدیا طی تماس های مالی ، از انتشار نسخه PC بازی GTA V به سرمایه گذاران خبر داده بود .

منیع 1
منبع 2
منبع 3

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خداییش نیازی به این همه خبر و منبع نیست و مستند و.. ؟ معلدمه میاد دیگه ! من از اونجا اطمینان پیدا کررم که خود nvidia گاف داد بعد مجبور شد جمعش کنه !!! سنت هر شماره از gta اومدن برای pc هم هست.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
برای چی خبر پست اول نیستش؟؟؟:-/

خبر چرا وسط هست؟ فکر کار کار غربی هاست:d

اصلا نمیدونم چرا هر چی تایپیک میزنم اینطوری میشه ! :d اینم یه نمونه دیگه

http://forum.bazicenter.com/thread84851/

- - -ویرایش - - -

آره , واقعا !!! :bighug:

من خیلی وقته موندم که چقدر فضا واسه ی نصب میخواد ؟ ( و البته چه سیستمی واسه ی اجرا :d )

فکر کنم کم کمش 30GB فضا رو بخواد ! :d البته چون رو X360 2 دیسک بوده ، میشه نتیجه گرفت تا 50GB هم شاید برسه :d
Assassin’s Creed IV: Black Flag که 30GB فضا میخواست رو X360 1 دیسک بود ! :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
کسانی که بازیش نکردن و میخوان رو پی سی انجامش بدن .... شاهکاریه که حد و اندازه نداره :D
برای درک مفهوم جی تی ای پیشنهاد میکنم 20 ساعت کامل با trevor بازی کنید :D ( حالا خواستید ماموریت برید نخواستینم free roaming کنید :D ) مولتیه بازیم حرف نداره :D

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
اصلا نمیدونم چرا هر چی تایپیک میزنم اینطوری میشه ! :d اینم یه نمونه دیگه

http://forum.bazicenter.com/thread84851/

- - -ویرایش - - -

فکر کنم کم کمش 30GB فضا رو بخواد ! :d
میگم جسین داداش ، از این به بعد خواستی خبر بزنی بده من بزنم تا اینجوری نشه:dاصن اومدم توی تاپیک یهو سرم گیج رفت8-|8-}@-)

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
اینقدر گفتیم امضا ندید اصلا مگه میشه GTA که رو PC متولد شده برای PC عرضه نشه ؟ INTEL/NVIDIA/AMD یه لشکر پشت این بازین .

فکر میکنم نسخه کنسولی 15 گیگ بود . احتمالا نسخه PC باید 30 گیگ باشه
yahoo_4.gif

GTAV بیا که 780GTX منتظرته

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
میگم جسین داداش ، از این به بعد خواستی خبر بزنی بده من بزنم تا اینجوری نشه:dاصن اومدم توی تاپیک یهو سرم گیج رفت8-|8-}

اون یکی لینک رو دیدی ؟ کلا نابود شدی رفت :d

کسانی که بازیش نکردن و میخوان رو پی سی انجامش بدن .... شاهکاریه که حد و اندازه نداره :D
برای درک مفهوم جی تی ای پیشنهاد میکنم 20 ساعت کامل با trevor بازی کنید :D ( حالا خواستید ماموریت برید نخواستینم free roaming کنید :D ) مولتیه بازیم حرف نداره :D

این مردک trevor هم شورش و در آورده ! هر وقت سوئیچ میکنم رو این بشر ، داره یه بدبخت و کتک میزنه :))

- - -ویرایش - - -

یه مدیری لطف کنه جای پست اول و دوم و تغییر بده ..... ! :|

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
راکستار هم تایید کرده ؟ گفتن گرافیکش بهتر میشه ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
*R آماده شده که یه سود کلون هم از این نسل ببره.از چند وقت دیگه شروع میکنه به نشون دادن تریلرها با گرافیک خفن،اونهائی که برا نسل قبل خریدنش رو هم مجبور میکنه 2باره دست به جیب شن.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
این خبر یوروگیمر واسه 2 ماه پیشه!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من که اصلا هیچ گونه شکی توش نداشتم و بعد از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم ولی دلیل خوشحال شدنم این بود که یک سری آدم حسود که میخواستن این بازی واسه PC عرضه نشه در این لحظه بدجور ضایع شدن!
از جمله این پیجای فیـــسبوک بازیا! :)) یعنی حالا قیافه هاشون دیدنیه!

همیشه گفتم:
GTA روی PC بدنیا اومده و روی PC از دنیا خواهد رفت:bighug:
مطمئنم نسخه بعدی GTA هم که عرضه بشه دقیق همین قضیایا پیش میاد و دقیق یک عده آدم حسود دوباره میان همین حرفارو میزنن و بعد هم که واسه PC عرضه شد ضایع میشن :x این داستان تا آخر عمر GTA ادامه خواهد داشت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر