GTA:Chinatown Wars psp version

apoosh

کاربر سایت
من امروز بازی را دانلود کردم و تازه شروع کردم به بازی، بازیش یه جورایی هست! مثل اون gta قدیمیها که زاویه را از بالا نشون میداد اما واقعا محسور کننده بود. واسه بازی کردن این gta اولین چیزی که لازمه، فراموش کردن gta جدید هست چون از نظر گرافیکی و حتی گیم پلی تفاوتهای آشکاری دارند. این gta قشنگه به شرطی که در سبک خودش مقایسه بشه.

amin1

کاربر سایت

POW3R

کاربر سایت

farbodkain

کاربر سایت
دوستان این بازی قسمت آنلاین داره؟آخه یک جایی به اسم Social Club توی Laptob خونه است که نمی دونم دقیقا چطوری کار می کنه و یک سوال دیگه زمانی که صحبت میکنند برای من فقط زیرنویس میاد بازی همینطوری است یا باید یک نفر هم جای کاراکتر صحبت کنه؟!چون پچ کردم بازی را گفتم شاید مشکلی داشته باشه؟!؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
دوستان این بازی قسمت آنلاین داره؟آخه یک جایی به اسم Social Club توی Laptob خونه است که نمی دونم دقیقا چطوری کار می کنه و یک سوال دیگه زمانی که صحبت میکنند برای من فقط زیرنویس میاد بازی همینطوری است یا باید یک نفر هم جای کاراکتر صحبت کنه؟!چون پچ کردم بازی را گفتم شاید مشکلی داشته باشه؟!؟
تو بازی قسمتی به نام Trade هست که میتونید از طریق Social Club وارد اون بشید و با دیگر دوستانتون از طریق نت خرید و فروش کنید.

BehzaDG

کاربر سایت
اگه خودش نوشته رو 5.00 اجرا میشه پس میشه.......
چون فریم ویر منم 5.00 ، همه بازیهامم از تورنت دانلود میکنم ، همشونم تا الان اجرا شدن

mehdi-psp

کاربر سایت
سایت gametrailers یک مقایسه بین نسخه psp و ds گذاشته که میتونید تفاوت را بین دو نسخه ببینید .
در نسخه psp واقعا شفافیت و رزولیشین بالا خرف اول را میزنه و اصلا به نسخه بی کیفیت ds قابل مقایسه نیست .

hossain

کاربر سایت
دوستان اين جي تي اي تو يكي از صفحه ها پچ شدش هستش براي اجرا روي فريم ور 5....
.
كه من خودمم دانلودش كردم راحتم اجرا شد.
خيلي هم بازيه شاخيه چرا هي راه دور ميريد دنبال پچ دستي هستيد؟!

ويرايش:
ايناهاش...
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=836890&postcount=2233
همين و دانلود كنيد روي فريم ور 5.03 m33-6 اجرا ميشه مثل فشنگ.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر