GTA:Chinatown Wars psp version

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
تاریخه عرضه بازی هم مشخص شد .
طبق اون چیزی که gamespot گفته بازی در تاریخ 5 اکتبر یعنی تقریبا 2 ماه و نیم دیگه عرضه خواهد شد .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
تاریخه عرضه بازی هم مشخص شد .
طبق اون چیزی که gamespot گفته بازی در تاریخ 5 اکتبر یعنی تقریبا 2 ماه و نیم دیگه عرضه خواهد شد .

صفحه 2 همين تاپيك نوشته خودمه ! :

فكر كنم تاريخ اومدنش رو اينترنت رو يافتم ! 1Oct 2009 ميلادي يعني :

5شنبه 9 مهر 1388 ه.ش

برابر با 12 شوال 1430 ه.ق :biggrin1:

gta هميشه يكي از بهترين ها بوده (با وجود تمام ايراد هايي كه بعضي از آدما بهش ميگيرن!)

من بدجوري منتظرشم (با اينكه اگه بازي دوربينش از بالا باشه زياد حال نميكنم ولي بازم gta جي تي اي هستش ....)

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوربىن از بالا به نفعتون هست چرا ايراد مىگىرىد؟؟؟؟؟؟

اگه منظورت به منه (حتي منظورت به بچه هاي ديگه هم كه باشه) , من ايراد نگرفتم

گفتم كه حال نميكنم .... (بچه هاي ديگرو نميدونم ! ولي احتمالا اونا هم حال نميكنن و به بازي ايرادي نگرفتن ...!!)

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
منظورم با دیگرانه.

اي شيطون خواستي منو ضايع كني ؟!!! okموفق شدي , برو خوشحال باش !!...

این بازی فقط برای کنسول های Portable تولید میشه ؟

قبلا كه رو ds اومده (حتما ميدوني خودت) كه گند زد با فروشش , و الان هم شركت بجز براي psp

كنسوله ديگه اي رو اعلام نكرده ....

لپ مطلب اينكه : بله ميشه گفت تا اين لحظه اين بازي براي يه كنسول دستي اومده و براي psp

هم تو راهه ....

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
یعنی خدایش کسی Kill zone رو بازی نکرده که میگید ازومتریک بده؟؟؟ اگه GTA سبک دوربینو گرافیکو مثه kill zone liberation بزنه بازی خیلی گسترده میشه، کنترلشم راحت تره نمیان که در حد PS1 بزنن گرافیک که نمیاد پایین آخه... مگه میخوان 2D بسازن که میگین پس رفت،1 گیگ حجم با یه پردازنده 333 خود بازی سازا بهتر میدونن چیکار میکنن نمیان چیزه بد بدن بیرون، اگه لازم باشه دوربینو مثه نسخه های قبل میسازن اگه هم نه که اونا این کارن نه منو شما... تا اومدن بازی واستین بعد نقد کنین که دوربین بازی باعث افت بازی میششه یا پیشرفت... تا اون موقع بای.

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
بازم میشه حدودو فهمید... فعلا یه دو ماهی صبر میکنیم ببینیم یه جی تی ای دیگه میاد که یه چند وقتی مشغولمون کنه یا نه... که از راک استار بعیده چیزه بد بده... همون دی اس هم با این که کم فروش کرد اما بازی واقعا قشنگیه.. هجمش 128 مگه و اگه تونستین با شبیه ساز یا خود دی اس بازیش کنین همه چی دستتون میاد.. ممنون، یا علی.

آخرین ویرایش:

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
بیاد فوری تو تورنت هست... من که همه بازی هامو از تورنت دانلود میکنم. تاریخ انتشارم تو Gamespot میگه.

منم همینطور اکثرا از تورنت دان میکنم

ولی یه یه هفته ای میشه سرعتش افتضاحه شما این مشکل رو نداری؟ راه حلی براش داری تا

سرعت زیاد شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر