GT5P با رزولوشن 4 برابر Full HD و 240 فریم بر ثانیه

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
illustration1.jpg

پلیفُنی دیجیتال و سونی در خلال Downshift Session 2008 صحنه هایی از بازی GT5P رو با چهار برابر رزولوشن Full HD ـهای امروزی (1920x1080) یعنی با رزولوشن 3840x2160 پیکسل به نمایش درآورد!
این نمایش بر روی سینما پروژکتور دیجیتالی سونی با مدل SRX-S110 به نمایش در اومده که معرف نسل بعدی تکنولوژی پروژکتورها هم هست.این تصاویر بر روی یک صحنه 220 اینچی به نمایش در اومده و برای رندر اون از چهار PS3 به صورت همزمان استفاده شده.
نمایش بعدی یک دموی قابل بازی از GT5P بوده که با نرخ فریمی برابر با 240 فریم بر ثانیه رندر میشده این دمو بر روی یک نمایشگر توسعه داده شده توسط سونی به نام Nano-Spindt FED به نمایش در اومده که برای ساخت اون از FED تکنولوژی استفاده شده.
اندازه این نمایشگر 19 اینچ بوده و گفته میشه که شیوه ارائه تصاویر توسط اون شباهت زیادی به تلویزیونهای لامپ تصویری داره و زاویه دید بالا و زمان پاسخ گویی سریع از مزیتهای این نمایشگر به حساب میاد.
برای رندر این نرخ فریم هم از چهار PS3 به طور همزمان استفاده شده.
منبع:
http://www.gran-turismo.com/en/sp/d2788.html

توضیح:
Downshift Session 2008 نام جشن یاد بودی هست که پُلیفُنی دیجیتال به مناسبت دهمین سالگرد ریلیز سری GT در تاریخ 16ـهم اکتبر 2008 در نیویرک برگذار کرده بود.

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه کار رویایی برای پردازش موازی و همچنین توزیع شده در عین حال هستش, خیلی خیلی برام جالبه.
خیلی کاره سختیه چون پردازش بقیه دستگاه ها ... توضیحش سخته ولی ایول, خیلی خوب با سخت افزار سونی آشنا هستن.

دمشون گرم.

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
ای ول یعنی هر Ps3 به اندازه ی رزولوشن FHD و نرخ فریم 60 بر ثانیه داشته فعالیت میکرده:love:
این نشون میده ادعا ها درست بوده

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
یه کار رویایی برای پردازش موازی و همچنین توزیع شده در عین حال هستش, خیلی خیلی برام جالبه.
خیلی کاره سختیه چون پردازش بقیه دستگاه ها ... توضیحش سخته ولی ایول, خیلی خوب با سخت افزار سونی آشنا هستن.

دمشون گرم.

سلام دوستان من این پست رو فقط برای اطلاع رسونی این دوستمون که به این جریان علاقه داره زدم قصدم مقایسه نیست اگر دارم از بازی خاصی اسم میبرم.

در بازی Forza 2 توی Settingـهای بازی قسمتی هست که به اون Multiscreen میگن شما با فعال کردن اون میتونید از همین قابلیت پردازش موازی استفاده کنید و هر کدوم از زوایای بازی رو به صورت ریل تایم تو یک TV به صورت مجزا ببینید فکر میکنم حداکثر تا 4 تا Tv رو هم همزمان خروجی 720p میده.
TV وسط نمای پنجره جلوی ماشین و دوتا Tv چپ و راست هر کدوم نمای پنجره های چپ و راست ماشین رو به طور همزمان رندر میکنن.

original.aspx

اگه خواستین میتونید از یه Tv کوچیک هم به عنوان آینه عقب استفاده کنید.
برای هر کدوم از زاویه ها هم یک 360 مورد احتیاج هست که به هم لینک شده باشن.​

78985822245ee191762942.jpg

البته اگه اینقد مایه دار بودین که این کارو کردین مارو خبر کنید که بیایم یه کم بازی کنیم.:cheesygri​

incorrect.jpg

aaz.jpg

آخرین ویرایش:

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
سلام ممنون از این پست وخبر :love:
نمیدونید چطوری میشه این کارو کرد که با 3 تا مونیتور با هم بازی کنم؟
:thumbup:
سلام دوست عزیز من خودم تا به حال این مسئله رو تجربه نکردم ولی یه لینک بهت میدم که طریقه پیکربندی رو توضیح داده من واسه اینکه off-topic نشه فقط لینک میدم برو ببین اگه متوجه نشدی pm بده.

http://forzamotorsport.net/news/drivingtuning/triplescreen.htm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر