Multi Platform Grand Theft Auto VI

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
  2. Xbox Series X|S
1701809925083.png

.................
لوگوی بازی

dgj5wme-327561a1-f8f9-41bd-b591-57ba244348c2.png

مروری بر وقایعی که در مورد این بازی طی سالهای گذشته رخ داد
5 مارس ۲۰۲۱ اولین اشاره رسمی به ساخت GTA جدید توسط استراوس زلنیک مدیرعامل تیک تو بود که در جدیدترین مصاحبه خودش پس از پرسش یک خبرنگار در مورد زمان معرفی بازی GTA 6 برای اولین بار بطور رسمی بدون اینکه بخواد چیزی رو تکذیب کنه با تایید ساخت این بازی گفت که به وقتش که برسد راکستار GTA 6 رو معرفی خواهد کرد این اولین واکنش رسمی تیک تو به بازی GTA 6 هست که در این تاریخ شاهد آن بودیم.

IMG_20210814_130556.png

آپدیت مهم:
در روز ۴ فوریه 2022 راکستار طی توییتی برای اولین بار رسما به ساخت GTA بعدی اشاره کرد و گفت اخبار و اطلاعات به مرور در اختیار قرار داده خواهد شد.

FOyMd1nXwAI0r-v.jpg

راکستار در توییت اشاره شده گفت:

"بسیاری از شما ها در مورد نسخه جدید فرنچایز Grand Theft Auto سوال میکنید.

با هر پروژه جدید،هدف ما همیشه این است که فراتر از آن چیزی که قبلا به شما ها ارائه کردیم حرکت کنیم.ما خوشحال هستیم که تایید میکنیم توسعه فعال نسخه بعدی در حال انجام است.
ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گزاشتن اطلاعات بیشتر به محض آماده شدن بازی هستیم.از طرف کل تیم بابت حمایت های شما سپاسگزاریم"

در روز ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ و فقط یک روز بعد از سالگرد ۹ سالگی GTA 5 یک هکر در وب سایت Gtaforums اقدام به انتشار ویدیوهایی از بیلد پری آلفا GTA 6 کرد که کامیونیتی راکستار سریعا و بعد از مرور ویدیو ها و سورس کد ها جزییاتی جالبی از GTA 6 بدست آوردند که همه آنها در اسپویلر با ترجمه فارسی میتوانید بخوانید: 👇
✅ نقشه بازی بر اساس Vice City است، اما شاهد دریاچه‌ای هستیم که کمی از میامی فاصله دارد، احتمالا بخش بزرگی از فلوریدا به عنوان نقشه‌ی GTA 6 برنامه ریزی شده است.

✅ حداقل دو شخصیت قابل بازی، احتمالا می‌توانید همدیگر را صدا بزنید (یا از همدیگر کمک بگیرید)

✅ انیمیشن های جدیدی همچون سینه‌خیز رفتن، تعامل با اسب ها، و حتی اوردوز کردن!

✅ چرخه انتخاب سلاح کاملا بازسازی شده‌است، می‌توانید بخش سیگار و کمک های اولیه را مشاهده کنید.

✅ تعداد حمل تفنگ ها بسیار محدود شده است، اما می‌توانید با کیف تعداد بیشتری حمل کنید.

✅ خودرو ها جزئیات دیوانه کننده‌ای دارند.

✅ مکان هایی همچون هتل، سوپرمارکت، رستوران، فروشگاه خرید اجناس دست دوم (برای فروش وسائلی که دزدیدیم؟) و اشاراتی به آسانسور

✅ اشاره به گرسنگی، عرق کردن، چاق شدن، رفاقت با حیوانات

✅ اجاره دوچرخه

✅ تصادف ها واقعی تر بنظر می‌رسند.

✅ فیزیک قایق ها همچون RDR 2

✅ فیزیک دامن

✅ پلیس ها پلاک شمارا به یاد خواهند داشت.

✅ مردم به حرکات شما با جزئیات تمام واکنش خواهند داد، پلیس ها کور کورانه حرکت نمیکنند و مناطق را محاصره میکنند.

✅ اتفاقات پویایی در جهان بازی همچون توریست های گم‌شده و ...

✅ تعامل با اسب و حیوانات

✅ وجود کدهایی مربوط به تیراندازی و راندن جت‌پک

✅ وجود کدهایی مربوط به زیردریایی

✅ سیستم Drive-by به کلی بازسازی شده

✅ وجود کدهایی مربوط به دزدی و راندن قطار

✅ هوش مصنوعی پیشرفته برای پلیس ها و NPCها

✅ جزئیات به شدت زیاد داخل ماشین ها

✅ امکان آرایش کردن

✅ کد های دستگیری مجرمین توسط پلیس و انتقال به بازداشتگاه

✅ وجود بخش زیادی/کل ایالت فلوریدا

✅ احتمال تعامل با NPCها همچون RDR2

✅ همچنین وجود پاراگلایدر در بازی

ویدیو های مربوط به leak اون هکر رو میتونید از اینجا دریافت کنید.

هکر در اکتبر همان سال یعنی ۲۰۲۲ توسط پلیس انگلستان بازداشت شد.

در روز ۱۸ ماه May سال ۲۰۲۳ استراوس زلنیک در مصاحبه بسیار مهمی اعلام کرد :
"در چندین سال گذشته ما کسب و کارمان را برای انتشار مجموعه‎ای از پروژه‏‌های عظیم که معتقدیم ما را به سطح جدیدی از موفقیت می‌رساند، آماده کردیم.

در سال مالی 2025، با عرضه چندین عنوان بزرگ و خلاقانه، وارد دوران جدیدی شویم که معتقدیم سطح استاندارد جدیدی در صنعت بازی ایجاد می‌کند. ما انتظار داریم [تا در آن سال] به عدد 8 میلیارد دلار ارزش خالص دفتری و 1 میلیارد دلار پول عملیاتی برسیم.

همچنین پیش‌بینی می‌کنیم به سطوح بالاتری از نتایج عملیاتی مالی در سال 2026 و پس از آن برسیم"

سال مالی 2025 تیک‌تو از 1 آپریل 2024 (13 فروردین 1403) شروع و در 31 مارچ 2025 (11 فروردین 1404) پایان می‌یابد.

آپدیت مهم:در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ بلومبرگ به نقل از جیسون شرایر اعلام کرد GTA 6 در نوامبر معرفی و تریلر آن در اواخر نوامبر - اوایل دسامبر منتشر خواهد شد.

آپدیت مهم:در همان تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ توسط خود راکستار و شخص سم هوسر پخش اولین تریلر GTA VI در اوایل ماه دسامبر تایید شد.

آپدیت مهم: در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۳ راکستار رسما اعلام کرد اولین تریلر GTA جدید در ۵ دسامبر به نمایش در خواهد آمد.​

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
بهترین نسخه GTA برای من این نسخه بود! اولن توی سنی بودیم اون موقع که قشنگ طعم یه بازی تا پوست و استخوان وارد وجودمون میشد، بعد مدرسه میشستم پای کامپیوتر اول میرفتم توی پوشه mp3 بازی یه سری موزیکهای هیت اون زمان رو میریختم، سوار ماشین میشدم میرفتم لب ساحل :D جای جای این نقشه برای خیلی از کسایی که منتظر GTA VI هستن پر از خاطره است

یعنی مایی که تجربه VC رو در زمان خودش داریم دیوانه وار منتظریم نوستالژیک و دژا وو رو یکجا ببینیم.. امیدوارم راک استار برای بازی با احساسات امثال ما تدارکی دیده باشه، واقعن نقشه رو دست VC ندیدم، انگار لامصب اون شهر باعث آرامش روحت میشد، حتی اگر کنار خیابون می‌زدی بغل و فقط نگاه می کردی!!

اینطوری بگم این نسخه ممکن باعث بشه خیلی از کسایی که گیم رو کنار گذاشتن بخاطر تجدید خاطره با Vice City کام بک بزنن..
sketch-1701532926565.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
خوشحالم که تو سال 2023 کنسول دارم و بدون ذره ای تردید به محض باز شدن پیش خرید بازی، درجا ظرفیت کامل رو میگیرم حتی اگه 150 دلار باشه و تاریخ انتشارش هم آخر 2025.

راکستار و جی تی ای دلیل زنده مونده برای من توی دنیایی که همه چیز علیه آدمه. بازی که فقط ماموریت های یهویی و رندوم ایونتش اینقدر زیادن که تا مدت ها ازشون خسته نمیشی و فیزیک و جزئیات و میزان زنده بودن شهر اینقدر بالاس که هیچ بازی هیچ شرکتی هیچ عاملی نمیتونه این تجربه رو تا نسخه بعدی جی تی ای برای آدم زنده کنه.

جی تی ای و رد دد هستن تا آدم تو هر سنی گیمر بمونه ❤️

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بهترین نسخه GTA برای من این نسخه بود! اولن توی سنی بودیم اون موقع که قشنگ طعم یه بازی تا پوست و استخوان وارد وجودمون میشد، بعد مدرسه میشستم پای کامپیوتر اول میرفتم توی پوشه mp3 بازی یه سری موزیکهای هیت اون زمان رو میریختم، سوار ماشین میشدم میرفتم لب ساحل :D جای جای این نقشه برای خیلی از کسایی که منتظر GTA VI هستن پر از خاطره است

یعنی مایی که تجربه VC رو در زمان خودش داریم دیوانه وار منتظریم نوستالژیک و دژا وو رو یکجا ببینیم.. امیدوارم راک استار برای بازی با احساسات امثال ما تدارکی دیده باشه، واقعن نقشه رو دست VC ندیدم، انگار لامصب اون شهر باعث آرامش روحت میشد، حتی اگر کنار خیابون می‌زدی بغل و فقط نگاه می کردی!!

وای نگم از اول بازی که سوار اون وسپا میشدی و موزیک مایکل جکسون پخش میشد، برامون مثل ورود آلیس به سرزمین عجایب بود..

اینطوری بگم این نسخه ممکن باعث بشه خیلی از کسایی که گیم رو کنار گذاشتن بخاطر تجدید خاطره با Vice City کام بک بزنن..
Vice City وجب به وجبش خاطره است، نوستالژیه محضه :D بهمین دلیل که خودت میگی. چون وقتی مینشستیم پاش همه چیز محو میشد و فقط اون شهر ساحلی وایس سیتی بود که برامون وجود داشت. یادش بخیر واقعا و چه شانسی اوردیم ما که تونستیم اون لحظه ها رو تجربه کنیم. بهمین خاطر من خیلی مشتاقم ببینم که توی gta6 هم مکان های خاطره انگیز وایس سیتی وجود داشته باشه. خیلی کیف میده حقیقتا، همون جاها رو با همون حس و حال با یه گرافیک نسل جدید تجربه کنیم.

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
GTA بازی مورد علاقم نیست، ولی وقتی میبینم همه و همه از هر صنعتی میان یجوری خودشونو به این بازی میچسبونن و از محبوبیتش استفاده میکنن، حس میکنم کلا سری GTA شده نماینده صنعت گیم در دنیا و از همشون هم سرتره. حس خوبی داره:D امیدوارم چه در کیفیت چه فروش بترکونه.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
راستش وایس سیتی برای من یعنی رادیو FM بخصوص موج Flash FM.
آهنگایی که با روح و روان آدم بازی میکرد حتی اون زمان نمیدونستم خواننده ش کیه و چی میگه ولی حفظ شده بودم (به جز آهنگ بیلی جین مایکل جکسون و اهنگ سلف کنترل از لورا برینگن که واقعا میشناختم اون موقع)

ولی خاطره انگیزترینش آهنگ I just died in your arms از بند Cutting Crew هستش 😢🥹🥹😍

View attachment I Just Died In Your Arms - GTA Vice City (𝙇𝙚𝙜𝙚𝙣𝙙𝙖𝙙𝙤).mp4

حالا که GTA 6 فعلا گفته شده تو دوران مدرن هست (البته یکبار از جیسون شرایر پرسیدن آیا بازی فلش بک داره و اون گفت آره ممکنه و رد نمیکنم) ولی امیدوارم تو همین دوران مدرن یه موج موزیک های دهه 80s هم داشته باشه چه عشقی کنیم با این آهنگ محو بشیم تو افق میامی و تو Ocean Drive (همون خیابونی نئونی) که هنوزم هستش عشق کنیم.

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
آهنگایی که با روح و روان آدم بازی میکرد حتی اون زمان نمیدونستم خواننده ش کیه و چی میگه ولی حفظ شده بودم (به جز آهنگ بیلی جین مایکل جکسون و اهنگ سلف کنترل از لورا برینگن که واقعا میشناختم اون موقع)

ولی خاطره انگیزترینش آهنگ I just dies in your arms از بند Cutting Crew هستش 😢🥹🥹😍

View attachment 320471

حالا که GTA 6 فعلا گفته شده تو دوران مدرن هست (البته یکبار از جیسون شرایر پرسیدن آیا بازی فلش بک داره و اون گفت آره ممکنه و رد نمیکنم) ولی امیدوارم تو همین دوران مدرن یه موج موزیک های دهه 80s هم داشته باشه چه عشقی کنیم با این آهنگ محو بشیم تو افق میامی و تو Ocean Drive (همون خیابونی نئونی) که هنوزم هستش عشق کنیم.
واجب شد PS2 رو دوباره روشن کنم

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
یکی از ۹۰ ویدیو لیک پارسال که پری آلفا بود منتشر نشده بود، امروز منتشر شد.
پیام کاربر Teapot در سال 2022: 90 ویدئوی لیک شده از GTA VI وجود دارد.

اما در نهایت فقط 89 ویدئو لیک شد.

احتمال می‌رود ویدئوی لیک شده امشب، بخش گمشده پازل است.

View attachment VID_20231202_211308_832.mp4

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273

ولی خاطره انگیزترینش آهنگ I just dies in your arms از بند Cutting Crew هستش 😢🥹🥹😍

View attachment 320471

رادیوهای Vice City مدرسه ی موسیقی بودن.
همین کاتینگ کرو رو من از طریق همین رادیو باهاش آشنا شدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر