Multi Platform Grand Theft Auto VI

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
2025
ناشر
Take Two
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
  2. Xbox Series X|S
1701809925083.png

.................
لوگوی بازی

dgj5wme-327561a1-f8f9-41bd-b591-57ba244348c2.png

مروری بر وقایعی که در مورد این بازی طی سالهای گذشته رخ داد
5 مارس ۲۰۲۱ اولین اشاره رسمی به ساخت GTA جدید توسط استراوس زلنیک مدیرعامل تیک تو بود که در جدیدترین مصاحبه خودش پس از پرسش یک خبرنگار در مورد زمان معرفی بازی GTA 6 برای اولین بار بطور رسمی بدون اینکه بخواد چیزی رو تکذیب کنه با تایید ساخت این بازی گفت که به وقتش که برسد راکستار GTA 6 رو معرفی خواهد کرد این اولین واکنش رسمی تیک تو به بازی GTA 6 هست که در این تاریخ شاهد آن بودیم.

IMG_20210814_130556.png

آپدیت مهم:
در روز ۴ فوریه 2022 راکستار طی توییتی برای اولین بار رسما به ساخت GTA بعدی اشاره کرد و گفت اخبار و اطلاعات به مرور در اختیار قرار داده خواهد شد.

FOyMd1nXwAI0r-v.jpg

راکستار در توییت اشاره شده گفت:

"بسیاری از شما ها در مورد نسخه جدید فرنچایز Grand Theft Auto سوال میکنید.

با هر پروژه جدید،هدف ما همیشه این است که فراتر از آن چیزی که قبلا به شما ها ارائه کردیم حرکت کنیم.ما خوشحال هستیم که تایید میکنیم توسعه فعال نسخه بعدی در حال انجام است.
ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گزاشتن اطلاعات بیشتر به محض آماده شدن بازی هستیم.از طرف کل تیم بابت حمایت های شما سپاسگزاریم"

در روز ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ و فقط یک روز بعد از سالگرد ۹ سالگی GTA 5 یک هکر در وب سایت Gtaforums اقدام به انتشار ویدیوهایی از بیلد پری آلفا GTA 6 کرد که کامیونیتی راکستار سریعا و بعد از مرور ویدیو ها و سورس کد ها جزییاتی جالبی از GTA 6 بدست آوردند که همه آنها در اسپویلر با ترجمه فارسی میتوانید بخوانید: 👇
✅ نقشه بازی بر اساس Vice City است، اما شاهد دریاچه‌ای هستیم که کمی از میامی فاصله دارد، احتمالا بخش بزرگی از فلوریدا به عنوان نقشه‌ی GTA 6 برنامه ریزی شده است.

✅ حداقل دو شخصیت قابل بازی، احتمالا می‌توانید همدیگر را صدا بزنید (یا از همدیگر کمک بگیرید)

✅ انیمیشن های جدیدی همچون سینه‌خیز رفتن، تعامل با اسب ها، و حتی اوردوز کردن!

✅ چرخه انتخاب سلاح کاملا بازسازی شده‌است، می‌توانید بخش سیگار و کمک های اولیه را مشاهده کنید.

✅ تعداد حمل تفنگ ها بسیار محدود شده است، اما می‌توانید با کیف تعداد بیشتری حمل کنید.

✅ خودرو ها جزئیات دیوانه کننده‌ای دارند.

✅ مکان هایی همچون هتل، سوپرمارکت، رستوران، فروشگاه خرید اجناس دست دوم (برای فروش وسائلی که دزدیدیم؟) و اشاراتی به آسانسور

✅ اشاره به گرسنگی، عرق کردن، چاق شدن، رفاقت با حیوانات

✅ اجاره دوچرخه

✅ تصادف ها واقعی تر بنظر می‌رسند.

✅ فیزیک قایق ها همچون RDR 2

✅ فیزیک دامن

✅ پلیس ها پلاک شمارا به یاد خواهند داشت.

✅ مردم به حرکات شما با جزئیات تمام واکنش خواهند داد، پلیس ها کور کورانه حرکت نمیکنند و مناطق را محاصره میکنند.

✅ اتفاقات پویایی در جهان بازی همچون توریست های گم‌شده و ...

✅ تعامل با اسب و حیوانات

✅ وجود کدهایی مربوط به تیراندازی و راندن جت‌پک

✅ وجود کدهایی مربوط به زیردریایی

✅ سیستم Drive-by به کلی بازسازی شده

✅ وجود کدهایی مربوط به دزدی و راندن قطار

✅ هوش مصنوعی پیشرفته برای پلیس ها و NPCها

✅ جزئیات به شدت زیاد داخل ماشین ها

✅ امکان آرایش کردن

✅ کد های دستگیری مجرمین توسط پلیس و انتقال به بازداشتگاه

✅ وجود بخش زیادی/کل ایالت فلوریدا

✅ احتمال تعامل با NPCها همچون RDR2

✅ همچنین وجود پاراگلایدر در بازی

ویدیو های مربوط به leak اون هکر رو میتونید از اینجا دریافت کنید.

هکر در اکتبر همان سال یعنی ۲۰۲۲ توسط پلیس انگلستان بازداشت شد.

در روز ۱۸ ماه May سال ۲۰۲۳ استراوس زلنیک در مصاحبه بسیار مهمی اعلام کرد :
"در چندین سال گذشته ما کسب و کارمان را برای انتشار مجموعه‎ای از پروژه‏‌های عظیم که معتقدیم ما را به سطح جدیدی از موفقیت می‌رساند، آماده کردیم.

در سال مالی 2025، با عرضه چندین عنوان بزرگ و خلاقانه، وارد دوران جدیدی شویم که معتقدیم سطح استاندارد جدیدی در صنعت بازی ایجاد می‌کند. ما انتظار داریم [تا در آن سال] به عدد 8 میلیارد دلار ارزش خالص دفتری و 1 میلیارد دلار پول عملیاتی برسیم.

همچنین پیش‌بینی می‌کنیم به سطوح بالاتری از نتایج عملیاتی مالی در سال 2026 و پس از آن برسیم"

سال مالی 2025 تیک‌تو از 1 آپریل 2024 (13 فروردین 1403) شروع و در 31 مارچ 2025 (11 فروردین 1404) پایان می‌یابد.

آپدیت مهم:در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ بلومبرگ به نقل از جیسون شرایر اعلام کرد GTA 6 در نوامبر معرفی و تریلر آن در اواخر نوامبر - اوایل دسامبر منتشر خواهد شد.

آپدیت مهم:در همان تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۳ توسط خود راکستار و شخص سم هوسر پخش اولین تریلر GTA VI در اوایل ماه دسامبر تایید شد.

آپدیت مهم: در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۳ راکستار رسما اعلام کرد اولین تریلر GTA جدید در ۵ دسامبر به نمایش در خواهد آمد.​

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
به شخصه هنوز که هنوزه rdr2 رو بازی می کنم سوار اسب جنگل میرم اون موسیقی متن ambient بازی هیچ وقت برام تکرار نمیشه
یعنی میشه rdr3 هم بیاد

کم کم باید خودمون را آماده کنیم برای فلوریدای مجازی..
خود شهر وایس سیتی(میامی) زیبایی‌های خفن خودشو داره ولی طبق گزارشات مناطق زیادی از فلوریدا هم تو GTA 6 قابل کاوش هست. جنگلهای زیبایی داره که آب از وسطشون میگذره و میشه با قایق میون این جنگلها عبور کرد.

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
بنظرم GTA V به غیر از منظر فنی که محصول تازه تری هستش حتی از لحاظ داستان و شخصیت پردازی و کلا موضوعاتی که در طول بازی بهشون پرداخته میشه از GTA های قبلی بهتره، یا شاید بشه گفت امروزی تر هستش. خیلی ها بیشتر بخاطر حس نوستالژی براشون، GTA های قبلی جایگاه خاصی داره ولی GTA V واقعا نقطه اوج این سری هستش.

اون شخصیت پردازی و حتی داستان های ریزی که در طول بازی Rockstar برای گیمر تعریف میکنه رو شما تو بازیهای هیچ استودیوی دیگه ای تجربه نمیکنین. برای همین بعد گذشت 20 سال داستان بازیهای Rockstar به قدری بدون ایراد و جذاب هست که با کهنه شدن گیمپلی هنوزم تجربه شون جذابه.

حالا داستان بازیهای Rockstar چرا دقیقا فرسخ ها با بقیه فاصله دارن!؟ دلیلش اینه بازیهای Rockstar همه در دنیای تخیلی ولی به شکل واقعی گرایانه هستش. یعنی هیچ المان فانتزی ندارن، این موضوع دقیقا برعکس خیلی از IP ها و بازیساز ها هستش که با اضافه کردن شخصیت و دنیای غیر واقعی/ فانتزی سعی دارن دنیای جذابی رو خلق کنن، درحالی که Rockstar بیشتر از 20 سال هستش که همیشه داستان هاش حالت واقع گرایانه و باور پذیر داشتن.

مورد بعدی Rockstar هیچ وقت طرف یک قشر یا عده ی خاصی نبوده. به زمانش Feminist هارو تمسخر کرده و به زمانش مرد سالار هارو. به زمانش آدم های پولدار رو تمسخر کرده و به زمانش فقرا رو. به زمانش آدم هایی که خودشون رو انتلکت میدونن رو به زمانش برعکس. یک جایی استریت هارو، یجای دیگه بای هارو. یک جایی زن هایی که همیشه خونه نشین هستن(تابع و مطیع مرد) رو و یکجای دیگه زنهایی که خودشون رو مرد میدونن. این لیست میتونه تا چند صد کلمه ادامه پیدا کنه. میخوام بگم هیچ استودیویی دیگه ای ما در این سطح نداشتیم و نداریم.

بیشتر از همه در اول من هایپ Theme موزیک VI هستم که همه از الان مدیدونیم قرار هست در تاریخ ویدیوگیم ابدی بشه. فقط امیدوارم معرفی بازی به شکل تیزر کوتاه نباشه.

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
بنظرم GTA V به غیر از منظر فنی که محصول تازه تری هستش حتی از لحاظ داستان و شخصیت پردازی و کلا موضوعاتی که در طول بازی بهشون پرداخته میشه از GTA های قبلی بهتره، یا شاید بشه گفت امروزی تر هستش. خیلی ها بیشتر بخاطر حس نوستالژی براشون، GTA های قبلی جایگاه خاصی داره ولی GTA V واقعا نقطه اوج این سری هستش.

اون شخصیت پردازی و حتی داستان های ریزی که در طول بازی Rockstar برای گیمر تعریف میکنه رو شما تو بازیهای هیچ استودیوی دیگه ای تجربه نمیکنین. برای همین بعد گذشت 20 سال داستان بازیهای Rockstar به قدری بدون ایراد و جذاب هست که با کهنه شدن گیمپلی هنوزم تجربه شون جذابه.

حالا داستان بازیهای Rockstar چرا دقیقا فرسخ ها با بقیه فاصله دارن!؟ دلیلش اینه بازیهای Rockstar همه در دنیای تخیلی ولی به شکل واقعی گرایانه هستش. یعنی هیچ المان فانتزی ندارن، این موضوع دقیقا برعکس خیلی از IP ها و بازیساز ها هستش که با اضافه کردن شخصیت و دنیای غیر واقعی/ فانتزی سعی دارن دنیای جذابی رو خلق کنن، درحالی که Rockstar بیشتر از 20 سال هستش که همیشه داستان هاش حالت واقع گرایانه و باور پذیر داشتن.

مورد بعدی Rockstar هیچ وقت طرف یک قشر یا عده ی خاصی نبوده. به زمانش Feminist هارو تمسخر کرده و به زمانش مرد سالار هارو. به زمانش آدم های پولدار رو تمسخر کرده و به زمانش فقرا رو. به زمانش آدم هایی که خودشون رو انتلکت میدونن رو به زمانش برعکس. یک جایی استریت هارو، یجای دیگه بای هارو. یک جایی زن هایی که همیشه خونه نشین هستن(تابع و مطیع مرد) رو و یکجای دیگه زنهایی که خودشون رو مرد میدونن. این لیست میتونه تا چند صد کلمه ادامه پیدا کنه. میخوام بگم هیچ استودیویی دیگه ای ما در این سطح نداشتیم و نداریم.

بیشتر از همه در اول من هایپ Theme موزیک VI هستم که همه از الان مدیدونیم قرار هست در تاریخ ویدیوگیم ابدی بشه. فقط امیدوارم معرفی بازی به شکل تیزر کوتاه نباشه.
من همیشه گفتم V معجزه راکستار بود :D با اینکه برای خودم شخصا VC و SA خاطره انگیزترین ها در سری بودن اونم صرفا به این دلیل که اون موقع یک کودک بی خیال و بی نگرانی بودم که بیشترین لذت ممکن رو بردم
به هیچ وجه نمیشه منکر دستاورد فنی V شد مخصوصا وقتی توجه کنیم ps3 کلا 128 مگ رم و 128 مگ وی رم داشت :D به نظر من با اخلاف خیلی زیادی برترین بازی نسل 7 از نظر فنی/تکنیکی بود
(حالا ی عده نیان تلو رو بندازن وسط :D که از نظر ابعاد اصلا قابل مقایسه نیستن و قصد مقایسه هنری هم ندارم)

GTA همیشه Parody بوده و اصلا همینش موندگارش کرد. خیلی ها میگن کاش ماشین ها لایسنس بشه ولی من ۱۰۰٪ مخالف این قضیه هستم چون لایسنس شدن برابر هست با رعایت خواسته ها و ادا اصول کمپانی ها
بهترین حالت ممکن همینه که راکستار انجام میده ماشین های تو بازی براحتی برندشون در دنیای واقعی قابل تشخیصه ولی دیگه نگرانی هم بابت لایسنس و مسائل دیگه ندارن

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
دقیقا درسته.
ببین خودت بهتر میدونی هوسر ها کلا وصل بجایی نیستن که بخوان معذرویت خاصی داشته باشن علت اصلیش هم اینکه اسکاتلندی هستند.یکجور اصالت خاص خودشون رو دارند که حتی زیر بار لندن هم نمیرن خودت اینو بهتر میدونی..
پدر دن و سم Walter Houser پیانیست خیلی مشهوری بوده و مادرشون هم Geraldine Moffat بازیگر فیلم های شبیه جیمزباند در دهه 70 بوده پس دیگه ببین چه انتظاری میشه از فرزندان دو هنرمند داشت.
یکجایی داشتیم صحبت میکردیم با دوستان متوجه شدم که خانواده هوزر یهودی الاصل هم هستند پس عملا معذوریت دینی به مسیحیت هم ندارند.
واسه همین دستشون از ابتدا باز بوده برای تمسخر و‌ شوخی با فرهنگ آمریکا.
همیشه هم یه عده به مذاقشون خوش نیومده این قضیه از هیلاری کلینتون بگیر تا جک تامسون وکیل و مسیحی افراطی تا راست گراهای ترامپیستی. ولی راکستار همیشه همه کوبیده و امیدوارم تو نسخه جدید هم اینکارو بکنن.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,540
بعد ۱۲ سال فعالیت در بازیسنتر با وجود علاقم استارتر هیچ تاپیک بازی ای نبودم چون معتقدم باید همیشه اون تاپیک رو زنده نگه داشت و تمام اطلاعات ریز و درشت رو در اون تزریق کرد مثل این تاپیک. حالا خیلی ها سر بازی های بزرگ تا معرفی میشه فرتی تاپیکش رو میزنن و همون استارتش هم نصفه و ناقص میمونه .
این دوست عزیزمون انقدر جذاب و با عشق این تاپیک رو با محتوا پیش میبره که قشنگ هممون رو داره هایپ می‌کنه و لذت می‌بریم.لازمه یه تشکری ازش کنم و امیدوارم به زودی تگ هم بگیره اینجا.
........
واقعا انتظار دگ سخت شده و امیدوارم تا ۲۰۳۰ هم جی تی ای اومده باشه هم red dead redemption 3 !
آف تاپیک (لطفا کوت نشه)
این تاپیک رو ابتدا رولی با اخبار و شایعات ایجادش کرد، نمی خوام وارد جزییات بشم ولی سر همین تاپیک که نام رسمی به خودش بگیره برخی! بخاطر یک سری عقده ها نام و مکانش رو تغییر نمی دادن! آخر یکی از مدیران با پیگیری اینکارو انجام داد. بجای اینکه مدیران دنبال کاربران فعال باشن تا فعالیتشون مستمر باشه، این کاربران فعال هستن که سر چیزهای پیش پا افتاده همش باید از مدیریت گلایه داشته باشن و در نهایت بیخیال فعالیت در فروم می شن. همین الان تعداد مسئولین فروم از تعداد کاربران فعالش بیشتره! نمی خوام نام ببرم ولی برخی صرفا کارشون پاک کردن کامنت ها بصورت کاملا عمدیه، نه فعالیت مفیدی دارن، نه کاری برای اعضا در جهت بهتر شدن فعالیتشون می کنن، فقط یک دکمه دستشون گرفتن از این تاپیک به اون تاپیک رفتنو پست های مشخص رو پاک کردن. مدیریت هم که نیست نظارت کنه روی کار این افراد، نتیجش می شه وضعیت این فروم!

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455

:D
View attachment VID_20231115_140812_786.mp4

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
پیرو حدسی و گمان که در پستی که چند روز قبل دادم و طی بررسی دامنه سایت Rockstargames.com مشخص شد که این دامنه در تاریخ یک دسامبر ۱۹۹۸ ساخته شده است.

IMG_20231116_111528_906.jpg

این با سایر اسناد منتشر شده در مورد تشکیل خود شرکت در این تاریخ نیز همخوانی دارد.

IMG_20231116_111426_000.jpg

ماجرای سند بالا اینه که در اوایل دسامبر 1998 یک فرد انگلیسی بیانیه‌ای برای وبسایت‌ها و مجله‌های گیم آن سال‌ها فرستاد که به خاطر ناشناس بودن اون و برندی عجیب برای شرکت بازیسازی به نام Rockstar Games و همچنین بسته شدن انتخاب محتوا برای آخرین ماه سال، بسیاری از سایت‌ها و نشریات از انتشار آن خودداری کردند و ... (باقی به تاریخ پیوست)

بدلیل عدم انتشار بیانیه تاسیس راکستار، پیدا کردن تاریخ دقیق بسیار سخت بود تا اینکه دیشب با جستجو در اسناد ثبتی TakeTwo در سال 1998، مشخص شد، Rockstar Games در اول دسامبر 1998 تاسیس و از نشان زیبای Rockstar استفاده شده.

با توجه به وعده Sam Houser به انتشار تریلر GTA بعدی در 25 سالگی راکستار آیا در تاریخ 1 دسامبر ۲۰۲۳ (دهم آذر) و سالگرد ۲۵ سالگی راکستار شاهد اولین تریلر بازی خواهیم بود؟👀🔥

آخرین ویرایش:

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan

دقیقا، تنها مشکل v به نظرم یه مقدار پیشرفت سریع داستان بود، به نظرم بعضی جاها جامپ داشت و جا داشت بیشتر روش مانور بدن
(مثلا قسمتی که ترور بعد مدت ها برمیگرده) این باعث میشد داستان یه مقدار سطحی و فان به نظر برسه.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
پیرو حدسی و گمان که در پستی که چند روز قبل دادم و طی بررسی دامنه سایت Rockstargames.com مشخص شد که این دامنه در تاریخ یک دسامبر ۱۹۹۸ ساخته شده است.

View attachment 318906

این با سایر اسناد منتشر شده در مورد تشکیل خود شرکت در این تاریخ نیز همخوانی دارد.

View attachment 318905

ماجرای سند بالا اینه که در اوایل دسامبر 1998 یک فرد انگلیسی بیانیه‌ای برای وبسایت‌ها و مجله‌های گیم آن سال‌ها فرستاد که به خاطر ناشناس بودن اون و برندی عجیب برای شرکت بازیسازی به نام Rockstar Games و همچنین بسته شدن انتخاب محتوا برای آخرین ماه سال، بسیاری از سایت‌ها و نشریات از انتشار آن خودداری کردند و ... (باقی به تاریخ پیوست)

بدلیل عدم انتشار بیانیه تاسیس راکستار، پیدا کردن تاریخ دقیق بسیار سخت بود تا اینکه دیشب با جستجو در اسناد ثبتی TakeTwo در سال 1998، مشخص شد، Rockstar Games در اول دسامبر 1998 تاسیس و از نشان زیبای Rockstar استفاده شده.

با توجه به وعده Sam Houser به انتشار تریلر GTA بعدی در 25 سالگی راکستار آیا در تاریخ 1 دسامبر ۲۰۲۳ (دهم آذر) و سالگرد ۲۵ سالگی راکستار شاهد اولین تریلر بازی خواهیم بود؟👀🔥

تیزر GTA Online عبارت VI و شکل ماه

IMG_20231116_153247_714.jpg

شکل هلال ماه در یک دسامبر ۲۰۲۳

IMG_20231116_153354_124.jpg

تمام

IMG_20231116_152850_721.jpg
👀😳😭😍🔥

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
بعد ۱۲ سال فعالیت در بازیسنتر با وجود علاقم استارتر هیچ تاپیک بازی ای نبودم چون معتقدم باید همیشه اون تاپیک رو زنده نگه داشت و تمام اطلاعات ریز و درشت رو در اون تزریق کرد مثل این تاپیک. حالا خیلی ها سر بازی های بزرگ تا معرفی میشه فرتی تاپیکش رو میزنن و همون استارتش هم نصفه و ناقص میمونه .
این دوست عزیزمون انقدر جذاب و با عشق این تاپیک رو با محتوا پیش میبره که قشنگ هممون رو داره هایپ می‌کنه و لذت می‌بریم.لازمه یه تشکری ازش کنم و امیدوارم به زودی تگ هم بگیره اینجا.
........
واقعا انتظار دگ سخت شده و امیدوارم تا ۲۰۳۰ هم جی تی ای اومده باشه هم red dead redemption 3 !
نوع فعالیت و علاقه رولی @Vice City FM به راک استار و فاندر هاش و هوسر ها... همیشه منو یاد دوران یاهو 360 و اوج فعالیت متال و راک باز ها میندازه :D همینطور که ایشون از صفر تا صد راک استار خبر داره رو میبینی؟ اون موقع هم ما همین حالت رو نسبت به متالیکا و مگادف و اسلیر و پنترا و ازی و نیروانا مخصوصا، و باقی هوی متال ها و راک ها داشتیم :D اواتار ها و بک گراند های پروفایل و تستیمونی ها همه در مورد متال و راک استارهاش :D گوشه کنار دفتر هامون پر از لریک (هنوزم بعضیاشون رو دارم) موضوعات بحث همه اش حول کل کل بین بند ها :D کی ریف بهتر میزنه؟ کی باس؟ کی سولو :D درامر ورسس درامر، مهندس صدا ورسس مهندس صدا، تهیه کننده ورسس تهیه کننده :D فن بیس همگی شبیه یک ویکیپدیای سیار از اطلاعات تخصصی و عمومی راجع به بند ها :D یادش بخیر چقدر دوست اینترنتی خفن پیدا میکردیم تو همین مسیر از سرتاسر دنیا (ایرانی و حتی گاهی خارجی).. جدا از اینترنت مثلا قشنگ یادمه یه بار یکی از دوستام تو مدرسه احتمالا دبیرستان، وقتی میدید من این هههههمه راجع به متالیکا اطلاعات دارم، یه بار گفت " تو امار شورت و دستشویی جیمز هتفیلد هم داری" :D

که در جوابش گفتم اتفاقا یک عکس معروف از جیمز تو دستشویی هست که خونه تو کامپیوتر دارمش :D و بعدا هم عکس رو بهش نشون دادم :D

خلاصه که اره، منم حقیقتا همیشه طرفداری واقعی و عشق اتشینش به راک استار (و بازی ها) رو حس کردم، حتی حقیقتا با اینکه یکم گاهی اختلاف نظر داریم، ولی میتونم بگم صدی نود با حرفاشم موافقم، حتی من ندیدم تا انگولک نشده، فاز افنسیو بگیره و بیشتر حالت حمایتی داره، و اینکه اره برای منم حقیقتا عجیبه چطور ایشون و چند تا دیگه از سونی فن ها (و بعضی از مایکروفن ها تو این سال های اخیر) تگ کاربر فعال نمیگیرند؟ کلا سال هاست این قضیه کاربر فعال اپدیت نشده و خیلیاشون اصن حضور ندارند یا زیاد دیده نمیشند،، در حالی که اپدیت شدن این سیستم میتونه به شدت رو انگیزه افراد برای فعالیت بیشتر اثر مثبت داشته باشه و این چیز بد یا عجیبی نیست، کاملا مثبت و طبیعیه...

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
نوع فعالیت و علاقه رولی @Vice City FM به راک استار و فاندر هاش و هوسر ها... همیشه منو یاد دوران یاهو 360 و اوج فعالیت متال و راک باز ها میندازه :D همینطور که ایشون از صفر تا صد راک استار خبر داره رو میبینی؟ اون موقع هم ما همین حالت رو نسبت به متالیکا و مگادف و اسلیر و پنترا و ازی و نیروانا مخصوصا، و باقی هوی متال ها و راک ها داشتیم :D اواتار ها و بک گراند های پروفایل و تستیمونی ها همه در مورد متال و راک استارهاش :D گوشه کنار دفتر هامون پر از لریک (هنوزم بعضیاشون رو دارم) موضوعات بحث همه اش حول کل کل بین بند ها :D کی ریف بهتر میزنه؟ کی باس؟ کی سولو :D درامر ورسس درامر، مهندس صدا ورسس مهندس صدا، تهیه کننده ورسس تهیه کننده :D فن بیس همگی شبیه یک ویکیپدیای سیار از اطلاعات تخصصی و عمومی راجع به بند ها :D یادش بخیر چقدر دوست اینترنتی خفن پیدا میکردیم تو همین مسیر از سرتاسر دنیا (ایرانی و حتی گاهی خارجی).. جدا از اینترنت مثلا قشنگ یادمه یه بار یکی از دوستام تو مدرسه احتمالا دبیرستان، وقتی میدید من این هههههمه راجع به متالیکا اطلاعات دارم، یه بار گفت " تو امار شورت و دستشویی جیمز هتفیلد هم داری" :D

که در جوابش گفتم اتفاقا یک عکس معروف از جیمز تو دستشویی هست که خونه تو کامپیوتر دارمش :D و بعدا هم عکس رو بهش نشون دادم :D

خلاصه که اره، منم حقیقتا همیشه طرفداری واقعی و عشق اتشینش به راک استار (و بازی ها) رو حس کردم، حتی حقیقتا با اینکه یکم گاهی اختلاف نظر داریم، ولی میتونم بگم صدی نود با حرفاشم موافقم، حتی من ندیدم تا انگولک نشده، فاز افنسیو بگیره و بیشتر حالت حمایتی داره، و اینکه اره برای منم حقیقتا عجیبه چطور ایشون و چند تا دیگه از سونی فن ها (و بعضی از مایکروفن ها تو این سال های اخیر) تگ کاربر فعال نمیگیرند؟ کلا سال هاست این قضیه کاربر فعال اپدیت نشده و خیلیاشون اصن حضور ندارند یا زیاد دیده نمیشند،، در حالی که اپدیت شدن این سیستم میتونه به شدت رو انگیزه افراد برای فعالیت بیشتر اثر مثبت داشته باشه و این چیز بد یا عجیبی نیست، کاملا مثبت و طبیعیه...
من مخلصم.
ببین راکستار دیگه شده کمپانی که هر نسل یک بازی میتونه منتشر کنه. ناراحت کنندس ولی با ابعادی که اینها بازیاشون رو میسازند دیگه باید به این روند عادت کنیم.
بنظرم روزی که تریلر بازی منتشر میشه روز بزرگی برای صنعت گیمه نه از این جهت که خود بازی خیلی عظیم و پشم افکن خواهد بود از این جهت که مگر چندبار قراره در عمر گیمریمون یه بازی جدید از راکستار ببینیم .

تریلر بیاد تازه ماجرا شروع میشه. هنوز هیچی شروع نشده.
تریلر بیاد با ذره بین و زوم ۴۰۰ درصدی می افتیم به جونش ببینیم چیا میشه کشف کرد. حیف که زمان کند میگذره.

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
من مخلصم.
ببین راکستار دیگه شده کمپانی که هر نسل یک بازی میتونه منتشر کنه. ناراحت کنندس ولی با ابعادی که اینها بازیاشون رو میسازند دیگه باید به این روند عادت کنیم.
بنظرم روزی که تریلر بازی منتشر میشه روز بزرگی برای صنعت گیمه نه از این جهت که خود بازی خیلی عظیم و پشم افکن خواهد بود از این جهت که مگر چندبار قراره در عمر گیمریمون یه بازی جدید از راکستار ببینیم .

تریلر بیاد تازه ماجرا شروع میشه. هنوز هیچی شروع نشده.
تریلر بیاد با ذره بین و زوم ۴۰۰ درصدی می افتیم به جونش ببینیم چیا میشه کشف کرد. حیف که زمان کند میگذره.
تنها جایی که بات مخالفم در مورد گذر کند زمانه…
اتفاقا این زمون لعنتی!خیلی خیلی زود میگذره،ممکنه ظاهرا حس کنیم کند میگذره ولی به سرعت برق و باد میره،انگار همین دیروز بود که هنوز مدرسه نمیرفتم رفیقم اومد بهم گفت یه بازی خریده دو سی دی!که از پشت نشون میده!!(منظورش این بود که سه بعدیه! و حالت دو بعدی نداره)و میشه تو بازیش هرکاری کرد
رفتم خونه رفیقم و اولین بار gta 3 رو دیدم و اون صحنه ی معروفش رو پل و فرار از ماشین پلیس
یادمه روی سیستم خودم لگ میزد بازی!
چشم بهم زدم رسیدم به امروز…

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,455
این مربوط میشه به هیات مشاوران که هر ساله راکستار هم هست .
اون بالا هم Advisory رو نوشته.
راکستار که قطعا تریلر رو خودش اعلام و پخش میکنه ولی ایده بدی نیست برای بار دوم هم تو مراسم پخش کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر