Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
سلام دوستان من رو 360 بازی رو تموم کردم ولی فردا میخوام بازی رو روی 4 انجام بدم و میخوام دوباره مراحل رو از اول برم. حالا اگه اکانت سوشال کلابم رو روی 4 وارد کنم نمیشه از اول رفت بخش داستانی رو؟
پولای شخصیت ها منتقل میشه؟
بیشتر مهم برام همون بخش داستانیه ممنون میشم جواب بدید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من رو 360 بازی رو تموم کردم ولی فردا میخوام بازی رو روی 4 انجام بدم و میخوام دوباره مراحل رو از اول برم. حالا اگه اکانت سوشال کلابم رو روی 4 وارد کنم نمیشه از اول رفت بخش داستانی رو؟
پولای شخصیت ها منتقل میشه؟
بیشتر مهم برام همون بخش داستانیه ممنون میشم جواب بدید.
قضیه انتقال فقط برای بخشه online هست :)

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
من یه بار این سوال رو پرسیده بودم اما الان انگار دوستان چیز دیگه می گن؛

اگر از Cheat استفاده کنیم فقط همون باری که بازی رو اجرا کردیم تروفی نمی ده یا کلاً تا آخر بازی تروفی نمی ده؟:-/

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من یه بار این سوال رو پرسیده بودم اما الان انگار دوستان چیز دیگه می گن؛

اگر از Cheat استفاده کنیم فقط همون باری که بازی رو اجرا کردیم تروفی نمی ده یا کلاً تا آخر بازی تروفی نمی ده؟:-/
ظاهرا تا اخر بازی... تو گوگل سرچ کنی ساپورت راک استار یه چیزایی در مورد دی اکتیو کردنش گفته فکر کنم

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
واسه چیت یک یوزجدید بساز تو اون یوز چیت بزن خوب اگه تو یوزر خودت بزنی تا آخر تروفی نمیده..گرجه واقعا مسخره است من بازی 100% کردم تروفی طلا گرفتم ولی تروفی 50 تا قطعه برونز نداد بهم خیلی عجیه...قاط زده این GTA دیگه سست شدم واسه پلاتش بدجور ضدحال خوردم....

vakers

کاربر سایت
Jun 18, 2012
116
نام
امین
من اصلا چیت نزدم ولی کلا تا داستانو تمام کردم فکر کنم 10- 12تا تروفی بم داد ! :| وقتی میخواین چیت بزنید اتوسیو رو خاموش کنید

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
واسه چیت یک یوزجدید بساز تو اون یوز چیت بزن خوب اگه تو یوزر خودت بزنی تا آخر تروفی نمیده..گرجه واقعا مسخره است من بازی 100% کردم تروفی طلا گرفتم ولی تروفی 50 تا قطعه برونز نداد بهم خیلی عجیه...قاط زده این GTA دیگه سست شدم واسه پلاتش بدجور ضدحال خوردم....

من فقط یه بار با همین سیو اصلیم چیت استفاده کردم؛ حالا واسه غیرفعال کردنش راهی نیست یعنی!!!!؟

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
دوستان لطفا یه کمکی بکنید
من در مرحله the multi target Assassination گیر کردم همون مرحله که با فرانکلینه اول باید بدنسازرو بکشی بعد اون یارو که توی قایقه 8دقیقه هم زمان داره
سومیش میرم دم یه ساختمون شیشه ای امااز هیچ جا وارد ساختمون نمیشه

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
من در مرحله the multi target Assassination گیر کردم همون مرحله که با فرانکلینه اول باید بدنسازرو بکشی بعد اون یارو که توی قایقه 8دقیقه هم زمان داره

به ساختمون نگاه کنی یه نفره داره پنجره هارو پاک میکنه باید اون رو بکشی .

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نباید وارد ساختمون بشی ! بیا رو به روش با اسنایپر زوم کن روی شیشه ها یه آسانسور هست ( از اینا که باهاش شیشه پاک میکنن) طرف روی اون ایستاده.

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
کسی راهی برای اینکه تروفی گلیج میشه پیدا نکرده؟50 قطعه پیدا شده ولی تروفی نداده بدجور رومخمه!!!!!!!بازی پاک کنم دوباره نصب کنم میشه؟اخه دیجیتالی دارمش سیدی نیست؟؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
کسی راهی برای اینکه تروفی گلیج میشه پیدا نکرده؟50 قطعه پیدا شده ولی تروفی نداده بدجور رومخمه!!!!!!!بازی پاک کنم دوباره نصب کنم میشه؟اخه دیجیتالی دارمش سیدی نیست؟؟

منم تروفی های آفلاین برام گلیچ بودن برای گرفتنشون کنسول رو آفلاین میکردم و آنلاک میشدن اما معمولا برای قطعات پنهات و پل و ... آخرین مورد رو سیو میکردم بعد از آفلاین کردن کنسول میرفتم چون احتمالا اگر بری و بعدش آفلاین کنی نمیده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر