Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

H_KinG

کاربر سایت
Sep 20, 2014
38
نام
حمیدرضا
اگر ماشینت بیمه شده باشه میری تو کانتکت ها زنگ میزنی بهmors mutual insurance
بعد هم میری ماشینت رو از تو گاراژ بیمه بر میادری

آخرین ویرایش:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اون که بیمه نیست.یه ماشینم همین ججوری به فنا رفت یکی زد ترکوند بعد دیگه تو گاراژ نبود

ببرش همونجا که اسپورتش میکنی یکی از گزینه زده که ماشینو برای خودت بیمه کنی.یکی دوتا گزینس میزنی اونارو ماشین برای خودت میشه همیشه.اگرم منفجر شد و تو گاراژ نبود برو تو موبالیت اون اخرا mutual insurance فکر کنم بود زنگ میزنی ماشینتو برمیگردونه و تو نقشه میگه کجاست

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
با گوشی موبایلتون به لیست تماس برید و به mors mutual insurance زنگ بزنید.
باید بره تو لس سانتوس کاستوم... منم گفتم یا از گوشی یا نت بیمه کنه یادم نبود دقیقا که گفتین باید به Mors mutual زنگ.بزنه... منتهی اونجا هر وقت زنگ بزنی میگه.بعدا تماس بگیرید:D
از لس سانتوس کاستوم هست فک کنم

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
باید بره تو لس سانتوس کاستوم... منم گفتم یا از گوشی یا نت بیمه کنه یادم نبود دقیقا که گفتین باید به Mors mutual زنگ.بزنه... منتهی اونجا هر وقت زنگ بزنی میگه.بعدا تماس بگیرید:D
از لس سانتوس کاستروم هست فک کنم

من گاراژ ندارم ولي هربار ماشينم تركيده يا چپ كرده بعدا كه دوباره اومدم توو سيزن جلوم ظاهر شده...اون اول توي لوس سانتوز كاستوم يه اپشن داشت كه ميتونستي روش جي پي اس بذاري و بيمه كني به اصطلاح

Sent from my iPhone using Tapatalk

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من گاراژ ندارم ولي هربار ماشينم تركيده يا چپ كرده بعدا كه دوباره اومدم توو سيزن جلوم ظاهر شده...اون اول توي لوس سانتوز كاستوم يه اپشن داشت كه ميتونستي روش جي پي اس بذاري و بيمه كني به اصطلاح

Sent from my iPhone using Tapatalk
کدوم ماشین؟ ماشینی که اول بهت میده خود بازی؟

spiderkiller

Never Surrender
کاربر سایت
Jul 12, 2008
236
نام
شهریار
سلام دوستان.
کد پول بازی توی خود جعبه بازی باید باشه یا به صورت انلاین دریافت بشه ؟ همون کد بازی منظورم هست.
ممنون میشم پاسخ بدید.
عزیزان یعنی هیچکس از این کد استفاده نکرده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر