Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
بچه ها کسی راه حلی واسه این ارور نمیدونه هی الکی اپدیت دانلود میکنم هیچ فقط حجم حروم میشه این مشکلم هنوز پا برجاس کم کم فکر فروش بازی افتادم بدون انلاین فایده نداره تو دلمون موند این نسل انلاین بازی کنیم gta
a4cecea4663a2ea274e8fda2bd37d63c.jpg
.مشکل از نت شما هست یا با isp صحبت کن یا کاهش پینگ شیر کن.......اطلاعات بیشتر:http://forum.bazicenter.com/thread93675/

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بعد از انجام آپدیت جدید بعد از 5 دقیقه میگه ارتباط شما قطع شده و از سشن مورد نظر افتادید بیرون :| یکی دوبارم نیست هربار میرم توش اینطور میشه :| اینترنت مخابرات :-w

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
بعد از انجام آپدیت جدید بعد از 5 دقیقه میگه ارتباط شما قطع شده و از سشن مورد نظر افتادید بیرون :| یکی دوبارم نیست هربار میرم توش اینطور میشه :| اینترنت مخابرات :-w

مشكل نت نتتو عوض كن صبا نت من دارم ١٠ ساعتم تو سيشن ٣٠ نفره باشم نميره بيرون

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
مشكل نت نتتو عوض كن صبا نت من دارم ١٠ ساعتم تو سيشن ٣٠ نفره باشم نميره بيرون
من قبل از این آپدیت با همین نت توی سشن های بالای 25 نفر بدون لگ و قطعی میشستیم با رفقا شب تا صب بازی میکردیم -___- مشخصه مشکل از آپدیت هست چون دوستان دیگه هم همین مشکل رو داشتن !

moein unreal

کاربر سایت
Nov 20, 2013
85
نام
Moein
من قبل از این آپدیت با همین نت توی سشن های بالای 25 نفر بدون لگ و قطعی میشستیم با رفقا شب تا صب بازی میکردیم -___- مشخصه مشکل از آپدیت هست چون دوستان دیگه هم همین مشکل رو داشتن !

من تو اكس باكس لايو ك مشكلي ندارم احتمالا تو psn هست مشكل

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من تو اكس باكس لايو ك مشكلي ندارم احتمالا تو psn هست مشكل
البته بعضی از آپدیت ها هستن که باعث بروز مشکلاتی در بازی میشن ! احتمالا یک پچ عرضه کنن درست شه. چون من قبل از این اصلا مشکل نداشتم حتی اونموقع که همه میگفتن برای ورود به بخش آنلاین با ارور در دسترس نبودن سرور های راکستار مواجه میشدن ! امیدوارم سریعتر حل بشه مشکل چون هنوز نتونستم هیچکدوم از پلن هایی که برای کریسمس اضافه شده رو ببینم :d

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4

موقع بازی کردن مخصوصا تو لودینگ های طولانی آنلاین ب هیچ عنوان از نت استفاده نکنید (یعنی موقع بازی wifi بی wifi!) نت مخابرات رو GTA خیلی حساسه یکم سرعت بالا پایین شه کلا بهم میریزه سیستمش!
اگر این جواب نداد کاهش پینگ share کنی 100% درست میشه

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
نوشته شده توسط idden]-[;3580954:
موقع بازی کردن مخصوصا تو لودینگ های طولانی آنلاین ب هیچ عنوان از نت استفاده نکنید (یعنی موقع بازی wifi بی wifi!) نت مخابرات رو GTA خیلی حساسه یکم سرعت بالا پایین شه کلا بهم میریزه سیستمش!
اگر این جواب نداد کاهش پینگ share کنی 100% درست میشه
من کلا عادت دارم وقتی آنلاین بازی میکنم کلا لپ تاپ موبایلو همه چیزو دیسکانت میکنم از مودم :d حدود 2 گیگ حجم از سرویس کاهش پینگ 6 ماه پیش خریدم به کارم نیومده بود تا امروز! حتما تست میکنم نتیجه رو همینجا اعلام میکنم :d

lord of cinder

کاربر سایت
Dec 16, 2014
93
نام
امیرعلی
البته بعضی از آپدیت ها هستن که باعث بروز مشکلاتی در بازی میشن ! احتمالا یک پچ عرضه کنن درست شه. چون من قبل از این اصلا مشکل نداشتم حتی اونموقع که همه میگفتن برای ورود به بخش آنلاین با ارور در دسترس نبودن سرور های راکستار مواجه میشدن ! امیدوارم سریعتر حل بشه مشکل چون هنوز نتونستم هیچکدوم از پلن هایی که برای کریسمس اضافه شده رو ببینم :d
نه دوست عزيز هيچ ربطي به ابديت ها نداره چون يكي از دوستان به راكستار إيميل زده بود گفته بودن سرور هاي ما مشكلي ندارن #:-s
يكي از دوستان كخ خيلي وقته مشكل داشت به نام @shahramuae كه اون IP استاتيك خريد و زنگ زد پشتيباني اونا پيگيري كردن الان راحت بازي ميكنه من نميدونم دقيقا چه كار كرد اگر ميخوايد ازش بپرسيد;)

mmmakn

کاربر سایت
Oct 23, 2011
121
نام
مهرداد
بچه ها این مرحله باید چه لباسی انتخابی کنم
get changed into a smart outfit at your wardrobe or a high-end clothes shop to begin the mission
312fa4d0a5cd83c693a9041f786d9daf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بچه ها این مرحله باید چه لباسی انتخابی کنم
get changed into a smart outfit at your wardrobe or a high-end clothes shop to begin the mission
312fa4d0a5cd83c693a9041f786d9daf.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
یه دست کت شلوار بخری باید
این کد 50 دلاری به درد میخوره که تو جعبه بازیه ؟

بستگی به نیاز خودتون داره نیم میلیون آنلاین و نیم میلیون آفلاین پول میده این DLC

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
هرکی خواست یدون گلیج با حاله 500 هزار تایی برای انلاین
برید تو منوی انلاین
برید تو play list
برید تو challenge
برید تو 250.000
واین مرحله شروع کنید به بازی
فقد تنهایی