Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
يه جور ميذارن كه شما پول دار نشي خيالت تخت :D

احتمالا پولشو كم ميكنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

ما درآمد بخور و نمیری داریم که برامون کافیه :d
من بیشتر به لذت بردن ازش اهمیت میدم تا پولی که میده برای همین امیدوارم محدودیت زمانی نداشته باشه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,781
ما درآمد بخور و نمیری داریم که برامون کافیه :d
من بیشتر به لذت بردن ازش اهمیت میدم تا پولی که میده برای همین امیدوارم محدودیت زمانی نداشته باشه
میگن 50٪ پولو لستر ور میداره بقیشم بینه اعضا share میشه
امیدوارم هر 48 یا هر روز فقط 1 بار این امکان و بده چون دیگه پول خرج کردن خیلی الکی میشه

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
383
میگن 50٪ پولو لستر ور میداره بقیشم بینه اعضا share میشه
امیدوارم هر 48 یا هر روز فقط 1 بار این امکان و بده چون دیگه پول خرج کردن خیلی الکی میشه
فکر کنم همون چیزی که شما می گید درست باشه،مثلا هر بار 50 هزار تا میده،اینم باید در نظر داشته باشیم که حتما گروه با 4 نفر باشن،و این خب کار رو سخت می کنه.

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
آقا این gta که همراهش digital code هست و گرونتر هم هست چه فرقی میکنه
این دیجیتال کد واسه آنلاین
اگه واسه آنلاین تا چه مدت میشه ازش استفاده کرد محدود یا نامحدود ممنون میشم راهنمایی کنید

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
آقا این gta که همراهش digital code هست و گرونتر هم هست چه فرقی میکنه
این دیجیتال کد واسه آنلاین
اگه واسه آنلاین تا چه مدت میشه ازش استفاده کرد محدود یا نامحدود ممنون میشم راهنمایی کنید

اون کد نیم میلیون تو آفلاین و نیم میلیون تو آنلاین پول میده ، بعید میدونم بیشتر از 1 سال انقضا داشته باشه اونم حداکثر

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
اقا من 2-3 باری واسم پیش اومده وسط بازی وسط مرحله یهویی بازی رفته روی لودینگ استوری و از اول اومده!(New game شده) خیلی توی مخم رفته این قضیه.کس دیگه هم این مشکل رو داشته؟!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بازیها جدیدن دیگه ریجن ندارن من جدید gta و pes گرفتم زده all یارو گفت دیگه ریجن all میزنن بالای کره
به حرفای این یارو ها توجهی نکن ریجن All فقط میشه dlc هاشو روی ریجن 1 گرفت
برای 100%کردن بازی تمام مراحل stnnt plane time trials باید گلد بگیریم؟

تا جایی که من میدونم اصلا نیاز نیست اینا رو بری

برای 100% کردن بازی تمام موارد زیر رو تکمیل بکنید:

مراحل اصلی ( 50% )

· تمام 69 مرحله اصلی + تمام 5 مرحله قراداد ترور لستر ( Lester's Assassination Contracts )

مراحل فرعی ( 10% )

· کافیه فقط 20 مرحله از 58 مرحله رو تکمیل کنید.

نکته: برای 100% کردن این بخش، باید 20 مرحله فرعی که برای فرانکلین موجوده رو تکمیل کنید. ( مراحل فرعی بقیه شخصیت ها برای 100% کردن این قسمت تاثیر نداره )

سرگرمی و خوش گذرانی ها ( 10% )

· در سالن رقص ( در نقشه با نماد
strip-club.png
مشخص هست ) یک رقص خصوصی بگیرید.
· سالن تیراندازی: حداقل یک مدال برنز در هر 3 چالش در بخش های Hand Guns, Submachine Guns, Assault Rifles, Shotguns, Light Machine Guns and Heavy categories ( جمعا 18 مدال )
· تکمیل 5 مسابقه خیابانی ( حداقل مدال برنز در هر مسابقه )
· تکمیل 5 مسابقه جاده خاکی ( حداقل مدال برنز در هر مسابقه )
· در یک مسابقه تنیس برنده بشید
· یک بازی گلف رو کامل کنید ( شامل 9 مرحله میشه. مهم نیست از ضربات مشخص شده -Par- کمتر یا بیشتر بزنید. فقط بازی رو کامل کنید )
· در یک بازی دارت برنده بشید.
· در 3 مسابقه سه گانه حداقل مدال برنز کسب کنید.
· کامل کردن کلاس پرواز با گرفتن حداقل مدال برنز در همه 12 درس
· چتر بازی ( تمام 13 مرحله )

رویدادهای اتفاقی ( 15% )

· 14 تا از رویداد های اتفاقی رو تکمیل کنید ( این مراحل وقتی دارید تو مناطق خاصی از شهر گشت میزنید فعال میشن و تعدادشون زیاد هست )

موارد متفرقه ( 15% )

· 50 عدد قطعه سفینه فضایی پیدا کنید. (From Beyond The Stars )
· 50 عدد تکه نامه پیدا کنید. (A Mystery, Solved )
· 25/50 تا از چالش Under The Bridges رو کامل کنید. ( با هواپیما یا هلیکوپتر باید از زیر پل ها رد بشید )
· 25/50 تا از چالش Stunt Jumps رو کامل کنید. ( با ماشین یا موتور از سکوی های پرتاب یا محل های خاصی بپرید )
· 8/15 تا از چالش Knife Flights رو کامل کنید. ( باید با هواپیما از بین ساختمان ها بصورت برعکس –یک بال به پایین و دیگری به سمت بالا- رد بشید )
· 5 تا از ساختمان هایی که در بازی قابل خرید هستند رو بخرید.
· یک ماشین رو از وبسایت بخرید.
· با Chop ( سگ فرانکلین ) بازی کنید. ( از منویی که اسلحه رو انتخاب میکنید، توپ رو انتخاب کنید و به یه جایی پرت کنید تا چاپ توپ رو براتون بیاره )
· یک Booty Call رو تکمیل کنید. ( وقتی در سالن رقص معیار علاقه! یکی از رقاص ها پر شد، شمارش رو به شما میده و بعدا میتونید بهش زنگ بزنید تا قرار بزارید. بعدا باید به خونه رقاص برید تا ...
4.gif
)
· یکی از زن هایی که شب ها کنار خیابون وایمیستن رو سوار کنید و به یه جای خلوت برید. بعدا بازی میگه چه دکمه ای رو بزنید تا ... .
4.gif

· به یکی از مغازه ها دستبرد بزنید. وارد مغازه بشید و تفنگ رو به سمت صاحب مغازه بگیرید تا صندوق رو خالی کنه.
· به سینما برید. ( مجبور نیستید کل فیلم رو ببینید )
· با دوستاتون 4 فعالیت رو کامل کنید. ( به سینما برید ، به سالن رقص برید ، دارت بازی کنید ، به نوشیدنی فروشی –بار- برید )

نکته: برای اینکه بفهمید چند درصد بازی رو تکمیل کردید از منوی بازی به بخش Stats برید و گزینه Checklist 100% رو انتخاب کنید. اگه میخواید کامل بفهمید کدوم کار ها یا مراحل ها رو رو انجام ندادید در سایت Rockstar Games Social Club ثبت نام کنید. بعدا PSN id خودتونو وارد کنید و یکبار در بازی آنلاین بشین تا آمار شما در سایت ثبت بشه. بعدا از صفحه کاربری خودتون بازی GTA V رو انتخاب کنید و به بخش Checklist برید.

منبع

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
سلام
اقا من 2-3 باری واسم پیش اومده وسط بازی وسط مرحله یهویی بازی رفته روی لودینگ استوری و از اول اومده!(New game شده) خیلی توی مخم رفته این قضیه.کس دیگه هم این مشکل رو داشته؟!

خیلیا اینطورین
من اینترنتو که قطع میکنم درست میشه!

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
سلام

وقتی اینطور میشه دکمه OPTION رو بزن بعد از قسمت GAME سیو بازی رو لود کن و تمام .
دونت ووری :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر