Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
اون مرحله جانبی فرانکلین که نوشته D? و میرم بانک MAZE میگه باید بری بالای ساختمون ، چه جوری برم بالای ساختمون؟درهای ساختمون بسته هستش و نمیشه رفت تو و از اسانسور استفاده کرد.

با هلی کوپتر

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
یکی از قشنگترین لحظات امسال, امروز برام رقم خورد. لمس بازی بعد از خریدش:d:x

هر چند به دلیل گرفتاری ها خیلی دیر اقدام کردم : دی

ju54bws2et89lrf03asa.jpg

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان عزیز راهی هنوز هست بشه زود پولدار شد؟
آفلاین که انقدر بهتون پول می‌ده که نیازی برای این کار ها نباشه.
آنلاین هم با روش خرید اون ماشین 3000 دلاری و فروشش با بوق به قیمت 9300 می‌شه پول در آورد.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
آفلاین که انقدر بهتون پول می‌ده که نیازی برای این کار ها نباشه.
آنلاین هم با روش خرید اون ماشین 3000 دلاری و فروشش با بوق به قیمت 9300 می‌شه پول در آورد.
میشه کمی در مورد این روش توضیح بدی؟

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
میشه کمی در مورد این روش توضیح بدی؟

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
شما توی آنلاین باید گاراژ یا پارکینگ داشته باشی که بتونی درست حسابی نتیجه بگیری از این روش!
اول با گوشی می‌ری تو اینترنت و از بخش Travel & Transport وارد وبسایت Southern SanAndreas Super Autos می‌شی و ماشین Karin Rusty Rebel که 3 هزار دلار هست رو تا جایی که گاراژ جا داره می‌خری!
بعد وارد گاراژ می‌شی و سوار ماشین می‌شی و می‌بریش Los Santos Customs و از بخش Horn بوق مدل کامیون (Truck Horn) که 1900 دلار هست رو می‌خری. حالا ماشین رو می‌فروشی.
بعد که اومدی بیرون از طریق دفترچه تلفن با Mechanic تماس می‌گیری و می‌گی که برات یه Rusty Rebel رو از گاراژ بیاره. اون هم ماشین رو یه کوچه پایین تر از مکان فعلیت می‌رسونه و پول هم نمی‌گیره.
حالا دوباره این ماشین رو می‌بری LS Customs و با بوق Truck Horn می‌فروشی. و الی آخر :D
کلا اون Truck Horn رو روی هر ماشینی بذاری حدودا 7000 تا بیشتر می‌خرنش. اما مشکل اینجاست که برای فروش هر ماشین در حالت عادی باید 45 دقیقه صبر کنی اما این Rebel گلیچ هست و می‌تونی بلافاصله یکی دیگه بفروشی!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
بازی رو کامل کردم ولی تروفی The Government Gimps بهم نداد! جز تروفی های داستانی بود!!!
از دوستان کسی این مشکل رو داشته؟ راه حلی بلدین دریغ نکنید:d

تروفی ها گلیچ شده باید قبل از گرفتنش کنسول رو آفلاین میکردی الان که گرفتی اگه سیو قبلش داری که کنسول رو آفلاین کن سیو رو لود کن مجددا تست کن اگر نه باید صبر کنی آپدیت بدن شاید درست شد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شما توی آنلاین باید گاراژ یا پارکینگ داشته باشی که بتونی درست حسابی نتیجه بگیری از این روش!
اول با گوشی می‌ری تو اینترنت و از بخش Travel & Transport وارد وبسایت Southern SanAndreas Super Autos می‌شی و ماشین Karin Rusty Rebel که 3 هزار دلار هست رو تا جایی که گاراژ جا داره می‌خری!
بعد وارد گاراژ می‌شی و سوار ماشین می‌شی و می‌بریش Los Santos Customs و از بخش Horn بوق مدل کامیون (Truck Horn) که 1900 دلار هست رو می‌خری. حالا ماشین رو می‌فروشی.
بعد که اومدی بیرون از طریق دفترچه تلفن با Mechanic تماس می‌گیری و می‌گی که برات یه Rusty Rebel رو از گاراژ بیاره. اون هم ماشین رو یه کوچه پایین تر از مکان فعلیت می‌رسونه و پول هم نمی‌گیره.
حالا دوباره این ماشین رو می‌بری LS Customs و با بوق Truck Horn می‌فروشی. و الی آخر :D
کلا اون Truck Horn رو روی هر ماشینی بذاری حدودا 7000 تا بیشتر می‌خرنش. اما مشکل اینجاست که برای فروش هر ماشین در حالت عادی باید 45 دقیقه صبر کنی اما این Rebel گلیچ هست و می‌تونی بلافاصله یکی دیگه بفروشی!
فک کنم لازم نیست garage کلا پر باشه ؟
من 3 تا خریدم فروختم حل بود لول ×_×
ولی پر باشه سریعتر میشه
به نظرم زیاد روش مانور ندید D: احتمالا بن شد از طریقه گلیچ زدن هست ×_×

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
فک کنم لازم نیست garage کلا پر باشه ؟ من 3 تا خریدم فروختم حل بود لول ×_× ولی پر باشه سریعتر میشهبه نظرم زیاد روش مانور ندید D: احتمالا بن شد از طریقه گلیچ زدن هست ×_×
نه خب نیازی نیست پر باشه ولی خب این طوری سریع تر میشه پول در آورد :D

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
سلام
دوستان بلاخره راهی برای مشکل سرورهای بازی پیدا شد؟

سلام
اون مشکل از اینترنت شماست که 100درصد به Nat Typeمربوط وگرنه سرورها مشکلی ندارند من 2ساعت تو یه سرور بازی کردم بعدشم خودم اومدم بیرون
اون موقعی هم که با x360بازی میکردم خیلیا میگفتن سرور مشکل داره بعد فهمیدم Nat Type همشونStricهست که به مودم و شرکت ISPشما مربوط میشه هیچ ربطی به سرور نداره!

- - -ویرایش - - -

من پارسال ازDNSهک استفاده کردم لولم شد 669بعد از چندین ماه راکستار اخطار داد و لولم شد 185الانم بهترین ماشین و خونه و اسلحه رو دارم با 4میلیون دلار پول اضافه 400هزارتا نیست دقیقا 4میلیون:d
البته زمانی که من از DNSاستفاده کردم لولم 99بود!لول 185هم لول واقعی منه که خودم بازی کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر