Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
یه سوال:این عکسای حرفه ای رو که دوستان میگیرن چجوری باید گرفت؟چون با موبایل که نمیشه همچین عکسایی انداخت

اگه عکسای snapmatic رو میگید ، همشون با موبایل گرفته شدن فقط در شرایط مختلف همچنین ممکنه ***** های خاصی هم استفاده شده باشه توسط همون موبایل

kayvan11

کاربر سایت
Dec 18, 2013
59
نام
کیوان
دوستان
مرحلها ای که ترور به یک نفر شکنجه میده و مایکل هم یه تفنگ نشونه دار دستشه و چند نفر هم داخل ساختمان هستن باید چیکار کنیم .؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان
مرحلها ای که ترور به یک نفر شکنجه میده و مایکل هم یه تفنگ نشونه دار دستشه و چند نفر هم داخل ساختمان هستن باید چیکار کنیم .؟

به حرفایی که با موبایل میزنن توجه کنی متوجه میشی ، میگه هدف با دست چپ سیگار میکشه حالا من آدرس دقیق نمیدم شما اونیو که با دست چپ داره سیگار میکشه اسنایپ کن تمومه

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
یه هلی کوپتر بردار . این مکان رو الان حتما با خودت میگی رفتم . گرفتن این 2 تا پل با بقیه یکم فرق داره . مثل حالت من به سمت پل اول برو از زیرش هر جور دوس داری برو . دومی که کوچکتره رو فاصله ی پره های هلی کوپتر رو نزدیک به سقف پل نگه دارو با سرعت نرمال رد کن بهت میده . یکم غلط اندازه چون فاصلشون نزدیکه و سریع از جفتشون رد میشی متوجه نمیشی که یکی داده نه دو تا .

18k82ctkip07mfvi888z.jpg

mz07q3oa2k2mn5goq6c2.jpg
تست میکنم خبر میدم
ولی الان با خودم گفتم رفتم :D

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
به حرفایی که با موبایل میزنن توجه کنی متوجه میشی ، میگه هدف با دست چپ سیگار میکشه حالا من آدرس دقیق نمیدم شما اونیو که با دست چپ داره سیگار میکشه اسنایپ کن تمومه

اون موقع که من این مرحله رو میرفتم مهمون داشتیم دیگه دیالوگ هارو متوجه نمیشدم...اخر سر مجبود شدم دونه دونه هی بزنمشون تا به شخص مورد نظر برسم:|:d
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این مرحله های ترور های لستر که گفته بودید ...قبل مرحله سهام رو بخریم یا بعد مرحله؟ واسه اون سایت bawsaq باز نمیشه...میگه بعدا اقدام کنید:|/:)

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اره درسته
یه ماشین بدزد . بعد بالا یه جمله طولانی مینویسه . hide it . مهم نیست چه ماشینی میدزدی . بعد برو زیر پل یا جاهایی که رفتوآمد نیست وایسا . دفتر تلفنو باز کن برو روی مایکل x بزن . نباید فقط گزینه hang out باشه . یه گزینه اضافه میشه به نام get location . اگه نبود مکانتو عوض کن دوباره امتحان کن . اومد بزن روش تا مایکل ماموریتو بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر