Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

وحید گودرزی

کاربر سایت
Oct 19, 2014
18
درود
دیشب بازی رو خریدم
هی از دوستان می پرسم راهنمائی، کمکی ، یک حرفی ، یک سخنی هیچ کس هیچی نداره بگه، چرا؟؟!!
آخرشم انقدر ذوق زده بودم، حواسم نبود نسخه ای که گرفتم نقشه و محتویاتش انگلیسی نیست (ریج آل هست ولی محتویات بازی فکر می کنم اسپانیولی نوشته)
این کد 1 میلیون دلار رو چطور باید وارد کرد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود
دیشب بازی رو خریدم
هی از دوستان می پرسم راهنمائی، کمکی ، یک حرفی ، یک سخنی هیچ کس هیچی نداره بگه، چرا؟؟!!
آخرشم انقدر ذوق زده بودم، حواسم نبود نسخه ای که گرفتم نقشه و محتویاتش انگلیسی نیست (ریج آل هست ولی محتویات بازی فکر می کنم اسپانیولی نوشته)
سلام عزیز
کلا یه مقدار سرچ کنی توی google جواب سوالات مشابه خیلی راحت به دست میاد
Store > Redeem !
Region allهم همون 1 هست ...

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
یک سوال داشتم
من بازی رو 98% کردم) ps4)
تمام مواردشو رفتم، فقط مونده قسمت freak! که اونم یدونش مونده اونم مخصوص مراحل فرعی هست که با ؟ مشخص شده!
دوستان الان هرچی میگردم هیچ علامت سوالی تو نقشه نیست!!! با هر 3 شخصیت چک کردم ولی نبود! چکار کنم؟
الان دقیقا بعد اون مرحله ای هستم که مادر ترور از خونه میندازتش بیرون و میگه تا ادم نشدی برنگرد!! ایا باید کاری بکنم؟؟؟ باید چکار کنم تا دوباره راه بده؟؟؟
اون دودرصد باقیمونده که مربوط به ؟ هست، مال چیه؟؟؟

یه سرچ کن Trophy Guide تو نت هست شاید به چیزی رسیدی یا منتظر بمون منم چند روز دیگه میرسم بهت :d
درود
دیشب بازی رو خریدم

عزیز همه ما که ریجن all خریدیم نقشه و ... زبانش انگلیسی نیست و اسپانیایی هست اگر اشتباه نکنم ، همونیو که همه خریدیم خریدید :d

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
یک سوال داشتم
تمام مواردشو رفتم، فقط مونده قسمت freak! که اونم یدونش مونده اونم مخصوص مراحل فرعی هست که با ؟ مشخص شده!
دوستان الان هرچی میگردم هیچ علامت سوالی تو نقشه نیست!!! با هر 3 شخصیت چک کردم ولی نبود! چکار کنم؟
الان دقیقا بعد اون مرحله ای هستم که مادر ترور از خونه میندازتش بیرون و میگه تا ادم نشدی برنگرد!! ایا باید کاری بکنم؟؟؟ باید چکار کنم تا دوباره راه بده؟؟؟

گفتم که قبلا...

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
یک سوال داشتم

برو توی یه بیمارستان یه ون خاص هست سوارش که بشی آبجکتیوو بت میده

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
یه سگه رو زیر گرفتم :(
e63f8311fa41483d4052120d31a929f5.jpg
سلام گناه داره حواست باشه دیگه اه

narim_04

کاربر سایت
Feb 22, 2014
34
نام
nariman
برو توی یه بیمارستان یه ون خاص هست سوارش که بشی آبجکتیوو بت میده

سلام
استاد تو بیمارستان ون رو هم پیدا کردم بردم خونش ولی مادرش نیود !! دیگه هیچ ماموریتی نمیده؟؟ هلیکوپتر هم سوار شدم ولی هیچ مرحله جدیدی نمیاد ! یعنی تموم شد بازی؟؟ کلا 4روز طول کشید
لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر