Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
پست با محتویات >> قیمت بازی چنده ، از کجا بگیرم ، چند بفروشم و... به هیچ عنوان تو این تاپیک ارسال نکنید تا یه وقت شرمنده تون نشیم !

آخرین ویرایش:

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
سلام به همه
می خواستم ببینم ارزش داره این بازی رو دیجیتالی بگیری؟؟؟
تا چه مدت ادم رو سرگرم می کنه؟؟؟انلاین هم می زنم
انلاینش چه جوریه کمی توضیح می دین
ممنون

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام به همه
می خواستم ببینم ارزش داره این بازی رو دیجیتالی بگیری؟؟؟
تا چه مدت ادم رو سرگرم می کنه؟؟؟انلاین هم می زنم
انلاینش چه جوریه کمی توضیح می دین
ممنون
اگر بتونی با نرم افزار psx کار کنی بله . اونطور دیتا رو میدی دانلود میکنه یک نفر ( خواستی بدونی کی پ.خ بده :d ) بعد از طریق اون نرم افزار انتقال میدی به کنسولت با سرعت بالا . اگر بلد نیستی کار کنی بزار همون نسخه فیزیکی بگیر چون دانلود 50 گیگ واقعا عذاب آور هست و وقت زیادی میبره . طرز کار با نرم افزار هم تو همین بازی سنتر هست کامل توضیح دادن .
لینک
در مورد بخش آنلاین هم بگم که میشه توش زندگی کرد خیلی خیلی مولتیش خفنه :d از انواع اقسام دزدی به صورت گروهی با اعضای کلنی که توش عضوی بگیر تا دعوا و کل کل بین کلن ها . مسابقات چتر سواری ماشین موتور . دزدی از بانک دزدی از فرودگاه ها و هرچیزی که فکرشو بکنی . راستش فکر کنم بشه قشنگ 6 ماهی توش بود بدون خستگی ! زمانی که لول آپ کنی میتونی کلی چیز میز بخری از هواپیما ماشین دوچرخه بگیر تا خونه و ...

m_moghimi

کاربر سایت
Jul 11, 2014
122
نام
محمد
اگر بتونی با نرم افزار psx کار کنی بله . اونطور دیتا رو میدی دانلود میکنه یک نفر ( خواستی بدونی کی پ.خ بده :d ) بعد از طریق اون نرم افزار انتقال میدی به کنسولت با سرعت بالا . اگر بلد نیستی کار کنی بزار همون نسخه فیزیکی بگیر چون دانلود 50 گیگ واقعا عذاب آور هست و وقت زیادی میبره . طرز کار با نرم افزار هم تو همین بازی سنتر هست کامل توضیح دادن .
لینک
در مورد بخش آنلاین هم بگم که میشه توش زندگی کرد خیلی خیلی مولتیش خفنه :d از انواع اقسام دزدی به صورت گروهی با اعضای کلنی که توش عضوی بگیر تا دعوا و کل کل بین کلن ها . مسابقات چتر سواری ماشین موتور . دزدی از بانک دزدی از فرودگاه ها و هرچیزی که فکرشو بکنی . راستش فکر کنم بشه قشنگ 6 ماهی توش بود بدون خستگی ! زمانی که لول آپ کنی میتونی کلی چیز میز بخری از هواپیما ماشین دوچرخه بگیر تا خونه و ...
کلا من از اون شخصی که تو ذههنته می گیرم
با نرمفزارم کار کردم
ممنون

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
بنظرتون آخرین آپدیت (2.02) داخل دیسک بازی هست؟
اگه نیست راحت بشینیم آپدیت کنیم

- - -ویرایش - - -

آقا منصور یکشنبه میشه 25م! منظورت اینه که دو روز زودتر تو فروشگاهها هست؟

=============

کسی جواب نداد: فریم ریت بازی 30 هست یا 60؟

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
بنظرتون آخرین آپدیت (2.02) داخل دیسک بازی هست؟
اگه نیست راحت بشینیم آپدیت کنیم

- - -ویرایش - - -

آقا منصور یکشنبه میشه 25م! منظورت اینه که دو روز زودتر تو فروشگاهها هست؟

=============

کسی جواب نداد: فریم ریت بازی 30 هست یا 60؟
30 فریم بود تا اون جایی که من میدونم .

Last edited by a moderator:

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
کاش برای ps4 هم preload شروع بشه از امروز! واقعا ۲ روز برای دانلود ۴۲ گیگ کمه :D
جایی نیست طرفدارا جمع شن به سونی بگن بابا این یعنی چی اخه همه بازی ها ی ای اکس باکس یه هفته دو هفته قبل پریلود میشه ماله ما دو روز

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,245
نام
یونس
جایی نیست طرفدارا جمع شن به سونی بگن بابا این یعنی چی اخه همه بازی ها ی ای اکس باکس یه هفته دو هفته قبل پریلود میشه ماله ما دو روز
الان تو اکثر فروم ها و سایت ها بزرگ بحثش راه افتاده تو بخش support خود راک استار هم پرسیدن
فعلا که خبری نیست
این سونی فکر می کنن همه دنیا سرعتشون توپه میگن ۲ روز کافیه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر