Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
ای کاش رو نسل قبل بازی نکرده بودم . الان هر چقدر هم بازی پیشرفت کرده باشه دیگه وقتی کل داستان واسم لو رفته بهم حال نمیده .
راک استار خدا لعنتت کنه :d

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
viewer.php
[/URL][/IMG]
اینم از عشقه من

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
بجه ها سك تو بازي داستانش جيه؟ميشه دور زد باهاش؟يا دنبال ميكنه ادمو؟نسخه قبل دوستاني كه بازي كردن بكن اين حيوانات تو بازي جيه؟واسه شكاره يا تو يك مرحله از بازي هست فقط؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بجه ها سك تو بازي داستانش جيه؟ميشه دور زد باهاش؟يا دنبال ميكنه ادمو؟نسخه قبل دوستاني كه بازي كردن بكن اين حيوانات تو بازي جيه؟واسه شكاره يا تو يك مرحله از بازي هست فقط؟
توی طوله بازی اشناه میشی . برای همین میزارم توی اسپویلر
یکی از شخصیتهای بازی همراهش هست. فرانکلین. باهاش کارهای مختلف میشه کرد. تمرینش هم میشه داد . از طریقه app ifruit هم میشه. توی مراحل هم شرکت داره و کنترلش میشه کرد.

نمی دونم چرا ولی به نظر من کاراکتر های V اصلا ابهت ندارن...اون عکس CJ روی کاپوت ماشین خیلی ادمو بیشتر از این هایپ میکنه...البته این نظر منه
من از شخصیتهاش بدم نمیاد - اما شخصیت پردازیش به نسبت بقیه بازیا فوق القعاده بهتره . مثلا اینکه ما خانواده مایکل رو میبینم و بیشتر این شخصیتها رو از سوی دیگه برای بازیباز توسعه میدان تا مثل بازیهای قبلی gta ... کلا جالبه که گذشته و حال شخصیتهای بازی روایت میشه و خیلی ماهرانه توی داستان به هم گره میخورن . 3 نفر از 3 قسمت و زندگی متفاوت . کلا کارشون توی داستان سرایی V به نظرم جادویی بود! ... ولی کلا کله gta یه طرف و Trevor یه طرف ×_× از همه شخصیتهایی که تا حالا افریدن برای من یکی بهتر بود ×_× لووووووول:\

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
مطمئنن رو ps4 بهتره دیگه !!
غیره اینه مگه ؟

والا من تا امروز از خرید دو کنسول دست نگه داشتم فقط به خاطر این بازی روی FIFA 15 رنگها توی XBOX ONE بهتر از PS4 بودش فقط روی این موندم

تا الان که هر چی تبلیغ دیدم و بازی ریوو IGN همش با کنسول PS4 بازی میکردن

چون توی نسل قبل تجربه بازی روی هر دو کنسول رو داشتم این بازی توی نسل قبل روی xBOX 360 بهتر بودش و شفاف تر بودش در ضمن روی 1080P اجرا میشد توی نسل قبل برای من الان کمی شک دارم

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
والا من تا امروز از خرید دو کنسول دست نگه داشتم فقط به خاطر این بازی روی FIFA 15 رنگها توی XBOX ONE بهتر از PS4 بودش فقط روی این موندم

چون توی نسل قبل تجربه بازی روی هر دو کنسول رو داشتم این بازی توی نسل قبل روی xBOX 360 بهتر بودش و شفاف تر بودش در ضمن روی 1080P اجرا میشد توی نسل قبل برای من الان کمی شک دارم

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435

720 بود دوست عزیز . مانیتور یا تلویزیون شما 1080 UPSCALE میکرد . ما هم مثل شما بازی کردیم PS3 با اختلاف کمی بهتر بود . توی تاپیک PSE بری نگاه کنی گفتم که توی بخش نورپردازی PS4 قویتر عمل کرده . لطفا اینجا هم VS راه نندازید . اگه طرف وان هستید برید تاپیک خودش سوالاتتونو مطرح کنید

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
یک سوال دارم این بازی GTA V توی نسل جدید مقایسه ویدیوی بین دو کنسول PS4 و XBOX ONE نداره ببینم روی کدومش بهتره ؟؟
فکر نکنم تفاوت چندانی داشته باشند
تا هر ۲ رو کنار هم قرار ندی هیچ تفاوتی حس نمیکنی‌
اگه با هم تفاوت داشته باشند, تفاوت در همان حد PS3-Xbox360 هستش.

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
کلا تفاوت گرافیکی روی 2 کنسول بسیار بسیار بسیار ناچیزه نه تو این بازی بلکه توی تموم بازیهای مولتی پلتفرم چه در نسل قبل و چه تو این نسل این هایی هم که میگن خیلی تفاوت داره یا خیلی فن بازی در میارن یا کلا بیکارن میخان یه بحثی درست بشه سرگرم بشن شما اگه میخای کنسولی رو انتخاب کنی به 3 چیز توجه کن
1-بازی های انحصاری(کاملا سلیقه ایه)
2-کنترلر بازی(ببین با کدومش راحت تری)
3-تهیه بازی ها (هر کدوم تو بورس تر، بازیهاش هم فراوون تر و ارزونتر)تو نسل قبل x360تو بورس تر بود ،این نسل تا به اینجای کار ps4 تو بورس تربوده و تو ایران تعداد بیشتری خریداریش کردن
موفق باشی

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214

خیالت راحت باشه چون راکستار کارش رو بلده.
نسل قبل gta v به صورت موازی ساخته شد و کیفیت تقریبا برابر یود.
gta Iv هم لیدپلتفرمش ps3 بود که بازم کیفیت خوبی روی x360 داشت.
فقط red dead یکمی بد روی ps3 اجرا میشد که اونم خیلی محسوس نبود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یک سوال دارم این بازی GTA V توی نسل جدید مقایسه ویدیوی بین دو کنسول PS4 و XBOX ONE نداره ببینم روی کدومش بهتره ؟؟
هفته دیگه 4 یا 5 شنبه DF چک کن اونا انالیز میکنن .
نسل قبل هم تفاوت چندان بالایی بین دو نسخه نبود الانم انتظار نمیره تفاوت خیلی بالا باشه R* کارش رو توی بهینه سازی و این مساعل خوب بلده.

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین

این بازی ها مولتی پلتفورم هستن و مقایسشون خیلی برتری یک کنسول رو نشون نمیده اگر برای gta میخوای بخری هیچ فرقی نداره ولی اینم در نظر داشته باش xone بخری دیگه باید قید uncharted , the order ... رو بزنی البته xone هم انحصاریای خوبی داره به سلیقه ی خودت بستگی داره دیگه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر