Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
پس بخش حیواناتو به انلاین اضافه نکردن چئن نوشته بود حتی میتونین با دوستاتون برین شکار این چیزا پس کشک بود ؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
پس بخش حیواناتو به انلاین اضافه نکردن چئن نوشته بود حتی میتونین با دوستاتون برین شکار این چیزا پس کشک بود ؟
سلام. نه قابلیت شکار و خرید حیوان خونگی مثل سگ که وعده‌ش رو داده بودن توی بخش آنلاین وجود نداره... توی استوری هم فقط مرحله فرعی هست که توش می‌تونی با ترور به شکار بپردازی...

Last edited by a moderator:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من کرو دارم :| از نسل قبل مونده بیخودی جدید نسازید بیاید عضو کرو ـیه من بشید :DRockstar Games Social Club - Crew : EastLSCannibalCorps
جدید نسازن :-/ . هر کس برای خودش باید بسازه تا کروهاش و پوینتهاش تو کلاب سینک بشه . اینطورم نیست که کسایی که عضو کلاب منن کلاب خودشون خالی باشه . توی کلابهای هم عضو میشیم چون همو accept کردیم . حالا هر کس آنلاین بود invite میکنه . من بخاطر همست که دارم اینکارو میکنم دور هم خوش بگذرونیم وگرنه فرقی نمیکنه کدوم کلاب باشیم
- - -ویرایش - - -اقا من پینگم اومده رو 300 چه خبره خو ؟ :|کسی میدونه تو شیراز کودوم شرکت اینترنت خوبه برم بگیرم ؟ اعصابمو این اسیاتک 2-3 ماهه خورد کرده :|
روزم 300ه :eek: . اول زنگ بزن به پشتیبانی اگه حل نمیشه عوض کن . من از 1 شب به بعد پینگم بالا پایین میشه تا 3 . باز 3 درست میشه ولی نهایت تا 260 میره .
خدایا منو ببخش و بیامرز که پول ندارم Pre Order کنم :(( :Dتا 3 نوامبر اگه Pre Order کنید، تو GTA Online بهتون 300 هزار دلار می‌ده :-o33 روز دیگه :love:
خدایا منو بخاطر اینکارم ببخش که بعضیا رو که مثل خودم عاشق این بازین غمگین میکنه :(ایشا... همه DAY1 بخرن .
aptzglilqo929fegj7m8.jpg
آموزش ویدئویی ساخت SOCIAL CLUB :(

[video=aparat;PQARn]http://www.aparat.com/v/PQARn/آموزش_ساخت_اکانت_social_clu[/video]​

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
خبر پریروز GAME INFORMER در مورد رادیو .

Last year's Grand Theft Auto V featured a radio station called FlyLo FM, hosted by artist Flying Lotus. This year, for the release of the PS4 version, Flying Lotus returned to the studio to add at least 30 minutes of new content to the game.

way_to_win

کاربر سایت
May 29, 2012
153
سلام در مورد سوال کاربری در مورد سرعت پینگ در چند پست قبلی:
از شرکت پارس آنلاین اشتراک بگیرید. تنها این شرکت است که پروفایل مخصوص بازی های آنلاین دارد. برای فعال کردن پروفایل آنلاین باید با پشتیبانی تلفنی تماس بگیرید. سرعت پینگ من قبل از فعال کردن پروفایل گیم 250 میلی ثانیه بوده اما الان 125 میلی ثانیه است و گاهاً تا 100 میلی ثانیه نیز کاهش می یابد.
راه دیگر برای افزایش سرعت پینگ تغییر در MTU مودم است که بهتر است به 1492 تغییر دهید. در همه مودم ها این عدد به صورت پیشفرض 1480 است.
با پینگ بیش از 200 بازی کردن آنلاین عملاً غیر ممکن خواهد بود. مگر اینکه سرور بازی خیلی قوی باشد و به سیستم هماهنگ سازی پینگ بازی کنان مجهز شود. به عنوان مثال در بازی call of duty ghosts کسی برنده است که پینگ کمتری دارد و مهم نیست شما چه قدر خوب بازی کنید با چند بار بازی کردن در بخش مولتی پلیر به این نکته پی می برید. اما در بازی battlefield 4 سرور ها قوی تر هستند و ما هم شانس برد داریم.

یوزر من در psn: robdonin . خوشحال می شم دوستان اد کنند تا گروهی بخش ماموریت ها را بازی کنیم. شرمنده اگر پست من در بخش GTA بوده.

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام در مورد سوال کاربری در مورد سرعت پینگ در چند پست قبلی:
از شرکت پارس آنلاین اشتراک بگیرید. تنها این شرکت است که پروفایل مخصوص بازی های آنلاین دارد. برای فعال کردن پروفایل آنلاین باید با پشتیبانی تلفنی تماس بگیرید. سرعت پینگ من قبل از فعال کردن پروفایل گیم 250 میلی ثانیه بوده اما الان 125 میلی ثانیه است و گاهاً تا 100 میلی ثانیه نیز کاهش می یابد.
راه دیگر برای افزایش سرعت پینگ تغییر در MTU مودم است که بهتر است به 1492 تغییر دهید. در همه مودم ها این عدد به صورت پیشفرض 1480 است.
با پینگ بیش از 200 بازی کردن آنلاین عملاً غیر ممکن خواهد بود. مگر اینکه سرور بازی خیلی قوی باشد و به سیستم هماهنگ سازی پینگ بازی کنان مجهز شود. به عنوان مثال در بازی call of duty ghosts کسی برنده است که پینگ کمتری دارد و مهم نیست شما چه قدر خوب بازی کنید با چند بار بازی کردن در بخش مولتی پلیر به این نکته پی می برید. اما در بازی battlefield 4 سرور ها قوی تر هستند و ما هم شانس برد داریم.

یوزر من در psn: robdonin . خوشحال می شم دوستان اد کنند تا گروهی بخش ماموریت ها را بازی کنیم. شرمنده اگر پست من در بخش GTA بوده.

اکانت SOCIAL CLUB هم الان بساز تا توی کلاب بیارمت . اد شدید

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من با همین اسم (‌shahramuae )‌ سوشال کلاب هم ساختم ، ادد کردی ؟
آره داداش شما رو همون اول ثبت نام کردیو پیغام دادی توی کلاب گذاشتمت . هر کسی ثبت نام کنه توی کلاب عضوش میکنم . بقیه هم friend میکنم تا روز عرضه بازی ببینم ثبت نام میکننو بازی رو میخرن تا 2 هته بعدش یا خیر . اگه ثبت نام کردنو بازی رو هم نخریدن اشکال نداره عضو کلاب میمونن . ولی اگه ثبت نام نکنن چه بازی رو داشته باشن چه نداشته باشن حذف میشن .

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
باندل بازی برا ژاپن ( :| ) معرفی شد.11 دسامبر منتشر میشه .

GTA5-PS4-Bundle-Ann-JP.jpg

The 44,980 yen bundle includes a “Jet Black” PlayStation 4 system, a copy of Grand Theft Auto V, $1 million in in-game cash, and a 15-day free trial code for PlayStation Plus. Grand Theft Auto V will also be available standalone for 7,400 yen.

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
من و دوستم هم بالاخره امروز هماهنگ کردیم و بازی رو پیش خرید کردیم..... id هم به زودی میذارم اینجا دوستان ادد کنند

sib6az0qss0yt6a7jlld.jpg
[/URL]]

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من و دوستم هم بالاخره امروز هماهنگ کردیم و بازی رو پیش خرید کردیم..... id هم به زودی میذارم اینجا دوستان ادد کنند

sib6az0qss0yt6a7jlld.jpg
[/URL]]
تبریک . توی social club عضو بشید و لینک id psn رو تو پروفایلتون بدید تا توی کلاب عضوتون کنم .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
منم ادد کنید
SocialClub: sincna
psn: sincnaa
اد شدید . فقط اکانت PSNتون هم از طریق SOCIA CLUB لینک کنید حتما . مهم نیست نام کاربریتون توی SOCIAL چی میزارید . وقتی لینک کنید ID - PSN تونو ، من با سرچ همین ID پیداتون میکنم .

Blue-Dragons

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر