Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
راستش هیچ وقت جرات نکردم بگم گفتم الان میریزن سرم. راستش اون اوایل که آنلاینش راه افتاده بود خیلی بازی میکردم و اتفاقا خیلی هم لذت داشت!! ولی یک مدت گذاشتمتش کنار و دوباره (پس از تجربه آنلاین عناوین دیگه) اومدم بازی کردم و واقعا حس تکراری بودن به آدم دست میده. درسته که بخش های زیادی داره ولی به نوعی هر کدومشون خسته کننده و تکراری میشن برات. حالا نظر خودت برات باید مهم باشه و اینشاءالله بازیش میکنی...
انتظارم ندارم این کامنتم لایک بخوره شایدم و نقل و قول ها و فید بک های منفی داشته باشم، ولی نظر خودم رو گفتمo:-)
کاملا درسته فقط یه بخش سرقت آنلاین مونده ، همه منتظرشن ، وگرنه خیلی خسته کننده شده...

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من هستم
ali13620822
ادتون کردم .
دوستان توجه کنن . اونهایی که تازه میخوان این بازی رو تجربه کنن مشکلی نداره IDشونو بدن . چون همون روزای اول کسی نمیخواد بره آنلاینو قسمت سینگلو تموم نکنه . با خیال راحت بازی کنید آنلاینم به موقعش میزنیم .

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
باندل GTA V برای دستگاه PS4 ( مخصوص اروپا ) :

قیمت هم 399.00 یورو در آمازون ایتالیا زده شده ! در آمازون آلمان 499.00 یورو و در آمازون اسپانیا 499.99 یورو داره به فروش میره .

آیا آمریکا هم باندل GTA V برای PS4 خواهد داشت ؟! مسئله این است ... :D

- - -ویرایش - - -

من که تردید دارم رو این
اگه اینطوری باشه عمرا بازیو بخرم:|

تو توضیحات رو به روی بازی نوشته این رو . تنها ضدحالی که خوردم سر همین بود که فقط اونایی که نسل قبل هم خریده بودند ، Exclusive Contents مختلف میگیرن !

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بچه ها این پول اضافی که واسه پیش خرید میده خیلی ارزشمند هست!؟ یعنی واسه دیجیتالی خریدن ؟یا زیاد توفیقی نداره و پیش خرید نکنم برم فیزیکی بگیرم چون من رو PS3 حدود 40 درصد بازی کرده بودم و آنلاین نزدم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر