Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
چه طوفانی از 20 روز دیگه تو راهه از کالاف شروع میشه با اسسین ادامه پیدا میکنه که 50 جایزه تو بخش گرافیک شنیدم گرفته و عالی طراحی شده مطلب خواندم میاد میرسه به فارکرای 4 و جو اکشنش و ختم میشه به gta5 کدومه بخریم اول بازی کنیم یکم آدمو گیج میکنه....ولی کسی که تجربش نکرده نسل پیش لازمه بخردش اما فک میکنم برا منی که بازیش کردم اولویت اول شاهکار اسسین که خواندم راجبش و داستان عشقیش و سبک بازیش و گرافیکش و اینکه 3 ساله ی گروه جدا داره روش کار میکنه تا برا نسل جدید آمادش کنه بیشتره و بعد فارکرای 4و بعد کالاف و بعد gta ...اما کسی که بازیش نکرده نسل پیش gta میتونه الویت اول دومش باشه تو 30 40 روز آینده ..بازی رو نسل 7 هم کاملا مشخص بود دیگه هرچی توانایی داشتن اون کنسولا بهره مند بود و بهتر از اون نمیشد....کلا بازی ی تمه گاهی اکشن گروهی و اون نقشه کشی مراحل برا دزدیاش عالی تر از عالی بود....کاملا تو این 2ماه همه خوشحالن بازیای عجیب خوبی در راهه
مراحل جدید یا چیزی به بازی اضافه نشده؟؟

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
چه طوفانی از 20 روز دیگه تو راهه از کالاف شروع میشه با اسسین ادامه پیدا میکنه که 50 جایزه تو بخش گرافیک شنیدم گرفته و عالی طراحی شده مطلب خواندم میاد میرسه به فارکرای 4 و جو اکشنش و ختم میشه به gta5 کدومه بخریم اول بازی کنیم یکم آدمو گیج میکنه....ولی کسی که تجربش نکرده نسل پیش لازمه بخردش اما فک میکنم برا منی که بازیش کردم اولویت اول شاهکار اسسین که خواندم راجبش و داستان عشقیش و سبک بازیش و گرافیکش و اینکه 3 ساله ی گروه جدا داره روش کار میکنه تا برا نسل جدید آمادش کنه بیشتره و بعد فارکرای 4و بعد کالاف و بعد gta ...اما کسی که بازیش نکرده نسل پیش gta میتونه الویت اول دومش باشه تو 30 40 روز آینده ..بازی رو نسل 7 هم کاملا مشخص بود دیگه هرچی توانایی داشتن اون کنسولا بهره مند بود و بهتر از اون نمیشد....کلا بازی ی تمه گاهی اکشن گروهی و اون نقشه کشی مراحل برا دزدیاش عالی تر از عالی بود....کاملا تو این 2ماه همه خوشحالن بازیای عجیب خوبی در راهه
مراحل جدید یا چیزی به بازی اضافه نشده؟؟
حالا یه چیزی بهت بگم ؟ :d من همه این بازی هایی که گفتی رو با خوده PS4 یکجا میخوام بخرم . :d

pourbay

کاربر سایت
Sep 26, 2013
63
نام
پوریا میدانی
با اینکه قبلاَ بازیش کردم بازم منتظرم که بیاد و دوباره بازی کنم

- - -ویرایش - - -

من 95% کردم ولی الان برای خریدش لحظه شماری میکنم . هیجانمم از نسل قبل بالاتره :d .
دقیقاَ منم همین حس رو دارم
:d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
ای کاش راک استار رد دد و مکس پین 3 رو هم تو برنامه میذاشت برای ریمستر کردن!
1080p با افکت ها و مدلینگ جدید...چی میشد...
نمیدونم آرین RDR رو بازی کردی یا نه نسل قبل :d . ولی از ته دل آه کشیدی :d . نظر من اینه که تمام تمرکزشونو بزارن برای RDR بعدی خیلی بهتره . ولی GTA بعدی هم میخوایم هر چه سریعتر :d

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
دو تا سوال داشتم یکی اینکه چرا بازی 50 گیگابایته و راک استار گفته از تمام 50 گیگابایت استفاده نمیشه
و دوم اینکه مرحله جدید اضافه شده به بازی داستانش ؟و این که میگن عملیات جدید باز شده یعنی چی

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستانی که انلاینش رو تجربه کردن میشه یه توضیح درباره ماد هاش بدن و این که سروری هست یا پارتی مانند و این که coop هم میشه بازی کرد یا نه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستانی که انلاینش رو تجربه کردن میشه یه توضیح درباره ماد هاش بدن و این که سروری هست یا پارتی مانند و این که coop هم میشه بازی کرد یا نه؟

هم با پارتی میشه رفت هم میشه به طور تصادفی به یه سرور جوین شد .
مادها رو هم من شخصا تجربه نکردم ولی رو نسخه 360 مثل اینکه ماد اول شخص طراحی کرده بودند .

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
نمیدونم آرین RDR رو بازی کردی یا نه نسل قبل :d . ولی از ته دل آه کشیدی :d . نظر من اینه که تمام تمرکزشونو بزارن برای RDR بعدی خیلی بهتره . ولی GTA بعدی هم میخوایم هر چه سریعتر :d

RDR که فوق العادست یه غرب وحشی تمام عیار با داستان فوق العاده اون اپنینگ فوق العاده محیط کسترده.
حتی پوکرش توی بارهای غرب خیلی لذت بخش بود من به عنوان یه نفر که خیلی آبم با GTA توی یه جوب نمیره ردد دد رو پله ها بالاتر از GTA می دونم و خیلی بیشتر دوست دارم
مکس پین هم که نسخه ی سوم فوق العاده بود بازی فقط داستان سم رو کم داشت همین...

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
هم با پارتی میشه رفت هم میشه به طور تصادفی به یه سرور جوین شد .
مادها رو هم من شخصا تجربه نکردم ولی رو نسخه 360 مثل اینکه ماد اول شخص طراحی کرده بودند .

مثلا یه مدل داره با دوستات جمع شید برید یه بانک رو بزنید بعد فرار کنید؟ (عاشق این مدل بازی ام)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
مثلا یه مدل داره با دوستات جمع شید برید یه بانک رو بزنید بعد فرار کنید؟ (عاشق این مدل بازی ام)

وقتی میخواید ماموریت انتخاب کنید ( دزدی از بانک هم جزو ماموریتاست ) میتونید ماموریت رو تکی برید یا پلیر دعوت کنید . اکه با دوستاتون تو یه Roam باشید میتونید Invite ـشون کنید و اونا هم اگه قبول کردند میتونید ماموریتو با هم برید .

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,549
آمازون ایتالیا، آلمان و اسپانیا باندل PS4 این بازی رو لیست کردند.
http://www.amazon.de/PlayStation-Ko...3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1412827737&sr=1-23
m9lzwjjw3m7ct58d7b9n.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر