Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,012
نام
sami
خدا کنه راک استار یک فکری هم به حال هندلینگ وسایل نقلیه بازی بکنه...gta iv خیلی رانندگی طبیعی تر و باحاتری داشت به نظرم
هندلینگ دوچرخه ها و موتور به شدت آرکید و بچه گونه بودن تو نسخه نسل قبل gta v

این تنها ایراد بازیه به نظرم

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
خدا کنه راک استار یک فکری هم به حال هندلینگ وسایل نقلیه بازی بکنه...gta iv خیلی رانندگی طبیعی تر و باحاتری داشت به نظرم
هندلینگ دوچرخه ها و موتور به شدت آرکید و بچه گونه بودن تو نسخه نسل قبل gta v

این تنها ایراد بازیه به نظرم

فکر نکنم تغییرش بدن :D

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فوق العاده تر از همیشه >:d خوشحالم که تاریخ رسمیش هم مشخص شد .
فقط یه چیز میخوام اونم اینه که تو آرایشگاه برای سه شخصیت تعداد مو و ریش بیشتری بذارند :D
نکته : اون گُربه رو کنار ماشین مایکل :| به به حیوانات جدید :x :D
نکته 2 : زامبی و سگ از نژاد جدید هم دیدم تو تریلر :D به به :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
tpdqochel3qa2c6120j8.jpg

تخریب :-/
8j1hdpc2ogkd8q7q62kk.jpg

گربه :-/:d
---------------
---------------
enjoy these sixteen new screenshots taken from the PlayStation 4 version of the game.
4fvfcja.gif

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا آب دهنمون را افتاد. این چه عکساییه آخه؟ :D
فوقالعادست. ریمسترا آبروی این نسلو حفظ کردن تا الان :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
تازه به عنوان یه Remaster خیلی هم خوب پیشرفت کرده ..باو مگه انتظار چی داشتی !؟ /:):d

بازی رو اگر من روی PS3 ندیده بودم و بهم میگفتن که مستقیما روی PS4 اومده نتنها از گرافیک ایراد نمیگرفتم بلکه حتی ممکن بود جز بهترین گرافیکای این نسل هم حسابش کنم. میشه گفت اینقدر این بازی برام روی نسل هفت غیر قابل باور بود که انتظارم یکم زیادی بالاست. خودم میدونم یه خورده زیادی توقع دارم:d

M

!_Meshki_!

من نمی دونم چرا ولی دقیقا به همون اندازه ی پارسال براش اشتیاق دارم , V فرای شاهکار بود واسه من انایی که منو میشناسن تایید می کنن من از وقتی بازیش اومده تقریبا بی وقفه بازیش می کنم ... تازه اینم هست که بعضی ها ( همین دوست دو تا بالایمون :-" ) بعد از یه مدتی آنلاین نمی اومدن و گرنه بیشترم می شد . حالا رو PS4 دهن بازی رو سرویس می کنیم :shrewd:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
986
نام
Esmaiel
بازی رو اگر من روی PS3 ندیده بودم و بهم میگفتن که مستقیما روی PS4 اومده نتنها از گرافیک ایراد نمیگرفتم بلکه حتی ممکن بود جز بهترین گرافیکای این نسل هم حسابش کنم. میشه گفت اینقدر این بازی برام روی نسل هفت غیر قابل باور بود که انتظارم یکم زیادی بالاست. خودم میدونم یه خورده زیادی توقع دارم:d
کاملا درست میگی لامصب روی PS3 خیلی خوب بود ! :d
به نظر من کسی که نسل قبل بازی رو تجربه کرده حداقل توی ترافیک عناوین پاییز نخرتش بهتره و اولویت رو بده به عناوین جدید

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
خوب اون آخر نسل بود :d

من نمی دونم چرا ولی دقیقا به همون اندازه ی پارسال براش اشتیاق دارم , V فرای شاهکار بود واسه من انایی که منو میشناسن تایید می کنن من از وقتی بازیش اومده تقریبا بی وقفه بازیش می کنم ... تازه اینم هست که بعضی ها ( همین دوست دو تا بالایمون :-" ) بعد از یه مدتی آنلاین نمی اومدن و گرنه بیشترم می شد . حالا رو PS4 دهن بازی رو سرویس می کنیم :shrewd:

خالی نبند
4fvfcja.gif

همش روزی 30 دقیقه میومدی
4fvfcja.gif

- - -ویرایش - - -

یه بار کنسول رو به تلویزیون ، مثلا 40 اینچ وصل کن بازی کن نظرت عوض میشه :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

امیرعلی تو تویه کلن من هم بودی ؟
index.php

خداوکیلی بهترین بخش خبر برای من این بود که مولتیپلیر 30 نفره شده ! حالا با خیال راحت با دوستان بازی میکنیم :D ( با همشون در اصل :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر