Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
البته به نظره من نمیشه گفت GTA V کلا یه بازیه HD یا Remastered شدس :D من از اون اولشم فکر میکردم GTA V کلا به عنوانه Cross Gen برنامش ریخته شده بود و احتمالا از همون زمانی که نسخه های نسل قبل تموم شده داشتن روش کار میکردم چون خیلی upgrade شده کلا ...
خب البته این HD Edition ها رو لازم نیست همه بخرن برای همین قیمتش رو پایینتر میارن. یه سری fan ها هستن که بازی نکردن و یا کنسولهای نسل قبل بیش از حد محدود بوده و یا همچنین عرضه بازیهای مثل tlou و gta خوبه از طرفی چون اخره نسله کنسولها خیلیا طرفه کنسولها نمیرن که بازی کنن برای همین هنوزم توش سود هست که این بازیا رو بدن بیرون و همچنین برای خیلیا خوبه که نتونستن بازی کنن این دو عنوانه شاهکار نسل قبل رو که میشه گفت خیلی راحت این بازیا در حده نسل بعد هم هستن
متراكم شدن ترافيك و يكسري بهبود تكسچر و .. كاري هست كه هر استوديوي دسته چندمي مي تونه انجام بده! من به هيچ وجه چيز شگفت انگيز و خاصي رو در اين نسخه نديدم! گرافيك نسل پيشين عالي بود و اون هايي كه ازش انتقاد مي كردند، بهتره يك نگاهي به استاندارد هاي كنسولي بندازن! مشكل GTA V نسل پيشين گرافيكش نبود كه حالا بخوايم از پيشرفتش ، هيجان زده بشيم و كنسول رو از خوشحالي گاز بگيريم! پيشرفت گرافيكي GTA V با توجه به قدرت كنسول هاي جديد، صرفاً يك پاليشينگ خنده داره نه بهبود شگفت انگيز!
متاسفانه نسل جديد داره فداي تجربيات نكرده ي يك عده مخاطب خاص جا مانده از نسل پيشين ميشه ؛ به جاي خوشحال كردن ميليون ها مخاطب قديمي با عناوين واقعي نسل جديد، بند كردند به افرادي كه قبلاً PS3 نداشتند! اين أفراد اگر خيلي مشتاق عناوين قديمي اند، مي تونند يك PS3 دست دوم با قيمت خوب تهيه كنند و بزارند ما به كارمون برسيم!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
شما دوست داري ٦٠$ هر سال براي يك بازي خرج كني، خرج كن!:)
٥٠$ بزار براي TLOU :Remastered ، همچنين Metro Collection ، Sleeping Dogs Hd و كلي HD و بازسازي ديگه!:) PS5 هم كه عرضه شد تا ٨-٩ سال ديگه، شما دوباره ٦٠$ براي مولتي HD شده ي بازي هاي HD شده ي اين نسل خرج كن، ببينم تا كجا پيش ميريد!:|
خوب کسی که مجبور نکرده بخری! فوقش ریلیز میشه میشینی لذت بردن دیگرانو میبینی :D
اون نسخه نسل قبلی هم مثل همون Beta ـی میمونه که ترولش رو درست کردن :D :D :D نسخه اصلی بازی اینیه که قرار نسل جدید منتشر بشه!

بعدم خودت میگی GTA VI معرفی کنن! حالا GTA VI معرفی کنن بعد بشه مثل CoD هر سال 60$ پول بازی با گیم پلی تکراری بدی خوبه پس؟ :D

- - -ویرایش - - -

متراكم شدن ترافيك و يكسري بهبود تكسچر و .. كاري هست كه هر استوديوي دسته چندمي مي تونه انجام بده! من به هيچ وجه چيز شگفت انگيز و خاصي رو در اين نسخه نديدم! گرافيك نسل پيشين عالي بود و اون هايي كه ازش انتقاد مي كردند، بهتره يك نگاهي به استاندارد هاي كنسولي بندازن! مشكل GTA V نسل پيشين گرافيكش نبود كه حالا بخوايم از پيشرفتش ، هيجان زده بشيم و كنسول رو از خوشحالي گاز بگيريم! پيشرفت گرافيكي GTA V با توجه به قدرت كنسول هاي جديد، صرفاً يك پاليشينگ خنده داره نه بهبود شگفت انگيز!
متاسفانه نسل جديد داره فداي تجربيات نكرده ي يك عده مخاطب خاص جا مانده از نسل پيشين ميشه ؛ به جاي خوشحال كردن ميليون ها مخاطب قديمي با عناوين واقعي نسل جديد، بند كردند به افرادي كه قبلاً PS3 نداشتند! اين أفراد اگر خيلي مشتاق عناوين قديمي اند، مي تونند يك PS3 دست دوم با قيمت خوب تهيه كنند و بزارند ما به كارمون برسيم!
جااان؟
فکر کردی فقط کسایی که GTA V نسل قبلی رو بازی نکردن منتظر GTA V نسل جدیدن؟
ای بابا چی بگم دیگه :|

خیلیا که PS3 هم داشتن GTA V رو بازی نکردن تا نسخه نسل بعدی بیاد خیلیا هم قبلی رو بازی کردن ولی منتظر نسل جدیدشم هستن خیلیا هم مثل من بازی نکردن و دوست دارن بازی کنن!
الان دقیقا بگو Problem چیه؟ :D

دیگه فقط مونده راکستار عظیم بیاد به پول پرستی محکوم بشه :D

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
راست ميگه تا حدودي خب! من تنها تغييري كه ديدم يه تكسچر خاك،چمن به علاوه نورپردازي بود به علاوه تراكم جمعيت ! حتي روي كاركتر يا ماشين ها هم زياد كار نشده بود ولي در هر حال من اينو حتما واسه ps4 آرشيو خواهم كرد!

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
راست ميگه تا حدودي خب! من تنها تغييري كه ديدم يه تكسچر خاك،چمن به علاوه نورپردازي بود به علاوه تراكم جمعيت ! حتي روي كاركتر يا ماشين ها هم زياد كار نشده بود ولي در هر حال من اينو حتما واسه ps4 آرشيو خواهم كرد!
منم همینطور بنظرتون watch dogs واسه آرشیو خوبه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه جوری حرف میزنید انگار این نسل از ابتدا تا امروز ریمستر و hd کالکشن بوده!؟ هردو پلتفرم انحصاری های زیاد و خوبی داشتن شما خیلی راحت میتونی GTA رو نخری چون خیلی ها ( و خود من ) هنوز دنبال تجربه GTA ONLINE هستیم ( بازی کردید که ؟ ) که خوشبحتانه میتونیم کُل پراگرسمونو بیاریم رو نسل8 ! ( با گرافیک بهتر که دیگه فبها ! )
یارو داره بازیشو با تمام DLC هاش میده 50دلار اعتراض میکنن ، یکی از بهترین شرکت های بازیسازی داره یکی از بهترین بازی OW رو میده رو نسل8 بهش گیر میدن...
این حرفتونم که میگید برید رو نسل قبل بازی کنید شبیه همون حرف دان متریک بود که میگفت نت درست ندارید و ... برید 360 بخرید :)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

اوکی 3:-o

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب حرفت رو تا حدودی قبول دارم D: نه فقط تراکم جمعیت و ... اینا نبود روی قسمت مدل سازی مخصوصا از نظر geometry و ... اینام کار شده کلا بهبود یافته هست در حده عنوانی که بتونه cross gen باشه !
اره درسته نسخه نسل قبل واقعا شاهکار بود حرفت رو قبول دارم.
به هر حال نسل قبل هم کلی بازیهای HD داشتیم . داشتن نسخه های HD باعث نمیشه صرفا شرکت عقب نشینی کنه. به هر حال چند سالی طول داره تا همیشه شاهد عرضه GTA های جدید باشیم !!! کلی روی این بازیا کار میشه ...
همونطور که خودت گفتی بازی فقط گرافیک نیست. خب خیلیام نسل قبل کنسولهاشون رد رد کردن ( مثل من ! ) و gta رو بازی نکردن به طوره کامل و یا به اندازه کامل بازی نکردن . خب دوست دارن بازی کنن D: یعنی صرفا حدفه عرضه GTA برای نسل جدید upgrade اش نیست بلکه در اختیار گذشتن این نسخه در اختیار بیشتره عمومه gamer ها هم هست !_! غیر از اینه ؟ خب طبیعتا شرکت سازنده تا جایی که میخواد هم باید استاندارد بازی رو شده تا سطحه نسل جدید بالا بیاره ...
دقیقا نمیدونم مشکلات چی هست اما اگر فکر میکنی خبری از GTA V نسله جدید نبود R* میومد و gta جدید رو اعلام میکرد سخت در اشتباهی . یه دقیقه خودت فاصله زمانی عرضه های gta ها رو ببینی میفهمی که چند سال چند سال اومدن. نسل قبل توی 7 سال کلا 2 تا بیشتر نداشتیم. خیلی بخواد سریع بیاد نسخه بعدی اواخر 2016 تا اواسط 2017 خواهد بود . پس خالی از لطف نیست این بازی رو داشته باشیم !
کجا فدای تجربیات میشه ؟ این همه بازیهای next gen درست حسابی داریم مثل WD - Infamous - Witcher 3 - Uncharted - The order - BloodBorn - Rainbow Six و ... و ... بعد شما میگی نسل به خاطره یه MEtro - Tomb Raider - Gta - Tlou فدای جا مانده ها شد D:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
1920x-1

1920x-1
Tech Analysis: Grand Theft Auto 5 on PS4 &bull; Eurogamer.net

متراکم شدن ترافیک و یکسری بهبود تسکچر :-j

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
جک میگی ؟؟؟؟؟:) دارک سولز چرا والی جی تی ای اصلا حرفشم نزن:|
منظورش اینه که بازی نکرده الان رو نسل جدید بازی میکنه بیشتر حال میکنه!
مطمئنن کسی که روی نسل قبل بازی نکرده و الان نسخه نسل جدیدشو بازی میکنه چون واسش همه چیز تازگی داره لذت خیلی بیشتری میبره!

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بعقيده من تو يه تريلر يه دقيقه اي نميشه گفت گرافيكش يه ذره بهتر شده! راك استار بشدت به مشتري وفاداره و قطعا يه گرافيك هيولا ميده بيرون رو اين نسل. اگه قرار بود چهار تا تكسچر و .. اضافه كنن يكسال طول نميكشيد عرضش و چه بسا همزمان با لانچ نسخه ٤ اشم ميدادن بيرون مث گوست . به نظر من پيشرفت نسخه نسل جديد بي نظير خواهد بود و با اون تريلر نميشه نظر قطعي داد كه فقط تكسچر و تراكم ترافكي دادن توش.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,681
نام
Mehrdad
:|

خیلیا که PS3 هم داشتن GTA V رو بازی نکردن تا نسخه نسل بعدی بیاد
دوست عزیز اصلا به بحثتون کاری ندارم ولی این قسمت حرفت فقط و فقط تخیلات خودته:d
در این که نسخه نسل بعدی و pc بسیار با کیفیت تره شکی نیست ولی بیهوده سعی نکنید ارزش ورژن نسل قبلی را پایین بیارید بگید بتا فلان بیسار... همون gta نسل قبلی بود که چشم تمام ادم های دنیا را با کیفیتش دراورده بود رکورد فروش زد تمام افتخارات هم اون کسب کرد..

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
دوست عزیز اصلا به بحثتون کاری ندارم ولی این قسمت حرفت فقط و فقط تخیلات خودته:d
در این که نسخه نسل بعدی و pc بسیار با کیفیت تره شکی نیست ولی بیهوده سعی نکنید ارزش ورژن نسل قبلی را پایین بیارید بگید بتا فلان بیسار... همون gta نسل قبلی بود که چشم تمام ادم های دنیا را با کیفیتش دراورده بود رکورد فروش زد تمام افتخارات هم اون کسب کرد..

من نسخه نسل قبل رو به همین دلیل کنار گذاشتم. به قدری از پرفرمنس بازی ناراضی بودم که نتونستم ادامه بدم. متاسفانه نمی‌شه هم توی تاپیکای GTA از بازی ایراد گرفت، وگرنه یه عده از رو سر و کولت بالا می‌رن :D
ولی فریم ریت نسخه نسل قبل خیلی جاها افت بدجوری داشت، تکسچرهای بازی خیلی توی ذوق می‌زد، بازی IQـه بدی داشت و Aliasing بد و رزولوشن پایین و ... دیگه برای من یکی قابل تحمل نبود.
اصلاً هم کاری به این قضیه ندارم که با توجه به سخت‌افزار PS3 و 360 راکستار کار بزرگی انجام داد، اما خروجی کار برای من قابل قبول نبود.

بازم تاکید می‌کنم، بازی به عنوان یه بازی نسل هفتمی خیلی عالی بود از نظر گرافیکی. ولی با شروع نسل جدید و تجربه کلی بازی روی PC، دیگه تحمل گرافیک اون شکلی رو ندارم من!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر