Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,605
نام
Alireza
اغامن میخواستم gta رو واسه انلاینش بگیرم، و چند تا سوال داشتم؟
1_برا انلاین بازی کردن ارزش داره بازی رو بگیرم?
2_ یه توضیحی در مورد انلاینش میدین، که چطوریه؟
3_ دستینی هر ساعت بیشتر از ٤٠٠ مگ مصرف ترافیک داشت اینم همینطور زیاد مصرف میکنه؟
4_ اغا الان بخوام انلاین بزنم چقدر باید اپدیت کنم بازیرو؟

1-شروع که میکنی شدیدا مزخرفه! چون اولش خودت یه ماشین و کلت نداری بعدش میبینی بقیه با تانکو جت و آرپی جی و مینیگان افتادن به جون هم نا امید میشی ولی وقتی پیش میری و پیشرفت میکنی اینقدر جذاب میشه که اصن نمیتونی ازش دور شی!
2-میتونی توی محیط با بقیه پلیرا بچرخی,مسابقه ماشین و هواپیما و قایق بدی, دف مچ بری, مشن بری و هزارتا چیز دیگه! پول در میاری ماشینو آپارتمانو اینا میخری همینجوری!
3-نه باو ساعتی 30 مگم مصرف فک نکنم داشته باشه!
5-یه 4 5 گیگ!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,681
سلام عرض شد
مخلص تمام بچه ها
آقا ما از زمان سان اندریاس که نمیدونم واسه ps2 بود یا یک دیگه gt بازی نکردم
امروز یه سری از کامنت های مربوط به بازی رو خوندم شاخ در آوردم:-o
سهام و ماشین میلیاردی و خرید و فروش و..
یعنی تا این حد پیشرفته شده ولک!
واس همین چندتا سوال داشتم شرمنده ممنونم میشم کمک کنید
1-واسه امثال منی که اهل آنلاین بازی کردن نیستن ارزش خرید رو داره؟ یعنی مراحلش و داستان و..طوری هست که حسابی وقتم رو پر کنه؟
2-زبانمون باس تا چه حد قوی باشه؟:-D
3-میدونم که عینه بقیه بازی ها اپدیت داره و این اپدیت چند گیگه و مربوط به بخش انلاینه یا افلاین که بدونم سراغش برم یانه
پیشاپیش سپاس
واسه شمای که gta iv و بازی نکردی ارزشش چندین برابره چون خیلی پیشرفت داره ششما میتونی تاکسی بگیری تو بازی / ماشین بخری / زنگ بزنی 911/ سهام خرید و فروش کنی و.......... کارای دیگه که واسط جدیده بازی هم نمای اول شخص داره یعنی از تو داشبورد هم میتونی ماشین برونی قسمت تیونیگ ماشینا هم خوبه
از نتظر تعداد مراحل از SA کمتره حدود 69 تا مرحله اصلی حاالا مراحل فرعی بماند
2- تا حدودی قابل درکه فقط یه نکات ریزی میخواد که ااگه نفهمیدی از بقیه بپرسی (من خودم داستان SA رو به این ترجیح میدم)
3- آپدیت 4.5 گیگه میگن تو شلوغی و آب و هوا و... تاثیر داره من بدون آپدیتش بازی نکردم نظری بدم

- - -ویرایش - - -

1-شروع که میکنی شدیدا مزخرفه! چون اولش خودت یه ماشین و کلت نداری بعدش میبینی بقیه با تانکو جت و آرپی جی و مینیگان افتادن به جون هم نا امید میشی ولی وقتی پیش میری و پیشرفت میکنی اینقدر جذاب میشه که اصن نمیتونی ازش دور شی!
2-میتونی توی محیط با بقیه پلیرا بچرخی,مسابقه ماشین و هواپیما و قایق بدی, دف مچ بری, مشن بری و هزارتا چیز دیگه! پول در میاری ماشینو آپارتمانو اینا میخری همینجوری!
3-نه باو ساعتی 30 مگم مصرف فک نکنم داشته باشه!
5-یه 4 5 گیگ!
آقا این ماشین زده گلوله رو از کجا خریدی باید مرحله وا کنی چون یدونه عینه این هست منتها وانته الان این همونه یا مدل زده گلولشه؟
یه مرحله هیست گیر کردم که 4 نفر باید بریم تو شرق نقشه تو پایگاهه با ماشین عینه مال شما تا میریم تو همه میفهمن

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,605
نام
Alireza
واسه شمای که gta iv و بازی نکردی ارزشش چندین برابره چون خیلی پیشرفت داره ششما میتونی تاکسی بگیری تو بازی / ماشین بخری / زنگ بزنی 911/ سهام خرید و فروش کنی و.......... کارای دیگه که واسط جدیده بازی هم نمای اول شخص داره یعنی از تو داشبورد هم میتونی ماشین برونی قسمت تیونیگ ماشینا هم خوبه
از نتظر تعداد مراحل از SA کمتره حدود 69 تا مرحله اصلی حاالا مراحل فرعی بماند
2- تا حدودی قابل درکه فقط یه نکات ریزی میخواد که ااگه نفهمیدی از بقیه بپرسی (من خودم داستان SA رو به این ترجیح میدم)
3- آپدیت 4.5 گیگه میگن تو شلوغی و آب و هوا و... تاثیر داره من بدون آپدیتش بازی نکردم نظری بدم

- - -ویرایش - - -

آقا این ماشین زده گلوله رو از کجا خریدی باید مرحله وا کنی چون یدونه عینه این هست منتها وانته الان این همونه یا مدل زده گلولشه؟
یه مرحله هیست گیر کردم که 4 نفر باید بریم تو شرق نقشه تو پایگاهه با ماشین عینه مال شما تا میریم تو همه میفهمن

اگه Truck بزرگه که شبیه نفر بره رو میگی که باید heist سوم به نام humane labs raid رو بری!
اگه ماشین اسپرت زد گلوله رو میگی که باید heist اولو بری!
اون مرحله هم جزو سخت ترین ستاپ هاست که باید اولش شما ماشینو یجایی پارک کنین و پیاده برین ادمای پایگاهو همرو بکشین بدون اینکه یکی کشته شدن اونو ببینه!
شدیدا Mic لازمه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,681
اگه Truck بزرگه که شبیه نفر بره رو میگی که باید heist سوم به نام humane labs raid رو بری!
اگه ماشین اسپرت زد گلوله رو میگی که باید heist اولو بری!
اون مرحله هم جزو سخت ترین ستاپ هاست که باید اولش شما ماشینو یجایی پارک کنین و پیاده برین ادمای پایگاهو همرو بکشین بدون اینکه یکی کشته شدن اونو ببینه!
شدیدا Mic لازمه
دقیقآ منم مشکلم اینجاست که یه مشت احمق افتادن به جون ما هی میخوان با ماشین برن تو نمیشه تکی رفت؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام به دوستان
اگر در آفلاین مراحل Heist رو چندین بار بریم برای هر بار به ما همون مقدار پول اول رو میده؟
اینو از این جهت پرسیدم که یکی از راههای پول در اوردن شاید همین روش باشه

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
با سلام به دوستان
اگر در آفلاین مراحل Heist رو چندین بار بریم برای هر بار به ما همون مقدار پول اول رو میده؟
اینو از این جهت پرسیدم که یکی از راههای پول در اوردن شاید همین روش باشه
سلام.
چند بار نمیشه رفت. بعد از تموم شدن هیست تو خط اصلی استوری مود فقط میشه ریپلای کرد مرحله رو و پولی اضافه نمیشه.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,605
نام
Alireza
سلام مگه تو ps4 بازی حالت اول شخص داره؟
توی تاپیک بازی های موجود در بازار برای ps4 دوستان گفته بودند
بله :| :| :| :| :|
با تاچ پد عوض میشه!

- - -ویرایش - - -

سلام مگه تو ps4 بازی حالت اول شخص داره؟
توی تاپیک بازی های موجود در بازار برای ps4 دوستان گفته بودند
بله :| :| :| :| :|
با تاچ پد عوض میشه!

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
چند بار نمیشه رفت. بعد از تموم شدن هیست تو خط اصلی استوری مود فقط میشه ریپلای کرد مرحله رو و پولی اضافه نمیشه.
پس در واقع تکرار کردن مراحل میتونه فقط باعث بهتر شدن امتیاز بازی بشه مثلا از نقره برسونیمش به طلا

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
آپدیت 4.5 گیگه میگن تو شلوغی و آب و هوا و... تاثیر داره من بدون آپدیتش بازی نکردم نظری بدم
یه سوال دیگه اخوی:
امکانش هست لینک جدیدترین پچ و اپدیت واسه این بازی رو بدین من از طریق کامپیوتر دانلود کنم؟
و اینکه فرضا اگه با pc دانلود کردم روش انتقالش به ps4 مثل همون اپدیت فریمور هست که با فلش انتقال دادم به کنسول و اپدیت کردم یا فرق داره؟
سپاس

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,605
نام
Alireza
تو آنلاین میشه پول و آیتم به بازیکن دیگه آب انتقال داد؟ چه طوری؟

آیتم مثلا Body armor یا Snack ها یا تیر یا سلاحو میتونی انتقال بدی!(Weapon wheel رو میاری بالا برای هر سلاحی که میخوای تیرشو بندازی مربع میزنی روش اگه خواستی کلشو بندازی مثلث میزنی!)
برای بادی آرمور و اسنک هم همینطور!
ولی پول خیر!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
یه سوال دیگه اخوی:
امکانش هست لینک جدیدترین پچ و اپدیت واسه این بازی رو بدین من از طریق کامپیوتر دانلود کنم؟
و اینکه فرضا اگه با pc دانلود کردم روش انتقالش به ps4 مثل همون اپدیت فریمور هست که با فلش انتقال دادم به کنسول و اپدیت کردم یا فرق داره؟
سپاس
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر