Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

david2014

کاربر سایت
چطور میشه 2 نفره کرد بازی کرد تو بخش افلاین واسه گیمنت میخوام بچه ها دیونم کردن کمکم کنید ممنون میشم میخوان دنفره بازی کنن با هم کجای نقشه باید رفت

hat3ck

کاربر سایت
چطور میشه 2 نفره کرد بازی کرد تو بخش افلاین واسه گیمنت میخوام بچه ها دیونم کردن کمکم کنید ممنون میشم میخوان دنفره بازی کنن با هم کجای نقشه باید رفت
این بازی قابلیت co op (دو نفره بازی کردن) رو نداره .

farzadwar

کاربر سایت
سلام دوستان
چطوری میشه عکسایی که با دوربین مثلا مایکل میگیریم را بریزیم رو فلش تو گالری نیست
میشه کامل توضیح بدید. عضو سوشال کلوب راک استار هم شدم حالا باید چطوری عکس را آپلود کنم؟؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
سلام دوستان
چطوری میشه عکسایی که با دوربین مثلا مایکل میگیریم را بریزیم رو فلش تو گالری نیست
میشه کامل توضیح بدید. عضو سوشال کلوب راک استار هم شدم حالا باید چطوری عکس را آپلود کنم؟؟
ممنون
وارد gallery شو از طریقه خوده بازی توی منو بعد میتونی عکسها رو دونه دونه upload کنی ( توی social club ) بعدش برو از social club بدانلودشون D:

- - -ویرایش - - -

من خیلی وقته بخش انلاین نرفتم میخواستم ببینم اون بخش heists اضافه شده یا نه
نه هنوز
باید خبری ازش بشه به زودی

masoud200

کاربر سایت
اعصابم خورد شد این ماموریت که میری یه سری رو میکشی بعد یه هداپیما میدزدی در میری هر کار میکنم نمیتونم آخرین جا هواپیما رو بشونم زمین و میره میخوره زمین لت و پار میشه . بیست بار امتحان کردم . لامصب دقیق مرحله آخر این ماموریته سیو هم نمیشه کرد باز برمیگرده از اول :(

Young Tiger

کاربر سایت
اعصابم خورد شد این ماموریت که میری یه سری رو میکشی بعد یه هداپیما میدزدی در میری هر کار میکنم نمیتونم آخرین جا هواپیما رو بشونم زمین و میره میخوره زمین لت و پار میشه . بیست بار امتحان کردم . لامصب دقیق مرحله آخر این ماموریته سیو هم نمیشه کرد باز برمیگرده از اول :(

چرخ های هواپیما رو باز میکنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر