Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کیفیت تو آنلاین خیلی ضعیف میشه لامصب حیف .. .

قصد دارم بعد از 100 درصد کردن استوری مود تازه آنلاین رو شروع کنم
لامصب خیلی کار میبره واسه پلات کردن این بازی ولی خوبیش اینه حسابی بازی رو میجوییم

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

دقیقا ! من امروز امتحان نکردم اما دیرزو همش timed out میداد . کلا بیخیال شدم تا 2-3 هفته دیگه شایدم اصلا بازی نکنم . افتضاحه. فک کنم دیروز پچ داده بودن دوباره

دوستان کاراکتر GTA Online م رو نمیتونم تغییر بدن استایلش رو مخمه :D
اگه میشه از کجا باید برم

قیافه ایناش رو ؟ نمیدونم میشه یانه
اما لباس اینا رو از مغازه های میشه خرید !!! خیلی لباسهای مختلف دارن D:

اقا کسی در مورد این مشکل ماراه حلی نداره؟
منظورم ریست شدن تنظیماته( صفحه قبل)
مثل حالتی میشه که برا اولین بار میخواین بازی رو اجرا کنید( بعد نصب دیتا) ازم میخواد نور صفحه رو تنظیم کنم، و وقتی میرم تو بازی کلیه تنظیمات ستینگ ریست میشه مثل روز اول!!!!! درصورتی که اتوسیو فعاله!!

باگه بازیا ! باید توی پچه ها حلش کنن . فقط شما نیستی ! ماله منم هرزگاهی میپره subtitle اش ! البته توی نت سرچ کن هستن کسایی که این مشکل رو دارن !

دوستان من یه مشکلی دارم هر وقت gta رو آپدیت میکنم باز فرداش ازم میخواد که آپدیت کنم بازی رو تا حالا 3/4 بار آپدیت کردuiltم اما هر روز باز از 70% آپدیت شروع میکنه مشکل از کجاست یادم سال قبل رو 360 هم هی آپدیتش میپرید ... کسی از دوستان هست که مشکل من رو داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rebuild Database امتحان کن !

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ممنون ارمان،
حالا یک چیزه دیگم اضافه شده!!! زمانی که بازی لود میشه میاد رو کاراکتر دوباره اتوملتیک وار میپره دو باره شروع میکنه به لود کردن بازی منتها میره از اول استورش!!!!!!!!
مثل اینکه بخوای از اول دوباره بریش!!!!!
اینهمه اپدیتهای حجیم، چرا این باگها رو رفه نمیکنن؟؟؟!!!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ميگم آقا رمز هاي GTA قبلي رو اين كار ميده؟؟كسي اگه دارش بده؟!
InvincibilityRIGHT, X, RIGHT, LEFT, RIGHT, R1, RIGHT, LEFT, X, TRIANGLE
Max Health and ArmorCIRCLE, L1, TRIANGLE, R2, X, SQUARE, CIRCLE, RIGHT, SQUARE, L1, L1, L1
Give Weapons(Ammo, Weapons*)TRIANGLE, R2, LEFT, L1, X, RIGHT, TRIANGLE, DOWN, SQUARE, L1, L1, L1
Super JumpLEFT, LEFT, TRIANGLE, TRIANGLE, RIGHT, RIGHT, LEFT, RIGHT, SQUARE, R1, R2
Moon GravityLEFT, LEFT, L1, R1, L1, RIGHT, LEFT, L1, LEFT
Raise Wanted LevelR1, R1, CIRCLE, R2, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT
Lower Wanted LevelR1, R1, CIRCLE, R2, RIGHT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LEFT
Fast RunTRIANGLE, LEFT, RIGHT, RIGHT, L2, L1, SQUARE
Fast SwimLEFT, LEFT, L1, RIGHT, RIGHT, R2, LEFT, L2, RIGHT
Recharge AbilityX, X, SQUARE, R1, L1, X, RIGHT, LEFT, X
Give ParachuteLEFT, RIGHT, L1, L2, R1, R2, R2, LEFT, LEFT, RIGHT, L1
SkyfallL1, L2, R1, R2, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, L1, L2, R1, R2, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT
Explosive Melee AttacksRIGHT, LEFT, X, TRIANGLE, R1, CIRCLE, CIRCLE, CIRCLE, L2
Bang Bang (Explosive Bullets)RIGHT, SQUARE, X, LEFT, R1, R2, LEFT, RIGHT, RIGHT, L1, L1, L1
Flaming BulletsL1, R1, SQUARE, R1, LEFT, R2, R1, LEFT, SQUARE, RIGHT, L1, L1
Slow Motion AimSQUARE, L2, R1, TRIANGLE, LEFT, SQUARE, L2, RIGHT, X
Drunk ModeTRIANGLE, RIGHT, RIGHT, LEFT, RIGHT, SQUARE, CIRCLE, LEFT
Change WeatherR2, X, L1, L1, L2, L2, L2, SQUARE
Slidey CarsTRIANGLE, R1, R1, LEFT, R1, L1, R2, L1
Slow MotionTRIANGLE, LEFT, RIGHT, RIGHT, SQUARE, R2, R1
SpawnBuzzard AttackHelicopterCIRCLE, CIRCLE, L1, CIRCLE, CIRCLE, CIRCLE, L1, L2, R1, TRIANGLE, CIRCLE, TRIANGLE
Spawn CometR1, CIRCLE, R2, RIGHT, L1, L2, X, X, SQUARE, R1
Spawn SanchezCIRCLE, X, L1, CIRCLE, CIRCLE, L1, CIRCLE, R1, R2, L2, L1, L1
SpawnTrashmasterCIRCLE, R1, CIRCLE, R1, LEFT, LEFT, R1, L1, CIRCLE, RIGHT
Spawn LimoR2, RIGHT, L2, LEFT, LEFT, R1, L1, CIRCLE, RIGHT
Spawn Stunt PlaneCIRCLE, RIGHT, L1, L2, LEFT, R1, L1, L1, LEFT, LEFT, X, TRIANGLE
Spawn CaddyCIRCLE, L1, LEFT, R1, L2, X, R1, L1, CIRCLE, X
Spawn Rapid GTR2, L1, CIRCLE, RIGHT, L1, R1, RIGHT, LEFT, CIRCLE, R2
Spawn DusterRIGHT, LEFT, R1, R1, R1, LEFT, TRIANGLE, TRIANGLE, X, CIRCLE, L1, L1
Spawn PCJ-600MotorcycleR1, RIGHT, LEFT, RIGHT, R2, LEFT, RIGHT, SQUARE, RIGHT, L2, L1, L1
SpawnBMXLEFT, LEFT, RIGHT, RIGHT, LEFT, RIGHT, SQUARE, CIRCLE, TRIANGLE, R1, R2

درود
میشه از کد پول یه نفر دیگه روی بازی خودم استفاده کنم؟
باید هر دو بازی هم ریجن باشن؟
ریجن بازی و اکانت باید یکی باشه .

ممنون ارمان،
حالا یک چیزه دیگم اضافه شده!!! زمانی که بازی لود میشه میاد رو کاراکتر دوباره اتوملتیک وار میپره دو باره شروع میکنه به لود کردن بازی منتها میره از اول استورش!!!!!!!!
وای ! این دیگه خیلی روی اعصابه ....
بعضی موقها اپدیت ها رو میدن در جهت برطرف کردن مشکل اما بدتر مشکلات اضافه هم میشه D:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اگه اهل تروفی گرفتن نیستیدو کژوالید :d رمز بزنید اینترنتو آف کنید . روی سینگل مشکلی بوجود نمیاد . اینترنتم آن باشه مشکلی نداره فقط بای تروفی .

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
همه جی تی ای رو بخاطر رمز هاش میشناسن اما خوب تروفی هم جای خودش رو داره و میخوان تروفی بگیرن که این ها تداخل داره پیشنهاد میکنم اول همه تروفی هارو بگیرید چون لذتش بالا هست و سرگرمتون میکنه .

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
372
دوستان گرافیک آنلاین همون گرافیک و کیفیت آفلاین هست با این تفاوت که فقط گرافیک کاراکتر ها رو پایین میارن،ولی گرافیک محیط هیچ فرقی نمی کنه.ولی خب انتظار میره که توی این نسل 8 گرافیک multiplayer بازی ها با singleplayer شون یکی باشه.

al.zare2000

کاربر سایت
Sep 28, 2014
81
نام
Ali Zare
دوستان کاراکتر GTA Online م رو نمیتونم تغییر بدن استایلش رو مخمه :D
اگه میشه از کجا باید برم

برا من یه بار وسط لود آنلاین رفتم ستینگ پی اس۴ دوباره کانکت شدم به نت که دی ان اسمو عوض کنم بعد که کانکت کردم اومدم تو جی تی ای alert داده بود که میخوای ادیت کنی کاراکترتو؟ گف یه بار میشه فقط
منم یه ذره حالت صورتشو عوض کردم :d
برای دوستمم اومدش ادیت کاراکتر
ولی زیاد مهم نیس چون لباس و مو و ریش و ابرو و اینارو همرو میشه عوض کرد تو خود بازی

ممنون ارمان،

برای منم یه بار اینطوزی شد
بازی pause بود یهو رف لودینگ بعد اول استوری اومد

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
من واقعا رو کاراکترم کار کردم و طوری هست که اگر کسی قصد کشتن و یا له کردن من با ماشین رو داشته باشه از کارش منصرف میشه چون کلی امکانات و پول دارم و بدون شک گیرش میارم و میکشمش .

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
توی قسمت انلاین خیلی سردرگم شدم...الان خونه و اینا چجوری باید گرفت؟

الان لول من7 ه...توی نقشه هم یه سری فروشگاه و اکتیویتی های ابی رنگ مثل tdm-capture-race-mission هستش...بجز این نوع ماموریت ها اصولا چه کارای دیگه ای میشه کرد؟

اون پول هایی که داری و توو بانک نیست رو چجوری میشه به حسابت بریزی؟

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
توی قسمت انلاین خیلی سردرگم شدم...الان خونه و اینا چجوری باید گرفت؟

الان لول من7 ه...توی نقشه هم یه سری فروشگاه و اکتیویتی های ابی رنگ مثل tdm-capture-race-mission هستش...بجز این نوع ماموریت ها اصولا چه کارای دیگه ای میشه کرد؟

اون پول هایی که داری و توو بانک نیست رو چجوری میشه به حسابت بریزی؟

خونه رو هروقت پول داشتی تو نقشه خونه های قابل خریدن مشخص هستن میری جلوی تابلو Sale خونه و میخریش البته میتونی از طریق موبایلت بری تو اینترنت و اونجا بری به سایت مسکن و خونه های قابل فروش با قیمت رو ببینی هرکحدومو خواستی برات داخل نقشه مشخص میکنه میری میخریش
ماموریت های بازی زیاده مثلا ده ها نوع ددمچ هست اینطور نیست که یکی بری فکر کنی فقط یه ددمچ تو بازی هست چس از این نظر تنوع کار زیاده دیگه اینهمه ماموریت گذاشتن جز اینکا کاری نمیشه بکنی چون همینا صد ها ماموریت هستن اما میتونی تو شهر از مغازه ها دزدی کنی ، ماشین حمل پول بدزدی ، برای سیمیون ماشین بدزدی و ... که تصادفی هستن اینا یهو تو نقشه مشخص میشن
برای انتقال چول به بانک یا میتونی بری دم دستگاه های ATM که تو پمپ بنزینا ، استریپ کلاب و ... هستن یا گوشی رو برداری بری تو اینترنت ، بری تو تب Money که اون بالا هستش و بعدش بری Maze Bank اونجا میتونی انتقال بدی به بانک پولاتو که شدیدا پیشنهاد میشه به چند دلیل ، اول اینکه ماشین ، خونه و هرچی بخوای بخری معمولا نیازه که پولت تو بانک باشه ، دوم اینکه وقتی بازیکنا میزنن میکشنت مقداری از چول میفته تو خیابون که اگه تو بانک بزاری اینطور نمیشه و ...

M

!_Meshki_!

هویجوری :D
d198f3f76cc82482feb447bc8b21a8a1.jpg
33aeaa6ea3323de37b09ce451eb684dd.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر