Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

hanhyejin

کاربر سایت
May 9, 2012
51
من دیروز بازی رو گرفتم گذاشتم اپدیت شد و بعد بازی رو شروع کردم. حالا وقتی می خوام به بخش انلاینش برم میگه سرور ها در دسترس نیست! اینتر نت من ADSL مخابرات هستش. در عوض با اینترنت ایرانسل که وصل شدم تونستم برم تو انلاینش و شخصیتم رو ساختم. نمی دونم مشکل از کجاست!؟ با اینترنت ایرانسل که نمیشه بازی کرد.اه کسی می دونه مشکل چیه به ما هم بگه.

ahh1373

کاربر سایت
May 26, 2013
25
نام
AmirHossein
نگاه کن.
موقعی که میخوای سیو کنی یه اسلات جدید درست کن.
یه New Save.
نه روی قبلی!
حالا وقتی سیو جدیدو ساختی برو بازی رو از اول شروع کن!
بده برادرت تا یه جایی بازی کنه که پروسه ی سیوینگ آنلاک بشه!
بعد روی اون اسلات سیوی که باز کردی بازی رو ذخیره کنه...
هروقت می خواستی به سیو خودت منتقل بشی منو رو بیار برو روی Game.
و در نهایت لود گیم...
اونجا می تونی تعداد سیو هاتو ببینی.
کار دیگه هم ساخت پروفایله که راحت تره...
داداش دمت گرم اوکی شد.
داستانه ساختن پروفایل رو میدونستم اما نمیخواستم بسازم.
ولی همونجوری که گفتی بازی رو از اول شروع کردم وموقع سیو کردن ، اتو سیو رو خاموش کردم که ازم پرسید میخواین رو اسلات جدید سیو شه ؟ منم اوکی کردم ;)

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
داداش دمت گرم اوکی شد.داستانه ساختن پروفایل رو میدونستم اما نمیخواستم بسازم.ولی همونجوری که گفتی بازی رو از اول شروع کردم وموقع سیو کردن ، اتو سیو رو خاموش کردم که ازم پرسید میخواین رو اسلات جدید سیو شه ؟ منم اوکی کردم ;)
وظیفه است! :)

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان این حجم اپدیتاش چقدر حجیمه!!!
الان من اپدیت 1.4 دارم دان میکنم اینم 1.14 گیگه!!!!
کسی خبر داره چرا اپدیتاش اینجوریه؟؟؟
من ورژن 1.1،1.2 1.3 رو که قبلا دان کردم هم همین بوده!

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین

داداش شما رو فک کنم اگه آپدیت های بتلو ببینی در جا از هوش بری! :D

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa

بچه ها یه آپدیت اومده ولی از وسطاش شروع میکنه به دانلود مال شما هم همینجوری آپدیت شد؟

آپدیت ها فقط بخشی از آپدیت قبلی رو تغییر میدن و بخشی از اونها در آپدیت قبلی هست حالا ممکنه از 40درصد شروع بشه ممکنه از 80 درصد یا ... شروع بشه و این بستگی داره که چه مقدار از فایلهای مورد نیار در آپدیت قبلی موجود بوده ، آپدیت از 0 شروع نمیشه که در این مورد ظاهرا به فکر بر و بکس ایران هم بودن با این سرعت نت بینظیرمون :d

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
آپدیت ها فقط بخشی از آپدیت قبلی رو تغییر میدن و بخشی از اونها در آپدیت قبلی هست حالا ممکنه از 40درصد شروع بشه ممکنه از 80 درصد یا ... شروع بشه و این بستگی داره که چه مقدار از فایلهای مورد نیار در آپدیت قبلی موجود بوده ، آپدیت از 0 شروع نمیشه که در این مورد ظاهرا به فکر بر و بکس ایران هم بودن با این سرعت نت بینظیرمون :d

خدا کنه توو این آپدیت مشکل آنلاین شدن حل شه دیگه !!!#:-s

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من اپدیت کردم دیگه تو بازی نمیره و این ارور رو میده ( CE-34224-5 cannot start application )
یه حسی میگفت اپدیت نکنم ها ...
Step 1: Back up your saved data using a USB device or PS+ online storage.

Step 2: Initialize your PS4. Go to [Settings] > [Initialization] > [Initialize PS4]

Step 3: After the initialization, restore your saved data.

Step 4: If the error occurs again there may be an issue with the PS4′s hard drive (HDD). If you have previously changed the HDD, use the other HDD. If not, please visit Sony contact page to contact SCEA for additional technical support.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستانی که با آنلاین مشکل دارید پیش پا افتادس ولی ممکنه بعضیا ندونن ، وقتی بازی رو ران میکنید داخل لودینگ نوشته مربع رو بزنید برای لود آنلاین از اون طریق آنلاین نشید بزارید استوری لود شه بعدش از طریق منوی انتخاب کرکتر کرکتر آنلاین رو سویچ کنید ببینید اوکی میشه یا نه ، من خودم هنوزم موفق نشدم از طریق لودینگ آنلاینو لود کنم اما از طریق سویچ کرکتر به راحتی لود میشه برام گفتم ارایع بدم شاید مشکل کسی حل شد

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
دوستانی که با آنلاین مشکل دارید پیش پا افتادس ولی ممکنه بعضیا ندونن ، وقتی بازی رو ران میکنید داخل لودینگ نوشته مربع رو بزنید برای لود آنلاین از اون طریق آنلاین نشید بزارید استوری لود شه بعدش از طریق منوی انتخاب کرکتر کرکتر آنلاین رو سویچ کنید ببینید اوکی میشه یا نه ، من خودم هنوزم موفق نشدم از طریق لودینگ آنلاینو لود کنم اما از طریق سویچ کرکتر به راحتی لود میشه برام گفتم ارایع بدم شاید مشکل کسی حل شد

من این روش هم امتحان کردم ، کاراکتر رو ساختم تموم شد ، موقع لودینگ دوباره همون اررور کذایی رو داد !

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
داداش شما رو فک کنم اگه آپدیت های بتلو ببینی در جا از هوش بری! :D

مال گرنتوریسمو هم وحشتناکه!!! 5 گیگ 4 گیگ و....
دوستان من یک مشکل دارم، بعضی وقتها که میرم تو بازی، یکسری تنظیمات برمیگرده به حالت اول! یعنی مثلا مجدد ازم میخواد نور صفحه رو تنظیم کنم، تمام اون تنظیمات: مثل کم و زیاد کردن صدا و....همه ریست میشه، چکار کنم این اتفاق نیوفته؟؟؟
ایتم بگم auto save هم on هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر