Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

cna_irani

کاربر سایت
Oct 8, 2014
15
دوستان من این هفته می خوام این بازی رو تهیه کنم ، یه سوال دارم از بچه هایی که این بازی رو دارن
من منزل مشکل اینترنت دارم و نمی تونم به اینترنت وصل کنم کنسولم رو
آیا می شه به صورت کاملاً آفلاین بازی کرد و یا اینکه نیاز به اینترنت داره و یا نیازمند پچ برای اجرای بازی هستش
ممنون می شم جوابم رو بدید

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
این روشی که برای پول در آوردن است که فرانکلین میره زیر آب و کیف رو بر می داره و وقتی سوییچ کردیم روی مایکل دوباره سوییچ کنیم روی فرانکلین دوباره پول رو بر می داره هر بار 25000 تا. این روش بن می کنه؟
الان فیلمش رو توی یو*ت*و*ب دیدم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این روشی که برای پول در آوردن است که فرانکلین میره زیر آب و کیف رو بر می داره و وقتی سوییچ کردیم روی مایکل دوباره سوییچ کنیم روی فرانکلین دوباره پول رو بر می داره هر بار 25000 تا. این روش بن می کنه؟
الان فیلمش رو توی یو*ت*و*ب دیدم.
فک نکنم ×_× سینگل که بن نمیکنن ×_×

بچه ها انلاین این بازی هم مورد داره توش؟:d:">
میتونی به کلاب مربوطه روجع نکنی و پسره خوبی باشی b-)

دوستان من این هفته می خوام این بازی رو تهیه کنم ، یه سوال دارم از بچه هایی که این بازی رو دارن
من منزل مشکل اینترنت دارم و نمی تونم به اینترنت وصل کنم کنسولم رو
آیا می شه به صورت کاملاً آفلاین بازی کرد و یا اینکه نیاز به اینترنت داره و یا نیازمند پچ برای اجرای بازی هستش
ممنون می شم جوابم رو بدید
مشکلی نداره
R* توصیه کرده Day1Patch نصب باشه در هر حال !

M

!_Meshki_!

fa969587abe7283c09eaecc7f7f235a7.jpg

ec9c736fc824b18617e83e68c80757d0.jpg

:-"

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
367
دوستان بیچاره شدم رفت .من یک کاراکتر درست کرده بود.ولی نمی دونم چرا مشکل داشت اصلا هیچی missionn نمی داد.ولی من اون کد داخل جعبه بازی رو زدم و باهاش با این کاراکتر خونه خریدم.ولی امروز یه کاراکتر جدید ساختم که مشکلش حل شد و قبلی رک پاک کردم.متاسفانه خونه به این کاراکتر جدید منتقل نشد .تمام پولم از بین رفت .چیکار کنم دوستان ؟ کمکککککککک!

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
اقا چندتا روش درست درمون برای پول در اوردن تو بازی رو میشه بگید ؟ تو نسخه ps3 میرفتم از مغازه دزدی میکردم هر صندوقی 100 یا200 دلار میداد ولی الان میرم دزدی فوق فوقش85 دلار تو هر صندق باشه!:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان بیچاره شدم رفت .من یک کاراکتر درست کرده بود.ولی نمی دونم چرا مشکل داشت اصلا هیچی missionn نمی داد.ولی من اون کد داخل جعبه بازی رو زدم و باهاش با این کاراکتر خونه خریدم.ولی امروز یه کاراکتر جدید ساختم که مشکلش حل شد و قبلی رک پاک کردم.متاسفانه خونه به این کاراکتر جدید منتقل نشد .تمام پولم از بین رفت .چیکار کنم دوستان ؟ کمکککککککک!
فک کنم زمان ترنسفر و ساخت هم گفت که پول فقط یک بار ترنسفر و قابل استفاده میشه و اینطوری نیست که با هر شخصیت 500 تا بیاد . کلا که فک کنم رفت
کلا امکانات شخصیتها قابل ترنسفر نیست
یادت باشه انلاین هنگامه لانچ همیشه مشکل داره ... وایسا پچ بیاد و 1 هفته ای بگذره
بد نیست با R* تماس بگیری شاید راه حلی بود
در مورد پول هم از بین میره. امتحان کن dlc رو دانلود کردی دیگه ؟ یه شخصیت دیگه بساز .... ولی پاک نکن چیزی رو

- - -ویرایش - - -

اقا چندتا روش درست درمون برای پول در اوردن تو بازی رو میشه بگید ؟ تو نسخه ps3 میرفتم از مغازه دزدی میکردم هر صندوقی 100 یا200 دلار میداد ولی الان میرم دزدی فوق فوقش85 دلار تو هر صندق باشه!:|
خرید و فروش سهام از همه بهتره
قسمت مراحل lester assassination راحت میشه کلی پول جور کرد
تا اخره بازی هم پول دار میشی کلا !

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
فک کنم زمان ترنسفر و ساخت هم گفت که پول فقط یک بار ترنسفر و قابل استفاده میشه و اینطوری نیست که با هر شخصیت 500 تا بیاد . کلا که فک کنم رفت
کلا امکانات شخصیتها قابل ترنسفر نیست
یادت باشه انلاین هنگامه لانچ همیشه مشکل داره ... وایسا پچ بیاد و 1 هفته ای بگذره
بد نیست با R* تماس بگیری شاید راه حلی بود
در مورد پول هم از بین میره. امتحان کن dlc رو دانلود کردی دیگه ؟ یه شخصیت دیگه بساز .... ولی پاک نکن چیزی رو

- - -ویرایش - - -

خرید و فروش سهام از همه بهتره
قسمت مراحل lester assassination راحت میشه کلی پول جور کرد
تا اخره بازی هم پول دار میشی کلا !

راهی نیست بشه از طریق دزدی کلی پول به جیب زد؟:d

خرید فروش سهام رو اصلا بلد نیستم اخه ..:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر