Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
تو یکی از ماموریت های تروور هستم. یکی از علامت سوال ها که میره شمال شهر با Josh صحبت میکنه بعدش هم یه مسیج بهش میده و یه راهنمایی میکنه و میگه باید بری نت. بعد تو نت نقشه بازی نمایش داده میشه + یه سری خونه که میتونی مارکشون کنی. بعد هر خونه ای که خواستی رو انتخاب میکنی و بعد که وارد اون محل و اون خونه شدی دیگه نمدیونم باید چیکار کنم! این مراحل رو باید چجوری رفت؟ بعد خونه خرید؟ چیکارش باید کرد؟ کنار در خونه یه شماره هم هست که زنگ میزنم اتفاقی نمیوفته!

پیش اون خونه ها یسری تابلو هست(فکر کنم بنفش رنگ!)باید بزنی بندازیشون.

با تفنگ باید تابلو ها رو بزنم دیگه ؟

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
دوستان کمک،من بازیرو نگه داشتم این موقع ها بازی کنم ی جا گیر کردم!!!
تقریبا آخرام،یکی از ماموریتهای فرانکلین که رو نقشه با یه Dو علامت سوال بقلشه،میرم یه برجه میرم پیشش میگه برو بالاش با هلیکوپتر میرم بالاش ولی خبر نیست؟؟؟
بعد میری استریپ کلوپ همه با لستر جمعن یه نقشه میکشن و یه سری چیز انتخاب میکنیم،بعد با داش ترور یه ون میدزدیمو میزاریم زیر پل ولی بعدش ماموریتی نمیاد؟؟؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان کمک،من بازیرو نگه داشتم این موقع ها بازی کنم ی جا گیر کردم!!!
تقریبا آخرام،یکی از ماموریتهای فرانکلین که رو نقشه با یه Dو علامت سوال بقلشه،میرم یه برجه میرم پیشش میگه برو بالاش با هلیکوپتر میرم بالاش ولی خبر نیست؟؟؟
بعد میری استریپ کلوپ همه با لستر جمعن یه نقشه میکشن و یه سری چیز انتخاب میکنیم،بعد با داش ترور یه ون میدزدیمو میزاریم زیر پل ولی بعدش ماموریتی نمیاد؟؟؟

ماشین فرار دوست من ماشین فرار
باید یه ماشین چهار در رو در یه نقطه خارج از جاده پارک کنید بعد با مایکل تماس بگیرید
یادت باشه این ماشین نباید ماشین خودت باشه

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
باید یه ماشین چهار در رو در یه نقطه خارج از جاده پارک کنید بعد با مایکل تماس بگیرید
مرسی،اون فرانکلینه که گفتم چجوریه؟؟؟؟

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
دوستان آپدیت جدید TU 8 ، GTA V 1.07 انگار 4 روز پیش منتشر شده اما من تازه متوجه شدم :(
کسی این آپیدتو ریخته؟ من تازه میخوام دانلود کنم :) ( 64.62 مگابایته ) انقدر آپدیت بازی های مختلف رو ریتم دیگه فلشم جا نداره :d یکی در نظرات نوشته که آپدیت 1.07 شامل موارد زیره: :bighug:

دانلود

Grand Theft Auto V 1.07 Patch Notes
• Players are now able to sell vehicles that they have purchased from websites.
• Fixed an issue where a character’s tattoos would disappear when encountering cutscenes.
• Corrected an issue where players could make their vehicles and passengers invisible.
• Sticky Bombs can no longer be thrown during the countdown for the starts of GTA Races.
• Resolved issues where players were having problems accessing their accounts.
• Corrected issues with Bounties.
• Fixed an issue where players were charged full price for ammo for Grenade Launchers even if they were only buying one Grenade.
• Fixed an issue where Grenades could be filled up to maximum during UGC GTA Races.
• Team Balancing has been improved, friends and Crew members are now grouped together and Rank is taken into consideration.
• Fixed an issue where if a player has banked all of their cash, they were only charged minimal amounts for dying.
• The Karin Futo can now be recovered normally after being impounded.
• Fixed an exploit where players were able to clone Tanks.
• Fixed an issue where players in the Bad Sport lobbies were seeing their time left in the lobby as “00d00h00m left”.
• Respawning has been improved to reduce the chance of repeatedly spawning in the same location.
• Cash rewards have been adjusted in Races, Deathmatches, and Parachuting to allow increases in pay-outs.
• There is now a 25% RP bonus at the end of Deathmatches, Missions, CTF, LTS, Survival, player kills, and AI kills when playing in Free Aim. This gives extra credit for completing actions with more skill.
• Until a Race has been verified, players cannot earn RP in UGC Races.
• Added a new feature to allow easier Personal Vehicle retrieval from the Impound Lot. This has a cost of $250.
• Reduced the chance of being noticed by the Cops in stolen vehicles.
• Impromptu Races can no longer be launched when in a CTF or LTS.
• Holdup Shopkeepers now have access to Ammu-Nation. You have been warned.
• Due to changes in Deathmatches (Weapon Locking), some objectives will no longer appear in this specific type of match.
• Weapon rewards (e.g. Shotgun in cop car) are blocked during weapon locked Deathmatches.
• During Weapon Locked Deathmatches, Ammo Drops will not contain Molotovs.
• Players who do not participate during Survivals can now be flagged as such by other players in the group and removed from the Survival.
• New icons added for differing types of personal vehicle.
• New awards added for the Creators.
• Players are given 1RP for every ‘like’ they receive for their creations in the Creators.
• Leaderboard functionality has been removed for any non-Rockstar content, i.e. no access to Social Club leaderboards in corona/end of mission, no best laps/personal bests, matched Crew for Head to Head etcetera.
• Passive Mode is now free ($0) to allow players more options when playing with friends.
• Three new public Playlists created for various group sizes, two new Capture-only Playlists, and updates to current themed Playlists with relevant Capture missions.
• A new option has been added to allow players to fill all of their weapons with ammo in Job Coronas. This is a one-off payment costing $20,000. The ability to fill each weapon individually remains.

جریان این آپدیت Internet Explorer TU 6 چیه؟ :d

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
داداش این جواب نداد میگه ایمیلاتو چک کن که تو اون ایمیل یه سری لوکیشن نشون داده که نمیدونم چیکار کنم:((

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
داداش این جواب نداد میگه ایمیلاتو چک کن که تو اون ایمیل یه سری لوکیشن نشون داده که نمیدونم چیکار کنم:((

آها اون مرحله رو میگی
باید چند تا ماشین رو از اون نقطه که نشون داده بدزدی
یا اینکه بری از سایت ماشین رو بخری dodge چلنجر:D

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
آها اون مرحله رو میگی
باید چند تا ماشین رو از اون نقطه که نشون داده بدزدی
یا اینکه بری از سایت ماشین رو بخری dodge چلنجر:D
میشه یکم دقیقتر توضیح بدی که چه ماشینی رو بدزدیم،چنتا بدزدیم،بعد دزدی چیکارکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
میشه یکم دقیقتر توضیح بدی که چه ماشینی رو بدزدیم،چنتا بدزدیم،بعد دزدی چیکارکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون ماشینی کهشبیه داج چلنجر هست رو باید 4 تا بدزدی تو جایی که برات ایمیل کرده هست
بعد از پیدا کردن هم باید ببری و ارتقاش بدی تا برای دزدی حاضر بشه

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116

با مایکل ایملیت رو نگاه کن، دقت کنی می بینی ایمیل از سه قسمت تشکیل شده، هر قسمتو با نقشه ی اصلی بازی مچ کن و اونجا علامت بذار و ماشین رو پیدا می کنی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر