Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
من اجراش کردم چه اروری میده؟ اولش باید اکانتتو با گیمر تگت کانکت کنی
تو صفحه قبل گفتم. می خوام اجرا کنم میگه: Unfortunately, iFruit has stopped working.
ضمنا من به لایو دسترسی ندارم الان، به جز این اصلا نمیشه؟
مشکلم حل شد برای بار اول که میخوای وارد برنامه بشی از چیلترشکن استفاده کردم اجرا شد!
میشه بیشتر توضح بدین دوست عزیز؟ دقیقا کجا استفاده کنم چیزشکن رو؟!

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
دوستان قضیه این دایره های سبز رنگ که بعضی اوقات تو نقشه در حالت انلاین هست چیه مثلا تو یکیش نزدیک سد بود چند نفری کشتم اما اتفاقی نیفتاد ؟؟؟؟هیچ چیز خاصی اونجا نبود
تو اون قسمت ها باید چیزی که مد نظر بازی هست رو پیدا کنی. بعد بهت یه مأموریت می ده. مثلاً با فرانکلین یه قسمت هست که باید یه ماشین اوراقی رو پیدا کنی، بعد یه راهی پیدا کنی تا ماشین رو به Lester برسونی.

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
تو صفحه قبل گفتم. می خوام اجرا کنم میگه: Unfortunately, iFruit has stopped working.
ضمنا من به لایو دسترسی ندارم الان، به جز این اصلا نمیشه؟

میشه بیشتر توضح بدین دوست عزیز؟ دقیقا کجا استفاده کنم چیزشکن رو؟!

ارور stopped working بیشتر برمیگرده به مدل گوشی و ورژن اندروید و رامی که استفاده میکنین ... من خودم روی اندروید 4.2.2 اجراش کردم....
اگه دسترسی به لایو ندارین که پس این برنامه زیاد کارایی نداره براتون چون وقتی توش تغییر میدین بعد به لایو وصل میشین تغییراتو میبینین

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان قضیه این دایره های سبز رنگ که بعضی اوقات تو نقشه در حالت انلاین هست چیه مثلا تو یکیش نزدیک سد بود چند نفری کشتم اما اتفاقی نیفتاد ؟؟؟؟هیچ چیز خاصی اونجا نبود​

تو اون قسمت ها باید چیزی که مد نظر بازی هست رو پیدا کنی. بعد بهت یه مأموریت می ده. مثلاً با فرانکلین یه قسمت هست که باید یه ماشین اوراقی رو پیدا کنی، بعد یه راهی پیدا کنی تا ماشین رو به Lester برسونی.

تو استوری اینطوریه اما تو انلاین نمیدونم برای چی اون دایره سبز میده چون اصلا ماموریتی تو اون قسمت نداره

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام اقا من نمیدونستم که مراحل لستر رو نباید برم الان تقریبا 40 تا مرحله رفتم کلا چیکار کنم پول دربیارم نیاز مبرم به پول دارم برای خرید سینما و ملک کلا یه راهی پیش پام بزارین

بچه ها اون مرحله که با مایکل یه نفرو کتک میزنیم بعد سوار هلی کوپتر میشیم بعد یه جت میکنه دنبالم با موشک میزنتم چیکار باید بکنم؟

Last edited by a moderator:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوستان قضیه این دایره های سبز رنگ که بعضی اوقات تو نقشه در حالت انلاین هست چیه مثلا تو یکیش نزدیک سد بود چند نفری کشتم اما اتفاقی نیفتاد ؟؟؟؟هیچ چیز خاصی اونجا نبود​

توی اون دایره ها یه جعبه هست بعد از این که اون چند نفرو کشتی جعبه رو بشکن و وسیله های داخلش بردار

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال خواهشا جواب بدید لازم دارم ماشین فرانکلین چیه ؟ سفیده که اول بازی می گیره
آرمش مشخص نیست

کدوم ماشین ؟
اگه ماشین شخصیشو میگیbravodo bufallo هست
اگه اون میاشینی که با لامار میدزدن میگی اسمش carbio 9f هست

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
توی اون دایره ها یه جعبه هست بعد از این که اون چند نفرو کشتی جعبه رو بشکن و وسیله های داخلش بردار

- - -ویرایش - - -

کدوم ماشین ؟
اگه ماشین شخصیشو میگیbravodo bufallo هست
اگه اون میاشینی که با لامار میدزدن میگی اسمش carbio 9f هست

اونیکه همیشه تو پارکینگش هست bravodo bufallo ؟ ؟ اونو میگم

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
دوستان لباس قواصي رو از كجا بايد بدست اورد
سوار قایق یا زیر دریایی شو ، وقتی ازشون پیاده شی خودش میپوشه.

- - -ویرایش - - -

اونیکه همیشه تو پارکینگش هست bravodo bufallo ؟ ؟ اونو میگم
http://media.gtanet.com/images/7081.jpg
اینو میگی دیگه ؟
اگه آره bravodo bufallo

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
دوستان من اینجا گیر کردم لطفا یکی راهنمایی کنه
gauntles are required befor attempting the heist
check your email for locations

با مایکل میرم میرم این پیغام رو میده

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان من اینجا گیر کردم لطفا یکی راهنمایی کنه
gauntles are required befor attempting the heist
check your email for locations

با مایکل میرم میرم این پیغام رو میده

خوب دوست عزیز یکم توضیح بده مال کدوم مرحله از بازیه تا ما هم بفهمیم دیگه

By Tapatalk

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام اقا من نمیدونستم که مراحل لستر رو نباید برم الان تقریبا 40 تا مرحله رفتم کلا چیکار کنم پول دربیارم نیاز مبرم به پول دارم برای خرید سینما و ملک کلا یه راهی پیش پام بزارین

بچه ها اون مرحله که با مایکل یه نفرو کتک میزنیم بعد سوار هلی کوپتر میشیم بعد یه جت میکنه دنبالم با موشک میزنتم چیکار باید بکنم؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
دیگه نمیتونی پول زیادی (در حد چند میلیارد در بیاری)
ولی میتونی با سرمایه گذاری روی یه شرکت و صدمه زدن به دارایی های شرکت رغیب سود کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر