Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام اقا تازه من 20درصد بازیو رفتم مقدار خیلی کمی مبتدی هستم خواهشا بگین چطوری میتونم پولمو زیاد کنم؟ که راحت بتونم هرچی خواستم بخرم راه های اسونی بگین خدا خیریتون بده

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اقا تو مرحله ي اخر گزينه ي سوم يعني چي؟بعد من يه كزينه اي رو انتخاب كردم چه جوري ميتونم عوضش كنم؟

شما اگه یه پایان بازی رو انتخاب کرده باشین فقط میتونید دو پایان دیگه رو هم ببینید ولی در بازی تاثیر نخواهد داشت
اگه میخوای که تاثیر داشته باشه از قبل از اون انتخاب سیو داشته باشی

By Tapatalk

سلام اقا تازه من 20درصد بازیو رفتم مقدار خیلی کمی مبتدی هستم خواهشا بگین چطوری میتونم پولمو زیاد کنم؟ که راحت بتونم هرچی خواستم بخرم راه های اسونی بگین خدا خیریتون بده

ماموریت های اصلی بازی رو تموم کن تا 39 میلیون بهت پول بده بعو میتونی با ماموریت های لستر اون رو حد اقل 5 برابر کنی پس ماموریت های لستر رو بزار برای آخر بازی

By Tapatalk

Last edited by a moderator:

Play

کاربر سایت
Jul 23, 2011
43
سلام
کسی میدونه باید چطوری از ماشین پیاده شد تا ماشین خاموش نشه؟ من خوشم نمیاد وقتی از ماشین پیاده میشم ماشینم خاموش شه

just gta v

کاربر سایت
Sep 23, 2013
67
شما اگه یه پایان بازی رو انتخاب کرده باشین فقط میتونید دو پایان دیگه رو هم ببینید ولی در بازی تاثیر نخواهد داشت
اگه میخوای که تاثیر داشته باشه از قبل از اون انتخاب سیو داشته باشی

By Tapatalk
ميتونم ماموريت قبلي رو لود كنم بعد از اونجا برم؟

اقا يه تاپيك بود كه راهنمايي صد در صد كردن بازي بود ميشه يكي لينكشو بزاره؟

Last edited by a moderator:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
دوستان خواستم ببینم میشه تایتل آپدیتا رو بدون ریختن رو هارد اصلی دستگاه استفاده کرد چون من دستگام آرکیده .میشه باریختن تایتل آپدیتا رو فلش از اونا استفاده کرد؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
خوب بالاخره بازی رو گرفتم با کلی زمان نصب و...
بازی اولش مه عالی شروع شد
حالا یک سوال بازی بازی چقدر طول میکشه تموم شه؟

Sent from Reza's iPhone

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر