Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
بالاخره بعد از دوماه بازدید کننده ها به 4 نفر رسیدن. باشد اون موقع که تاپیک هم بره اون پایین پایینا. پیر شدیم :(

دوست بالا توضیح اینا خیلی زیاده، باید یک نفر حوصله کنه کامل بگه که کمتر کسی پیدا می شه، مجبور به جواب هم نیستیم،

به هر حال

دشمن تروور چون Methـشو از یکی دیگه خرید

یه آدم خیلی پولدار که با مایکل مشکل پیدا می کنه سر جریاناتی

همون کسی که به مایکل تیر می زنه اول بازی و مامور Protective Custodyـش.

هیچ وقت متوجه نشد فلوید مرده.
مرسی که حوصله کردی کلا کسی که تو این دوره زبانش خوب نیست خیلی آسیب میخوره
من حتی ماجرای اونو هم نفهمیدم

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
مرسی که حوصله کردی کلا کسی که تو این دوره زبانش خوب نیست خیلی آسیب میخوره
من حتی ماجرای اونو هم نفهمیدم
داستان کلا از سرقت michel,trevor و brad در 10 سال پیش شروع میشه.
trevor فرار میکنه و فکر میکنه michel مرده وbrad زندانی شده. هر چند وقت هم مسیج هایی از طرف brad دریافت میکرد که در واقع dave اونا رو برای trevor میفرستاد،در حالی که در واقع brad همون 10 سال پیش حین سرقت مرده بود و توی قبری که به نام مایکل بود دفن شده بود

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این چنگ کی بود؟ deven کی بود؟ dave کی بود؟ من هیچی از این شخصیت ها نفهمیدم کلا اگه میشه یه توضیح کلی درباره داستان بدین:bighug:
چه بلایی سرش اومد چرا wade هیچ عکس العملی نداشت اصلا فهمید؟

شاید کسی جوابت رو داده باشه ولی من هم به رسم ادب چون از من پرسیدی جواب میدم

چنگ یکی از کارفرما های چینی ترور هست که تا انتهای بازی دیده نمیشه تا جایی که برای قتلش بری ولی در اوایل آشنایی با ترور در یک ماموریت که Chefهم معرفی میشه پسر چنگ به همراه پیشکارش برای کاری نزد ترور میرن که البته بعد از این ماجرا از ترور میترسن و به برادران Onile رو میارن ولی بعد از اینکه ترور همه اونیل ها رو میکشه باز هم پیش پسر چنگ میره اون رو مورد ضرب و شتم قرار میده و در اونجا پیشکار چنگ به ترور میگه که ما کارهای بزرگ از شما میخوایم و مرحله حمل سلاح اتمی که مورد سوال دوستان بود از اینجا کلید میخوره
دیون دیوی یا همون دیو مامور fib هست که با مایکل از زمان دزدی اول که مایکل میمیره و کسی دیگه رو تو قبر میزارن در ارتباطه و کارهای زیادی رو هم براش انجام داده ولی حالا دیگه سرنوشت این دو به هم گره میخوره و حتی دیو در یک دیالوگ میگه که مشکل من مشکل تو و بلعکس در هر حال مامریت های پلیسی داستان و تعقیب و گریز و حتی نفوذ به کارخانه سلاح شیمیایی همه به خاطر رئیس dave یعنی استیو هست که البته در آخر بازی کشته میشه
یکی از منفور ترین و بی عرضه ترین شخصیت های داستان که سرنوشت بدی هم داره داستانش از این قرار که عاشق یه دختر شهری شده که خونه و کار مناسب داره و یجورایی زن ذلیل بهش میگن و البته بعد از اینکه با ترور آشنا میشه ترور اون رو نصیحت میکنه و حتی تو یه دیالوگ هم میگه که من میخوا تو رو از خودت نجات بدم البته در آخر داستان فلوید وقتی دوست دخترش سر ترور داد میزنه و اسلحه میکشه ناگهان ترور به جنون آنی دچار میشه و هر دو رو میکشه و این که پسر عموی فلوید وید نمیفهمه به خاطر اینه که ترور اجازه نمیده تا بره بالا و اون رو ببینه بلکه اون رو به استریپ کلاب میبره و بعد از کشتن صاحب استریپ دو تا دختر رو مامور میکنه که از وید پذیرایی کنن و تا آخر هم هم اونجا گیر میکنه

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان تو آنلاین وقتی میخوایم خونه یا گاراژ بخریم کارت اعتباری ازمون میخواد راهی نداره خونه خرید ؟ لطفا افرادی که تجربه دارن راهنمایی کنن

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان تو آنلاین وقتی میخوایم خونه یا گاراژ بخریم کارت اعتباری ازمون میخواد راهی نداره خونه خرید ؟ لطفا افرادی که تجربه دارن راهنمایی کنن
نه کارت اعتباری نمی خواهد فقط باید پول داشته باشی بعد یا می توانی حضوری بری بخری یا از طریق همان موبایل وارد بخش مربوط به خرید خانه بشید.خانه هم از 70 تا شروع می شه تا 400 هراز تا.
بعضی خانه ها گاراژ دارند بعضی ها ندارند شما جدا گانه هم می توانید گاراژ بخرید.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
نه کارت اعتباری نمی خواهد فقط باید پول داشته باشی بعد یا می توانی حضوری بری بخری یا از طریق همان موبایل وارد بخش مربوط به خرید خانه بشید.خانه هم از 70 تا شروع می شه تا 400 هراز تا.
بعضی خانه ها گاراژ دارند بعضی ها ندارند شما جدا گانه هم می توانید گاراژ بخرید.

عزیز من وقتی میخوام بخرم میره سوشیال کلوب و بعدش عکس یه کارت اعتباری شکسته میاره یعنی کارت اعتباری میخواد پولمم زیاده یکی از دوستان هم همین مشکل رو داره

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
03473511488512784310.jpg

راستی دوستان من این کلت رو اصلا تو بازی ندیدم جریان چیه ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
عزیز من وقتی میخوام بخرم میره سوشیال کلوب و بعدش عکس یه کارت اعتباری شکسته میاره یعنی کارت اعتباری میخواد پولمم زیاده یکی از دوستان هم همین مشکل رو داره

والا من زمانی که بازی می کردم همچین مشکلی نبود.شاید در آپدیت جدیدی که دادند همچین موردی اضافه شده.من اگر به لایو وصل شدم حتما چک می کنم متاسفانه الان چند روز است که کلا به لایو نمی توانم وصل بشم.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها سهامِ BetaPharmaceuticals رو چجوری میشد خرید؟ از گوشی میرم اینترنت بعدش وارد قسمت مارکت میشم ولی چنین گزینه ای وجود نداره !

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بچه ها سهامِ BetaPharmaceuticals رو چجوری میشد خرید؟ از گوشی میرم اینترنت بعدش وارد قسمت مارکت میشم ولی چنین گزینه ای وجود نداره !

باید حتما آنلاین باشید تا بتوانید ببنید.در social club و همچنین داشتن اکانت گلد الزامی است.در بخش BWQ است.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
صبر کن هفته دیگه آپدیت جدید که اومد نیم میلیون پولم داره اونو بگیر یه دفعه
یعنی فقط1یکی از این فایل ها رو بریزم تموم و همه مشکلات رو حل میکنه و احتیاجی به بقیه نیست؟؟فکر کردم هر فایل رو برا یه سری مشکل زدن

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
فکر میکنم هر بازی ایو آخرین آپدیتشو بگیری مشکلات قبلیشم رفع بشن با همون !
( من با خود کنسول میگیرم ) ولی بازم بگو بقیه کمکت کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر