Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بچه ها من 78 درصد بازی را رفتم فکر کنم دیگه تمام باشه فقط یک سوال وقتی خود داستان را تمام کنی 100 درصد میشه یا ماموریتهای فرعی را هم باید تمام کنیم ؟ یک سوال دیگه 78 درصد یعنی اخراشه یا بازم هست داستانش؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان یه چیزه دیگه : این ماشین های حمل پول رو چجوری پیدا کنیم ؟ یعنی روی نقشه معلوم نمیکنه که بتونیم خارج از روند داستان بریم یه سرقتی بکنیم پولی به جیب بزنیم ؟
یا این کامیون هایی که ماشین حمل میکنن رو نمیشه سرقت کرد و ماشین هاشونو بفروشیم ؟
وقتی درحال گذر در سطح شهر هستی گاهی اوقات رو مپ یه فلش میزنه و یه دایره بزرگ آبی ظاهر میشه که همون ماشین حمل پول هست که معمولا با سرقت ازش 50000تا گیرت میاد

- - -ویرایش - - -

بچه ها من 78 درصد بازی را رفتم فکر کنم دیگه تمام باشه فقط یک سوال وقتی خود داستان را تمام کنی 100 درصد میشه یا ماموریتهای فرعی را هم باید تمام کنیم ؟ یک سوال دیگه 78 درصد یعنی اخراشه یا بازم هست داستانش؟
78% دیگه آخرای بازی میشه و بقیش میشه فعالیت های جانبی و ماموریت های فرعی که راهنمای 100% کردن بازی رو دوستمون اینجا http://forum.bazicenter.com/thread82804/ زحمتشو کشیده
من خودم داستانی رو رو 82% تموم کردم

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم بازی رو تموم کردم فقط
چرا انقدر پول کم گیرم اومد نفری 25 تا مگه قرار نبود 30 تا باشه ؟؟یه سوال دیگه چه جوری میشه زمین گلف خرید ؟؟؟؟؟؟؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
منم بازی رو تموم کردم فقط
چرا انقدر پول کم گیرم اومد نفری 25 تا مگه قرار نبود 30 تا باشه ؟؟یه سوال دیگه چه جوری میشه زمین گلف خرید ؟؟؟؟؟؟؟
بستگی به اون گروهی داره که باهاشون میری دزدی، احتمالا شما همه افرادی رو بردی که درصد بیشتری میگرفتن درحالی که فقط لازم بود راننده اولیه حرفه ای باشه و روش دزدی هم باید B انتخاب میشد

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
کسی نبود راهنمایی کنه!!:-/

شما باید چهارتا Muscel Car بدزدی (انشاالله میدونی چه جور ماشینی هست دیگه) معمولا" هم تو مناطق بندری شهر فراوونه بعد از این که پیداشون کردی میبریشون به لوس سانتوس کاستومایز و اونجا ردیفشون میکنی و تمام!

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
من برگشتم با سوالاتم :D
دوستان من از اول با کنسول آنلاین بازی نکردم اما این GTA Online خیلی داره با دلم بازی میکنه :D
میخواستم بدونم چجوریا باید آنلاین بازی کنم ؟ کنسولم بن نمیشه ؟ اینترنت 2 مگ مخابرات جواب میده بدون دردسر ؟ اگر آموزشی چیزی هست لطفا لینک بدید درضمن شنیده بودم کنسولای اسلیم یک ماه گلد رایگان دارن ایا درسته ؟ برای آنلاین باید گلد بخرم ؟ همه سوالات رو اگر تاپیکی هست بدید اگرم نه ممنون میشم با دقت جواب بدید
تشکر پیشاپیش

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
وایسادم یه جا با ماشین یه زنه اومد کنارم که سوارش کنم منم علامت ........ نشونش دادم گفت زنگ میزنم به پلیس ای روتو برم زیرش گرفتم آتیشش زدم خنک شدم یه بار دیگه هم چاپ رو فرستادم میلش کنه

AGENṪ 47

کاربر سایت
Nov 24, 2011
30
نام
Arsalan
دوستان آیا راهی هست نقشه رو بصورت یکجا و سریع باز کرد ؟
میدونم به هرجایی از نقشه که بریم اون قسمت باز میشه ولی میخواستم بدونم راهی هست کل نقشه رو سریع و یکجا باز کرد ؟

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
من برگشتم با سوالاتم :D
دوستان من از اول با کنسول آنلاین بازی نکردم اما این GTA Online خیلی داره با دلم بازی میکنه :D
میخواستم بدونم چجوریا باید آنلاین بازی کنم ؟ کنسولم بن نمیشه ؟ اینترنت 2 مگ مخابرات جواب میده بدون دردسر ؟ اگر آموزشی چیزی هست لطفا لینک بدید درضمن شنیده بودم کنسولای اسلیم یک ماه گلد رایگان دارن ایا درسته ؟ برای آنلاین باید گلد بخرم ؟ همه سوالات رو اگر تاپیکی هست بدید اگرم نه ممنون میشم با دقت جواب بدید
تشکر پیشاپیش

دیسکت برنر مکس باشه بن نمیشی و با دیسکای معمولی هم کم پیش میاد بن شدن...اینترنت مخابرات خیلی پینگ خوبی داره و سرعت 2مگ هم که عالیه...برای بازی کردن تو لایو هم باید گلد داشته باشی که میتونی از سایتهای بازی بخری

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دیسکت برنر مکس باشه بن نمیشی و با دیسکای معمولی هم کم پیش میاد بن شدن...اینترنت مخابرات خیلی پینگ خوبی داره و سرعت 2مگ هم که عالیه...برای بازی کردن تو لایو هم باید گلد داشته باشی که میتونی از سایتهای بازی بخری

ممنون عزیز
بله من فقط برنرمکس میگیرم معمولا افرادی که قبلا PS3 داشتن وقتی 360 میگیرن یه بازی یه دیسکو حتی 20 تومنم بخرن بازم کلاهشونو میندازن هوا میگن ارزونه :D
تا الان آنلاین نشدم قبلش میخوام ببینم بدون مشکل میتونم آنلاین بشم یا نه بعدش یه گلد 6 ماهه یا یک ساله میخرم آموزشی هست درباره آنلاین شدن ؟

این مشخصات به درد آنلاین بازی کردن میخوره یا بی خیالش شم ؟
3043342060.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر