Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
:| تقریبا نصف داستان sa تو گرو استریت اتفاق میفتاد :|
کسی که گرو استریت رو یادش نباشه مرد نیست
جلبکه :| شلغمه :| کاهو و هویجه :| پاستیله :| گیمر نیست اصن :|
لازم به ذکر که دوستان بعد از این مرحله به همون محله برگردین کافیه یکی به شما تنه بزنه یا شما به یه نفر ذل بزنید کارتون تمومه امتحان کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سیستم اقتصادی بازی واقعا مسخرس همه چیز گرونه ولی نمیشه پول کلان دراورد نه سهام نه دزدی نه هیچ چیزه دیگه ای بابا باید در بیاد که 20-30 ملیون بدی املاک و سینما و این چیزا رو بخری
کسی راه درامد زایی درست حسابی سراغ داره ؟

اگر بازی را آپدیت نکردین یکسری مکان هایی در بازی است که درواقع یکجور Glitch بحساب میاد شما می توانید راحت در عرض 10 دقیقه معادل 700 تا 800k دربیارید اما اگر بازی را آپدیت کردین این Glitch ها همه برطرف شده و دیگه نیست.
راه هایی پول در اوردن در این بازی ختم میشه به خرید سهام و نابود کردن سهام شرکت های دیگر .Random Events ها که به شما دقیقا می گن چه سهامی را خریداری کنید.گوش دادن به رادیو و اتفاقات اطراف که به طور غیر مستقیم راهنمایی می کنه برای خرید سهام.
مهمترین منبع پول در اوردن رد کردن Assasssin's mission Lester است که توسط Franklin انجام میشه که قبل از انجام دادنش تمام پولی که داره باید در شرکت که Lester می گه سرمایه گذاری کنید و بعد از اتمام ماموریت باید بعد از چند روز بفروشید تا سود کلانی گیرتون بیاد.
راه دیگر هم دزدی و سرقت مسلحانه است از مغازه های مختلف.یا کامیون های حمل پول.
غیر از اینا راه دیگری وجود نداره

همه چیه بازی عالیه فقط این داستان به دلم نشست. شماره قبل از داستان بهتری بر خوردار بود. یکیم این ترور رو اعصاب بود. گاهی ادم با کاراش حال میکرد ، گاهی هم دوست داشتی بزنی نفلش کنی

به نظر من اتفاقا داستان بازی خیلی جذاب تر از IV است و Trevor یکی از کاراکتر های عالی این بازی محسوب میشه.دیالوگ ها و کاراش را خیلی زیبا به نمایش گذاشتن در جریان بازی.نمونه یک آدم روانی که هر کاری دلش می خواهد می کنه و اصلا فکر نمی کنه....

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
کسی میتونه در مورد این سوالات منو راهنمایی کنه :

1 - نحوه خرید خونه چه جوریه ؟ من هر چی تو نقشه میبینم فقط گاراژ برای فروش هست .

2 - نحوه سرمایه گذاری تو بانک و شرکت های دیگه به چه صورتی هست ؟

3 - روش های پول درآوردن چه جوریه ؟ یعنی میشه روفت مغازه ها رو زد یا جاهای دیگه رو سرقت کرد ؟ ( به جز روند داستانی بازی )

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام . دوستانی که انواع واقسام آپدیت ها رو دانلود کردن ، اگر میتونید یه توضیحی بدید که آپدیت ها چه چیزی به بازی اضافه میکنن ؟

گیم پلی وتغییر میدن ؟!
سلاح اضافه میکنن ؟!
مموریت جانبی اضافه میکنن ؟!
یا چی ؟!

نه بابا ماموریت چیزی اضافه نمیکنه فقط باگ های بازی رو برطرف میکنه البته نه همشو یک سریشو مثلا غیب شدن ماشین سیو شده تو گاراژ ... البته این مشکل غیب شدن فقط مربوط به گاراژ نمیشه من 2 بار بعد اپدیت برام مشکل پیش اومده که ماشین رو کنار جاده پارک میکنم وقتی برمیگردم میبینم ماشین نیست.تو شماره 4 ماشین رو منفجر هم میکردی فرداش میرفتی تو اون قسمت خیابون هنوز لاشه ماشین بود و اگه کسی هم میمورد اگه یادتون باشه تو همون خیابون دور جسدش و ...
یه سوالم دارم واینه که اون آپدیتی که GTA انلاین و اضافه میکنه به لایو حجمش چه قدره ؟ و از کدوم قسمت لایو باید دانلودش کنیم ؟
59 مگه فقط کافیه اکس باکس رو به نت وصل کنید و وارد بازی بشید بازی که لود میشه یک صفحه باز میشه خودش اپدیت میکنه و تموم میتونید دیگه دیس کانکت بشید.
همه چیه بازی عالیه فقط این داستان به دلم نشست. شماره قبل از داستان بهتری بر خوردار بود. یکیم این ترور رو اعصاب بود. گاهی ادم با کاراش حال میکرد ، گاهی هم دوست داشتی بزنی نفلش کنی
کسی اینجا داستان رو نمیفهمه همه ادعا دارن فقط . الان 150 صفحه تاپیک خلاصه شده تو 4 تا دیالوگ ماموریت های لستر که راجب سود سهام هست 4 خط رو نمیفهمن بیان کلا داستان رو بفهمن و بگن 5 بهتره یا 4 ..الان جو 5 همه رو گرفته همه میگن 5 ولی 100 درصد موافقم داستان 4 بهتر عمیق تر واقعی تر بود .
سیستم اقتصادی بازی واقعا مسخرس همه چیز گرونه ولی نمیشه پول کلان دراورد نه سهام نه دزدی نه هیچ چیزه دیگه ای بابا باید در بیاد که 20-30 ملیون بدی املاک و سینما و این چیزا رو بخری
کسی راه درامد زایی درست حسابی سراغ داره ؟
تو صفحات قبل خیلی توضیح داده شده اتفاقا راحت میشه پول در اورد من با مایکل 24 میلیون دارم :D کلا ماموریت های لستر رو وقتی پول کلون دارید باید انجام بدید.

3 - روش های پول درآوردن چه جوریه ؟ یعنی میشه روفت مغازه ها رو زد یا جاهای دیگه رو سرقت کرد ؟ ( به جز روند داستانی بازی )

بجز روند داستانی متونی مغازه و ... رو بزنی حتی به جز مغازه یک سری ون ها هستن که پول حمل میکنن روشون نشوته gruppe اینا رو بدزد ببر یک جا منفجر کن پولشو بردار . این مغازه ها تو شمال نقشه کنار جاده کمربندی یا اتوبان زیاده محل اکثر شرکت ها و ون های بازی هم همونجاست اگه میخواین با سهام ها بازی کنید و پول در بیارید بیشترش خارج شهر هست

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
آقا این سوال رو خیلی ها شاید پرسیده باشن درسته که درجه بازی +18 هست اما می خوام مطمئن بشم چون من صبح ها که بازی می کنم(هر بازی) این بچه ما هم دائم نشسته کنارمون نگاه می کنه
می خوام بدونم صحنه ناجوری نداره که یهو بیاد و نشه ردش کرد؟

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE

59 مگه فقط کافیه اکس باکس رو به نت وصل کنید و وارد بازی بشید بازی که لود میشه یک صفحه باز میشه خودش اپدیت میکنه و تموم میتونید دیگه دیس کانکت بشید.

کسی اینجا داستان رو نمیفهمه همه ادعا دارن فقط . الان 150 صفحه تاپیک خلاصه شده تو 4 تا دیالوگ ماموریت های لستر که راجب سود سهام هست 4 خط رو نمیفهمن بیان کلا داستان رو بفهمن و بگن 5 بهتره یا 4 ..الان جو 5 همه رو گرفته همه میگن 5 ولی 100 درصد موافقم داستان 4 بهتر عمیق تر واقعی تر بود .

تو صفحات قبل خیلی توضیح داده شده اتفاقا راحت میشه پول در اورد من با مایکل 24 میلیون دارم :D کلا ماموریت های لستر رو وقتی پول کلون دارید باید انجام بدید.

بجز روند داستانی متونی مغازه و ... رو بزنی حتی به جز مغازه یک سری ون ها هستن که پول حمل میکنن روشون نشوته gruppe اینا رو بدزد ببر یک جا منفجر کن پولشو بردار . این مغازه ها تو شمال نقشه کنار جاده کمربندی یا اتوبان زیاده محل اکثر شرکت ها و ون های بازی هم همونجاست اگه میخواین با سهام ها بازی کنید و پول در بیارید بیشترش خارج شهر هست
دوست عزیز شما داستان gta iv خوشت اومده دلیل نمیشه بیای بگی هیشکی داستان رو نمیفهمه همه فقط ادعا دارن شما از داستان gta iv خوشت میاد یکی از gta v مثلا اینهمه ادم میان میگن هندلینگ تو iv بهتر بود من که از هندلینگ v با اینکه ممکنه بدتر باشه خوشم میاد باید بیام بگم نه شما هیچی از هندلینگ حالیت نمیشه؟:d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
آقا این سوال رو خیلی ها شاید پرسیده باشن درسته که درجه بازی +18 هست اما می خوام مطمئن بشم چون من صبح ها که بازی می کنم(هر بازی) این بچه ما هم دائم نشسته کنارمون نگاه می کنه

تا 11% بازی 5 تا صحنه س...س... س خیلی ناجور داره ! پس حواست باشه جلوی بچه ات یا کس دیگه بازی نکنی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
چرا نمیشه سهام Pisswasser رو خرید ؟ اصلا توی lcn گزینش نیست
این سهام جزو BSW است که باید آنلاین باشید تا بتوانید خرید کنید اما هواست باشه چون کامیون هاش توی نقشه زیاد دیده میشه پلیر های آنلاین خیلی بهش صدمه می زنند و سهام هاش مدام در حال تغییر کردن است من دو بار 100K روش از دست دادم.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام . دوستانی که انواع واقسام آپدیت ها رو دانلود کردن ، اگر میتونید یه توضیحی بدید که آپدیت ها چه چیزی به بازی اضافه میکنن ؟

گیم پلی وتغییر میدن ؟!
سلاح اضافه میکنن ؟!
مموریت جانبی اضافه میکنن ؟!
یا چی ؟!

یه سوالم دارم واینه که اون آپدیتی که GTA انلاین و اضافه میکنه به لایو حجمش چه قدره ؟ و از کدوم قسمت لایو باید دانلودش کنیم ؟

Fix for interface issues when using Internet on the cell phone after completing the game, or during a mission replay

Fix for the Vanilla Unicorn occasionally becoming locked

Fix for issues where the character’s money could drop below zero and become stuck there

Fix for the Epsilon Program missions not progressing properly after delivering some cars

Fix for issue where the Atomic Blimp sometimes does not appear as a phone contact for Collector’s Edition owners

Fix for issues with saved vehicles going missing, or losing their upgrades

Fixes for several map escape and collision issues along with other various bug fixes

miho

کاربر سایت
Oct 2, 2013
15
نام
milAd

تا 11% بازی 5 تا صحنه س...س... س خیلی ناجور داره ! پس حواست باشه جلوی بچه ات یا کس دیگه بازی نکنی

همراه با تأیید HosseinBrusli این نکته هم باید بهش توجه کرد که بجز وجود صحنه های غیر هماهنگ با شئونات خانوادگی، بازی بسیار خشن هستش که می تونه خیلی بیشتر از وجود چند صحنه کوتاه که میشه ردشونم کرد تأثیر منفی رو فرزند عزیزتون بذاره. پس به هیچ عنوان این بازی رو در کنار فرزندتون انجام ندید.

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
دوستان کسی هست این بخش سرمایه گزاری تو بورس رو ریشه ای و کلیدی آموزش بده . این پول ها همینطوری داره خرج میشه ، هیچ بازدهیهم نداره .

ممنون میشم کمک کنید .

BoX

کاربر سایت
Sep 1, 2013
4
تو یه فروم دیگه بودم هرکی آپدیت کرده بوده یه مشکلی واسش پیش اومده
حالا من الان آپدیت کنم 100% مشکل درست میشه برای بازی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر