Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
خودم کشف کردم ! :D Red Dead
ra8u4a9y.jpg

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
از بزرگراه سمت چپ نقشه که برید سمت شمال میرسید به یه تونل،بالای تونل پایگاه نظامی هست که توش تانک،جت،هلیکوپتر و .... هست.
منظور من اون هواپیما های بزرگی که توی فرودگاه los santos نیست،توی همین پایگاه نظامی یه سری هواپیما بزرگ هست که سرعتشون از اون هواپیماهای 747(درسته؟! :| ) بیشتره و راحت تر میشه بلندشون کرد،ولی تا از این پایگاه چیزی بلند کنی سریع 2-3 تا جت میوفتن دنبالت و با موشک میزنن.....من هر کار کردم نتونستم یدونه از اینا رو بیشتر از 200-300 متر از پایگاه دور کنم......
کلا این پایگاه نظامی خیلی سخت طراحی شده هر گوشه ش تانک گذاشتن همه سرباز ها جلیقه دارن ماشین ها همه سنگین هستن
من خودم از اون دالان بغل پایگاه یه 3 دور میچرخم تا اونجا کسی من رو نمیبینه بعد که به وسط باند فرودگاه میرسم همه میریزن سرم تازه مشکل چندان تو بلند شدن نیست گرچه بعضی وقتا 3 تا ماشین سرع میان جلوی هواپیما رو میگیرن یا یدونه گلوله تانک میزنه شتک میکنه آدم رو ولی همین که از زمین بلند میشم هر چی هم که نزدیک به زمین پرواز میکنم باز هم موشک میخوره به هم
جدا میشه جا خالی داد؟؟

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,339
نام
امیر

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
جی تی ای وی بازی جدید هست احیانا؟ آخه طبق اطلاعات من آخرین نسخه از این سری که الان بروبچ دارن باهاش صفا میکنن نسخه 5 هست

:| :| :|

V به یونانی : پنج

روی Logo بازی هم V هست که بعد روش Five ظاهر می شه.

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بلند کردن جت

بچه یه خبر مهم
فهمیدم باید برای اینکه جتی که بلند میکنید موشک نخوره باید چیکار کنید
اول اینکه تا میتونید باید پایین باشین نزدیک به زمین منظورمه بهدشم اینکه از پشت نگاه کنید تا دیدین یه موشک داره میاد خودتون هم یه موشک شلیک کنید بعد مانور بدین تا موشک گمراه بشه به همین راحتیb-)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,339
نام
امیر
:| :| :|

V به یونانی : پنج

روی Logo بازی هم V هست که بعد روش Five ظاهر می شه.

باهوش جان الان خیال کردی من نمیدونم؟
الان این شکلک ها رو باید برای اونی که من جوابش رو دادم بگذاری نه من!
بعد کجا گفته شده تلفظش وی هست؟!!؟:-/ تا اونجایی که اطلاعات من یاری میکنه من همه شنیدم فایو (Five) تلفظ شده. پس گفتن وی نشان از بی اطلاعی و . . . هست.کسی که به نت هم دسترسی داره و تریلرهای بازی رو دیده وقتی میگه وی باید برای این شخص پوکر فیس شی نه من! توی تریلر گیم پلی و تریلر official بازی قشنگ تلفظ میکنه و میگه :
گرند ثفت آتو فایو (FIVE) و فایو یا Five میشه 5 حوب الان میشه اینجا نقش وی رو به من بگی کجا وی گفته شده یا خونده شده!؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
باهوش جان الان خیال کردی من نمیدونم؟
الان این شکلک ها رو باید برای اونی که من جوابش رو دادم بگذاری نه من!
بعد کجا گفته شده تلفظش وی هست؟!!؟:-/ تا اونجایی که اطلاعات من یاری میکنه من همه شنیدم فایو (Five) تلفظ شده. پس گفتن وی نشان از بی اطلاعی و . . . هست.کسی که به نت هم دسترسی داره و تریلرهای بازی رو دیده وقتی میگه وی باید برای این شخص پوکر فیس شی نه من! توی تریلر گیم پلی و تریلر official بازی قشنگ تلفظ میکنه و میگه :
گرند ثفت آتو فایو (FIVE) و فایو یا Five میشه 5 حوب الان میشه اینجا نقش وی رو به من بگی کجا وی گفته شده یا خونده شده!؟

:lol: :lol:

هرکی دوست داره از یونانی با تلفظ "وی" استفاده می کنه، هر کی دوست داره می گه فایو، هرکی دوست داره می گه پنج، هیچ فرقی هم نداره.

ایشالا موفق باشی دوست عزیز

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
====

وقتی با مایکل تو نقشه میگه باید بری به انجای که یک خیاط هست و علامت لستر را میده انگلیسی مثل اینگه میگه برو فروشگاه ممنون میشم راهنمائی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر