Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اسم شرکتش چی بود؟ :D
نمیدونم! میبینم بهت میگم! بهترین راه برا خرید سهام اینه که برین از شرکت های متعدد! که شاخص سهامشون رو به رشد( فرق نداره سود دهی دارند یا نه) سهام بخرید! بعد هرکدوم که دیدید داره خوب سود میده برید حسابی سهام بخرید! بعد چند روز حسابی از مفلسی در میاید..

- - -ویرایش - - -

:)) ----------------------------- دوستان نمیشه به دستگاه ATM خستاری وارد کرد برای دزدی و اینا ؟
من یکیش رو ترکوندم ولی پول نداد..

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
شما چرا تو جیبت و حساب بانکیت پول داری؟ اونم آدمه دیگه :D
هزینه ی بیمارستان هم همینقدره برای همه ی کارکتر ها
بازی هم فعلا دو سه تا صحنه تو ماموریت های بعدی داره بعدش تا 40 درصد جلوتر هیچ صحنه ای نداره
جواب سوال های اول رو ندادین
سپاس

Mr.Arvin

کاربر سایت
Sep 14, 2013
17
نام
آروین
اگه یکی یه توضیح کاملی راجعش بده ممنون میشم !
من هر کاری میکنم سوار نمیشن ! قبل و بعد ۱۲ هم رفتم !
فقط فرار میکنن و منم میزنم لهشون میکنم ! :D

کت و شلوار هم خود مایکل داره و نیازی به خریدش نیست !

سعی کنید ساعت 12 به بعد باشه و هوا تاریک
من نزدیک خونه فرانکلین خیلی سوار کردم چون اونجا مکان اصلیشونه :d
همه زنهایی که رد میشن شامل این قضیه نمیشن خودتون سر و وضعشون رو نگاه کنید مشخصه که چیکارست :d با ماشین به صورت کاملا آروم میرید جلوشون توقف میکنید و کافیه دوتا بووق بزنید
و میان سوار میشن.... با ماشین با سرعت نرید سمتشون بدبختها کوپ کنن و فرار کنن :d یه خورده ابتکار بخرج بدین فرض کنین واقعی میخواید... سریع نتیجه میگیرید :d
من خوم تاحالا با فرانکلین سوار کردم و با اون دوتا سوار نکردم اما فکر نکنم به شخصیت ها ربطی داشته باشه چون اونها دنبال کار و کاسبی هستن و آدمش واسشون مهم نیست :d

مثلا هی میگید رفتم کناره دختره,بوق میزنم در میره:| آخه برادره من اصلا کی گفته بوق بزنی? اون پاپ آپه کوفتیو که وقتی میری کناره طرف نشون میده رو بخونی,میبینی میگه دکمه راستِ D Pad رو باید بزنی.
دکمه راست D- Pad همون بوقه!

آخرین ویرایش:

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
دوستان جواب این سوالات رو بدین اگه میشه
دوستان میشه چرخ های هواپیما ررو جمع کرد؟از کی دیگه میتونیم بانک بزنیم ؟ من تا حالا چوب بیس بال ندیدیم داره؟ چه طور میشه گاراژ خرید؟

نترون

کاربر سایت
Jan 10, 2013
11
نام
مهدي
من اولاي بازي هستم يه جا گير كردم مثل توليدي لباس هست برچرخ خياطي اينجور چيزه اون دوست ويلچريشم دم پله ها ايستاذه هي بالا صفحه مينويسه يه چيزي عوض كن نميفهمم چي به چيه ممنون ميشم كمك كنيد

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
هزینه بیمارستان بستگی به پول توی حسابت داره. هرچه پولت بیشتر باشه بیشتر میگیرن. عامل دوم هم میزان تخلف (ستاره) هست.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
دوستان جواب این سوالات رو بدین اگه میشه
با ls می تونی چرخ ها رو جمع کنی-بانک زدن جزو ماموریت هاست ,بیرون از ماموریت نمیشه!
علامت خونه مشکی رنگ که روش علامته پوله رو نقشه پره!البته بعضیهاشون گارازه!

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اشاره به تهران توی یکی از مراحل (شاید تکراری باشه)

viewer.php
[/URL][/IMG
]

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
من اولاي بازي هستم يه جا گير كردم مثل توليدي لباس هست برچرخ خياطي اينجور چيزه اون دوست ويلچريشم دم پله ها ايستاذه هي بالا صفحه مينويسه يه چيزي عوض كن نميفهمم چي به چيه ممنون ميشم كمك كنيد

یه عکس ازش بزار.....نمیدونم دقیقا کجا را میگید

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
باید کت شلوار بپوشی دیگه.برو خونه دو دست داری یکیشو انتخاب کن بعد بیا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر