Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
خوب دوستان ایشالا امروز بازی هم واسxهمpsدسم می رسه شانس چون مسافرت بودم دیر رسیدم بش هیییییی؟؟؟
یه چند تا سوال اینارو از رو هایپی که به مغزتون گرفت می گین یا واقعی
1.ماشین و بش پس دادم یعنی با متانت اومد پس گرفت
2.یه چیزیرو بش گفتم یعنی باش حرف زدین ینی یه چیزی مثل تکس باکس خخخ
3.این ربطی به قبلی یا ن داره ولی سگ فرانکلین رو چه طور باید تربیت کرد؟
4.چه طوری بایدgfپیدا کرد
از پاسخگویی همتون ممنونم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کمک

توی یکی از مرحله ها گیر کردم

اونجایی که باید سه تا ماسک و سه تا لباس و یه کامیون بدزدیم ، من این کار ها رو کردم ولی بعدش هیچ ماموریتی باز نشد

کمک کنید ، دو روزه گیرم
دوست من باید بعد از خرید لباس ماسک دو تا ماشین ( ماشین آشغالی و ماشین حمل با جرثقیل) یک ماشین دیگه مثل یه شاسی بلند یا هر چی دیگه بدزدی و ببری در فاصله مطمئن از جایی که ماشین آشغالی و بقیه رو پارک کردی بعد تلفن رو در بیاری مایکل رو انتخاب کنی حالا دو تا آپشن داری mark the gatway point رو انتخاب کن با این کارجای ماشین فرار روتوی نقشه علامت میزاری تمام

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
تکسچرهای خیابانها و پیاده رو ها به نظرم عالیه و کیفیت تکسچر چمنها و کوهستانها خیلی پایینه..میخواستم ببینم واسه شما هم مینطوره؟؟؟؟؟
در ضمن امواج دریا خیلی خیلی فوق العاده شده

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
تکسچرهای خیابانها و پیاده رو ها به نظرم عالیه و کیفیت تکسچر چمنها و کوهستانها خیلی پایینه..میخواستم ببینم واسه شما هم مینطوره؟؟؟؟؟
در ضمن امواج دریا خیلی خیلی فوق العاده شده
اینی که شما میگی کاملا درسته و وقتی که از بالاتر هم نگاه میکنی بدتر هم میشه ولی به وسعت بازی هم دقت کنید اگه قرار بود با این جزییات تکسچر های پیچیده استفاده بشه باید از لودهای بین رانندگی و دویدن و پرواز کردن لذت میبردیم!!!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
دوستان این روش دیسک اول روی هارد و دیسک دوم روی فلش خیلی تاثیر گذاشت همین الان امتحان کردم. لودینگ اسکرین ها عملا از بین رفتن، دیگه هیچ مشکل لود تکسچری هم نیست، همه چی عـــالــیه.

حتما اگه فلش 16 گیگ دارید این کارو انجام بدین.

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
بچه ها يه كمكي ميخواستم ممنون ميشم..
١.چجوري ميشه سرقت كرد از طلا فروشي يا هر جا ديگه؟
٢.ميخواستم هلكوپتر بخرم helipad ميخواد فقط تو نقشه يه جا هست چند جا ديگه قيمتش هم زير ٢٠٠٠٠٠ باشه هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر