Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
نگفتین فروشگاه و مرکز خرید و مدرسه و ... از اول بازی بازن یا باید با رفتن مرحله باز شن؟
یکی یه عکس از ساحلش بگیره ببینیم در چه حده!!!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اون مناطق کوهستانی بخش های برفی هـم دارـه ؟

سوال منم هست اگه هست که بریم Driving و Strength رو بیاریم بالا :D

====

این بحث های بچه گونه رو تموم کنین خواهشا، دنیای به این بزرگی و این همه کار شما به اینا گیر دادین...

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
حرکتم قشنگه؟ :>
یاد و خاطره رو زنده کردما

x1878_IMG_0028.jpg

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
چقدر جزییات داره این بازی!:|
این 3 شخصیت اصلی هم داشتن خیلی خوبه,چون بعضا 3 مرحله رو تو یکی جا دادن!
بعضی از دوستان هم دارن کم لطفی می کنن!پایرت می کنن به کنار,ایراد های عجیب و غریب هم از بازی می گیرن!

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
946
نام
کیوان
سلام دوستان یک نکته مهم: اشاره غیر مستقیم به ایران رو تو بازی کی فهمید؟ اسپویلش شدید نیست اما کسایی که دوست ندارن باز نکنن:d
تو اون مرحله که که با ترور باید یارو رو شکنجه بدیم و مایکل با اسنایپر باید یه نفرو تو مهمونی پیدا کنه وبکشه دنبال یه آدربایجانی میگردن بعد مایکل به پلیس بقل دستش میگه آذربایجانی ها چه شکلی هستن؟ پلیسه میگه قیافشون شرقیه مایکل میگه رفیق تو این شهر همه شرقین مخصوصا بعد از سقوط شاه و بعدش فروپاشی شوروی. همه هم میدونیم که کدوم شاهو میگه:d

gameman360

کاربر سایت
Mar 15, 2012
31
نام
ali
ترور بعد از زیر دریایی باید بره هلی کوبتر بدزده ولی هیچ راهی برای ورود به فرودگاهه نیس همشششششش حصاره چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
اگر یادتون باشه یک ماه پیش یک نفر خارجی توسیف کرده بود وقتی میخواهد بره بازی را بخره و میاد خونه و میبینه که دیسک خرابه چه جالی داره
حالا حکایت ما شده صبح امروز با هزار ارزو از خواب بیدار شدم رفتم سر کار منتظر بودم رئیسم بره ماموریت یا از شرکت بره بیرون شد ساعت 12 سریع اماده رفتن شدم به منشی مون دوستانه گفتم یک کاری دارم میام گفت رثیس ساعت 1 میاد صبر نکردم سوار ماشین شدم و با هزازان ترافیک و نبود جای پارک همینطوری میرفتم و رسیدم به مغازه مورد نطر خودمو بهش رسوندم و گفتم سریع دیسک و بده که ماشین و الان میبرن
مغازه دار هم که حسابی خونسرد بود و من هیچی وقت نداشتم سرتونو درد نیارم دیسک و گرفتم و سوار ماشین شدم و همون مراحل طی شد تا برگشتم شرکت 3 دقیقه بعد رثیس امد و نفهمید من رفتم
خلاصه ساعت 2 شد و رفتم منزل توی راه خانممون زنگ زدو گفت فلان فلان چیز و بخر یک لیست گنده داد دستمون رفتیم خرید شد ساعت 3 و نیم با خستگی رسیدم خونه
خوب باید نهار ومیخردیم و گرنه دعوا میشد حالا این بچه ما هم که قربونش برم از سرعت غدا خوردن یک حلزونم اهسته تر غداشون میخرد
هیچی با کلی صلوات رسیدیم به اکس باکس دیسک گذاشتم توی دستگاه کلی بالاو پایین پریدم تا دیسک 1 کپی شد گفت دیسک 2 را بزارید ما هم گفتم چشم گذاشتیم صبر کردیم صبر کردیم تا ....
ارور دیسک کلین داد داد زدم نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
تو رو خدا هرکاری کردم دیسک کار نکرد کلی فحش دادم و اعصابم ریخته بود به هم فقط رفتم توی تختم بخوابم خوابم که میبرد فقط دلهره داشتم که این چرا اینطوری شد حتی دیسک 2 اصلا عکسشم نمیامد
زنگ زدم همونجا گفت هیچکس همچین مشکلی نداشته گفتم من بدبخت چرا باید اینقدر دقمرگ بشم
خلاصه عصر دوباره امتحان کردم خانمم گفت شاید کثیف باشه با دستمال مخصوص یک دستی کشیدم و گذاشتمش توی دستگاه دیسک خونده شد و من به جی تی ای رسیدم
جــــــــــــــــــــــــونمی درست شد حالشو بردم ای ول

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
خدایا باهیچی قابل مقایسه نیست یه چیزی فراترازشاهکاره مهم نیست امتیازاتش چی بشه بهترین بازی نسل100درصد
این میوه فروشی کنار جاده ادمو یاد مسافرت و جاده های ایران میندازه:D
77990211432195451283.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر