Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تو هر مرحله از بازی باید یه سری کارهایی بکنیم که رکورد طلا بشه ، اون کارها رو کجا مینویسه ؟
چون آخر هر موحله تازه متوجه میشم که باید مثلا زود کارو انجام میدادم یا فلان کار رو انجام نمیدادم

راستی برای منم بعضی جاها افت تکسچر داره ، مخصوصا تو قسمتهای تاریک فاصله بین تاریکی و روشنی تکسچرها دون‎دون میشه
مشکل از دیسکمه درسته ؟ هر دو دیسک هم نصب کردم

comanderamin

کاربر سایت
Jul 12, 2012
56
نام
امین
سلام دوستان ممنون میشم اگه به این سوالم جواب بدین اینکه دیسک 2 این بازی با رایت 97% با روش اجرای موزیک از روی هارد اجرا میشه یا نه ممنون .;)

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
دوستان و عزیزان لطفا یه راهنمایی کامل کنید برای ایکس باکس ارکید که هارد نداره میشه هارد اکسترنال 750 mb رو استفاده کرد یا حتما باید هارد خود کنسول باشه لطفا راهنمایی کنین ایا میشه هردو دیسکو نصب کرد

sahand2012

کاربر سایت
Dec 20, 2012
318
نام
ســهـــنـــد
دوستان یه سوال دارم:
این صحنه هایی که**********میگین همه جا هست؟ یا نه باید کار مخصوصی کرد که اونجوری بشه؟؟ :d

منظورم اینه که مثلا من میخوام بازی کنم دوست دارم تو شهر بگردم و برم پلیس کشی و در این حین امکان بوجود امدن ********** هست؟؟؟
اگه اینجوری باشه که خیلی بده. :(

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
بازیش عالیه من 25 درصدو رفتم تا حالا:d
یه سوال من هرچی گشتم حیوون وحشی پیدا نکردم!ولی راکستار گفته بود حیوونا تنوع بالایی دارن.فقط گرگه تو جاده هیچ حیوون وحشی دیگه ای نیست!
اینا رو من دیدم گربه روباه موش سگ گربه وحشی گرگ و شیر یه صحنه غروب بود داشتم تو بربیابون **چرخ میزدم داشت غروب میشد یه تپه زیبا جولوم بود که یه شیر روش واستاده بود و صحنه پشتیش غروب خورشید بود یاد فیلما افتادم خلاصه رفتم نزدیک شیره کاریم نداشت(از بس حس گرفته بود:d)خلاصه مبایلو در اوردم عکس هم گرفتم ولی واسه ذخیره عکس باید به لایو وصل میبودم و...ولی این غروب و طلوعش رسما منو به F داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر