Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

luckylock_2005

کاربر سایت
May 19, 2010
62
نام
ramin
فکرش رو کنید اگه بشه مثل رد دد ردمپشن حیوون کشت و پوست برید و رفت فروخت چی مییییییییییییشه......اصلا میییشه؟؟
شک نکن میشه.
اینا با سخت افزار ps2 یه غولی مثه سن اندریاسو ساختن حالا تصور کن با سخت افزار 360 و پی اس 3 چیکار می خوان بکنن!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این عکس‌ها خیلی چیزا رو معرفی کردند! زیر دریایی تو بازی مثلا! این کم نیست، در واقع یک وسیله نقلیه زیر آب گذاشته و این یعنی اینکه زیر آب ما کار‌های خیلی زیادتری داریم!!! اصلا نمیتونم صبر کنم تا اون همه Missionهایی که زیر آب هست رو ببینم! یا چی میتونن زیر آب گذاشته باشن که زیر دریایی ساختند!
دومی هم سگ هست که کنار راننده نشسته!! اینم خیلی از پتانسیل‌های بیشتر رو باز میکنه. احتمال زیاد هست سگ Customizable بشه، یا شاید مثل RDR سوت بزنی بیاد! یا موقع درگیری بپره رو دشمن‌ها! و شایدم بتونی قلاده بش وصل کنی تو خیابون راه ببریش!!...
هنوز منتظرم بازی بیاد، اولین کاری که میکنم اینکه یه ماشین برمیدارم میرم سمت کوه Chilliad ، موقع غروب آفتاب میزنم کنار در حالی که آهنگ Country گذاشتم، پیاده میشم و به غروب زیبای آفتاب نگاه میکنم. یک سیگار هم اونجا خالی از لطف نیست :D ( اینا همش تایید هم شده خدارو شکر!! غروب آفتاب هم شرط میبندم مثل RDR زیباست... )

توی تریلر اول بدنسازی اینا رو هم نشان دادن ولی بعدش تائید کردن که نیست.بدون اینا هم چیزی از ارزش بازی کم نمیشه چون واقعا بازیه وسیعیه>:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
فکرش رو کنید اگه بشه مثل رد دد ردمپشن حیوون کشت و پوست برید و رفت فروخت چی مییییییییییییشه......اصلا میییشه؟؟
فکر نکم بشه red dead کلا تو یک زمانه دیگه بود این کلا تو یک زمانه دیگه.البته اگرم بشه جالبه داری با ماشین میری یک دفعه یک سگ تو خیابون باشه بری بکشیش و پوستشو بکنی و.......>:)

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام دوستان .
تصاوير بازيو ميبينم دلم قنج ميره .
هميشه انتظار برا سرى gta سخته .
احتمال شاهكار شدنه بازى با توجه به اسناد موجود بالاى ٩٥٪ ...
فك كنم بعد از forza (البته از داخل ماشين) بهترين handling ماشينو GTA IV داشت .

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
سلام دوستان .
تصاوير بازيو ميبينم دلم قنج ميره .
هميشه انتظار برا سرى gta سخته .
احتمال شاهكار شدنه بازى با توجه به اسناد موجود بالاى ٩٥٪ ...
فك كنم بعد از forza (البته از داخل ماشين) بهترين handling ماشينو GTA IV داشت .

به نظر من که رانندگی جی تی ای از فورزا هم شاخ تر هست.....هم ماشین هم موتور هم..... باور کنید اگه مثل فورزا ماشیناش لایسنس داشت هممون میگفتیم درایوینگش از فورزا هم معرکه تره!

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,995
نام
sami
بازیش کوسه داره:-oنمیدونم با این شاهکاری که داره راک استار میسازه شرکتای دیگه چجوری روشون میشه اون سال بازی بدن بیرون
تاپیکو چرا مهم نمیکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر