Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
این ادما I-II-III-IV-V-VI...بلد نیستن هر GTA که میاد یک شماره بهش میدن

دادا این رو گفتی یاد یه خاطره افتادم که حتی نه از لحاظ شماره بلکه از نظر تلفظ هم این بشر مشکل دارن!!!
4448.gif

یه دفعه تو مغازه رفیقمون نشسته بودیم یهو دیدم یه زنه اومد تو گفت ببخشید شما بازی فاینال فنتزی ایکس آی آی آی رو دارید؟؟؟
ugly004.gif
ugly004.gif
ugly004.gif

میخواستم بگم خانم شوما برو تو ماهواره این ک**عر ها رو سرچ کن!!!
ghdgir.png

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دادا این رو گفتی یاد یه خاطره افتادم که حتی نه از لحاظ شماره بلکه از نظر تلفظ هم این بشر مشکل دارن!!!
4448.gif

یه دفعه تو مغازه رفیقمون نشسته بودیم یهو دیدم یه زنه اومد تو گفت ببخشید شما بازی فاینال فنتزی ایکس آی آی آی رو دارید؟؟؟
ugly004.gif
ugly004.gif
ugly004.gif

میخواستم بگم خانم شوما برو تو ماهواره این ک**عر ها رو سرچ کن!!!
ghdgir.png
و اینجا بود که واژه ی نوب اختراع شد
آقا این بازی اگه رو دوتا DVD بیاد که ضد حاله :( ولی میتونن یه کاری کنن مثلا ما DVD 2 رو اینستال کنیم رو هارد یا فلش بعدش با DVD 1 بازی کنیم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
خب تاپیک خوب داره پیش میره.
تا اینجایی که من دنبال کردم همه دارن اینو اونو مسخره میکنن.
خوبه خودتون هم یه زمانی نوب بودیدا
بیخیال دیگه...................................

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
آقا این بازی اگه رو دوتا DVD بیاد که ضد حاله :( ولی میتونن یه کاری کنن مثلا ما DVD 2 رو اینستال کنیم رو هارد یا فلش بعدش با DVD 1 بازی کنیم
موشکل نداره که. L.A.Noire هم روی 3تا DVD بود. تو هر DVD هم یه تعداد ماموریت بود و یه بخشی از داستان رو پیش میبرد. Map هم که کلا در دسترسه و ربطی به DVD نداره.

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
دوستان من دو تا سؤال دارم
1 . این که سری gta چرا این جوریه یعنی مثلا شماره 3 ش میاد بعد دو سه تا gta دیگه میاد بعد چهارش میاد ؟
2 . ایا همه GTA ها مشکل اخلاقی دارند یا فقط اون یکیش بود که مشکل داشت (hot coffee ) ؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان من دو تا سؤال دارم
1 . این که سری gta چرا این جوریه یعنی مثلا شماره 3 ش میاد بعد دو سه تا gta دیگه میاد بعد چهارش میاد ؟
2 . ایا همه GTA ها مشکل اخلاقی دارند یا فقط اون یکیش بود که مشکل داشت (hot coffee ) ؟

خوب خیلی بازی ها بین شماره های اصلیشون بازی فرعی میدن! مثل Halo , Metal Gear و ...
مشکل اخلاقی هم که بستگی داره به چی بگی! اونا جزء فرهنگ و زندگیشونه!!

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
Re: Grand Theft Auto V | Xbox 360

سلام داری واسه دانلود
اگه داری به صورت مستقیم بزار من دوساعته دارم میگردم هرچی دان میکنم خرابه
ببخشید اینجا پیام دادم اعصاب واسم نمونده از دست سایتا :blushing:

gta v برای دانلود£

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
=))
شما کجای کارین امروز گفتم قراره بعد عید gta V بیاد خیلی باحاله من دیگه صبر ندارم یهو یکی از همکلاسیام گفت خفه شو نوب سک من اونو تمومش هم کردم=))
داشتم از خنده میمردم
از طرفی gta ها مشکل شماره دارن وقتی میگین 5 یعنی سان اندرس و وقتی میگین IV یعنی 7
دوست من gta 16 رو هم تموم کرده:|
اگه همه رو بزاریم رو هم 11 تا بیشتر نمیشه:|

تازه این چیزی نیست عزیز. یارو میگه تازه GTA V رو من 20 سال پیش تو شیکم مادرم تمومش کردم.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,498
نام
Matthew
شما اردیبهشت 92 در نظر بگیر

نه باء میلاد !! گفته Spring 2013، به تاریخ ما 30 مارچ میشه » 11 فروردین

پس تا تاریخ 11 فروردین میتونه عرضه بشه، که من خودم بعید میدونم چون قرار بود یه تریلر دیگه عرضه بشه، نشد داریم وارد وسط بهار میشیم

احتمالا تاخیر بخورده ولی بدون تاخیر حداکثر میافته تا قبل عید و یخورده هم روی عید شاید ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر