Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازی کاملا در حد کنسول های همین نسل هست!اخرت بازیه:D

فقط اگر دوتا شهر بود بهتربود!
خوب دوست من 2 تا شهر هست که ! منطقه بیابونی و جنگلی و منطقه شهری هم یه شهرش !
دوستان اینجا رو دیدید !!!؟؟؟
http://forum.bazicenter.com/thread82339/
خیلی جای باحالی بنظر میاد :D ! فقط تا تنور داغه بجنبیدا :D ( نونو بچسبونید :D )

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
عزیز دلم خودت داری میگی بازی چقدر براتون جزئیات مهمه خوب اگه همه میشناختنت که از مرحله اول که بانک و زدی نمیتونستی بازی کنی FBI رو برا همین گذاشتن دیگه =;یه کاری کردی که منی که 2 ساله پست نگذاشته بودم اینو نوشتم حالا منظورم به شما نیست کلی میگم من خودم یه سری میزنم تو تاپیک ببینم مراحل مخفیش کدومه آیا نباید فلان کارو بکنم و.... میبینم با این که ناظم انجمن میگه اسپم ندین این بحثا رو میکنین بابا بازی کنین حالشو ببرین من الان یه دختر کوچولو دارم ولی تنها تفریحم گیمه و لذتشو میبرم انها همش بازین برین خوش باشین یه دونه این واسه نمونه این مخلصیم در ضمن این بازی خیلی غوله :bighug:
جناب من عاشق این بازیم به خدا اصلا نمیخوام بگم بازی بدیه ولی بعضی ها منظور منو نمیفهمن و میگن اگه نمیخوای بازی نکن

kourosh k

کاربر سایت
Sep 17, 2012
95
دوستان راهی هست که بشه با سگ فرانکلین کار های بیشتری هم انجام داد تا خوشحال تر بشه من هر کاری کردم فقط یه توپ پرت میکنه.
ببخشید این یه خورده مثبت 18ست.وقتی تو استریت کلوب میری و در پریوات روم لایک اون دخترا رو به اخر میرسونی باهاش میری خونش از اون به بعد شمارش تو گوشی میاد ولی وقتی بهش زنگ میزنی میگه وقت ندارم؟
]
دوستان لطفا جواب بدید دیگه.

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
دوستان من زور زدم 16 میلیون به هر نفر رسید :| سهم Crewـم شد 120 میلیون :| چقدر گند زدم؟ :|

صبر کنین می ده.
اگه از راه اول بری(آشکار و ..)201000000 $ کامل بر میدارین
راه اول هکر نمیخواد (چون هکر گرونه خوبش)
چیزه خواصی هم جز یه خلبان خوب نمیخواد(یه خلبان هست تو جاده ماشینش آتش گرفته اونو بری ببینی باز میشه برات 5% هم میگیره)
34000000 هر نفر رسید
میتونی هر 3 کاراکتر هم نجات بدی..(دلم نیومد یکیشونو بکشم)
=((

======
دوستان راهی هست که بشه با سگ فرانکلین کار های بیشتری هم انجام داد تا خوشحال تر بشه من هر کاری کردم فقط یه توپ پرت میکنه.
ببخشید این یه خورده مثبت 18ست.وقتی تو استریت کلوب میری و در پریوات روم لایک اون دخترا رو به اخر میرسونی باهاش میری خونش از اون به بعد شمارش تو گوشی میاد ولی وقتی بهش زنگ میزنی میگه وقت ندارم؟
]
یارو استر*پر هست خوب
هر دفعه پیش یکیه :D
هصر زنگ بزن میاد معمولا(سریع پیشش بری وگرنه کنسل میشه)

آخرین ویرایش:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان لطفا جواب بدید دیگه.

برای کارهای بیشتر با سگ باید app بازی برای گوشی هوشمندتون دانلود کنید تا بشه بهش اموزش داد.

اونم باید برید SClub و با کسی که لایکش رو پر کردید برید به PDance و بعد از شروع رقص رو کنسل کنید ، اونجا خودش یدونه گزینه میاره که فک کنم نوشته Go Home With ... .:d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان دقت کردید به اینکه وقتی سوار ماشین هستید ، RS رو فشار می دید که به عقب نگاه کنه ، به آینه ی وسط ماشین نگاه میکنه؟!

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من دقيقا يادم نيست سهم Crew چقدر شد ولي سهم هر كاراكتر 26 ميليون شد :d نگذاشتم طلاها رو موقع دزدي از دست بدن ، كل طلاهارو برداشتم بهترينها رو هم انتخاب كرده بودم ! نميدونم شما چرا اينقدر پول كم گيرتون مياد !

اینهایی که گفتین واسه کدوم مرحله هست؟
ایشالله واسه سرقت از جواهر فروشیه نیست که :d ]چون من اونجا در حد 200هزار تا گیرم اومد :d

- - -ویرایش - - -

توی قسمت تغییر شخصیت 4 تا جای خالی داره
ولی ما سه تا شخصیت داریم

اون یکی واسه GTA ONLINE هست

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان دقت کردید به اینکه وقتی سوار ماشین هستید ، RS رو فشار می دید که به عقب نگاه کنه ، به آینه ی وسط ماشین نگاه میکنه؟!

انتظار داشتی به کجا نگاه کنه؟؟:d بله ، جزئیات بازی عالی کار شده.

یک نکته که خیلیا امتحان کردن ولی برا بعضیا میگم که بلد نیستن : وقتی سوار ماشین یا موتورید دکمه X رو بزنید و Unarmed ( مشت ) رو انتخاب کنید و بعدا با RS به عقب نگاه کنید و LB رو بزنید.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
نمیدونم این همه تعصب برای چی به خرج میدید
من عاشقه gta هستم
بیشتر از یک سال با سن آندریاس زندگی کردم
این بازی ( gta v ) یکی از بهترینها هست ولی بدونه ایراد هم نیست
پیشرفتهاش خیلی زیاد هست و واقعا از پتانسیل این نسل توش خوب استفاده شده
ولی یکی دو مورد هم داره که میتونست نداشته باشه
یکیش هندلینگ ماشینها و موتورها هست حد اقل میتونست همون هندلینگه 4 رو حفظ کنه
مپ هم که دوستان اشاره کردن کمی میتونست تنوعش بیشتر باشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
این رمز رو تا حالا کسی امتحان کرده باید جالب باشه.خودم هم امتحان نکردم هنوز.اگه این رمز رو بزنید تو آسمون ظاهر میشد:
LB, LT, RB, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LB, LT, RB, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
نمیدونم این همه تعصب برای چی به خرج میدید
من عاشقه gta هستم
بیشتر از یک سال با سن آندریاس زندگی کردم
این بازی ( gta v ) یکی از بهترینها هست ولی بدونه ایراد هم نیست
پیشرفتهاش خیلی زیاد هست و واقعا از پتانسیل این نسل توش خوب استفاده شده
ولی یکی دو مورد هم داره که میتونست نداشته باشه
یکیش هندلینگ ماشینها و موتورها هست حد اقل میتونست همون هندلینگه 4 رو حفظ کنه
مپ هم که دوستان اشاره کردن کمی میتونست تنوعش بیشتر باشه

شما دوست دارید وقتی ماشین می رونید حس کنید دارید کشتی می رونید؟! والا بیشتر بازیبازا این عقیده رو ندارن!

در مورد مپ هم بهترین حالت ممکن هست! خصوصا جاده ها.خیلی واقع گرایانس. تنوع هم به قدری زیاد هست که نمیشه در کلمات خلاصشون کرد! این نظرات شخصی رو به نظرات عامیانه منتقل نکنید لطفاً!

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
این رمز رو تا حالا کسی امتحان کرده باید جالب باشه.خودم هم امتحان نکردم هنوز.اگه این رمز رو بزنید تو آسمون ظاهر میشد:
LB, LT, RB, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LB, LT, RB, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT

بهترین رمز ممکنه

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
دوستان موقه دزديدن طلا ها از يونيون ديپازتري يكي از طلا ها بخاطر اين كه خلبان احمق استخدام كردم افتاد پايين كسايي كه اون خلبان خفنرو انتخاب كردن شما ها كل ٢٠٤ ميليون رو زديد به رگ؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
چند سوال
میشه اگه کات سین ها رو اسکیپ کنیم دوباره ببینیم؟
اگه یه ماموریت رو بعدا دوباره اجرا کنیم تغییری هم ایجاد میشه؟
مثلا اگه مرحله دزدی رو دوباره بریم و پول بیشتری جمع کنیم پول اضافه میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر